Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 hours ago, Darko said:

Da draga, u pravu si. Naravno da nije tvoja greška, izvini što sam pogrešno protumačio "stvarno će biti novi Westbrook". Muško sam, šta ću? Ne brini, stiže cveće u znak izvinjena i nadam se brzom oproštenju :classic_biggrin:

 

Samo da obavestim da cveće nije stiglo.

  • Like 4
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Izgovori, izgovori... Internet ti je lepo radio kad si se raspravljao sa mnom, ali poštari ne rade kad treba da se iskupiš. 😛 

 

Ma šalim se, evo cveća:

 

spacer.png

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi objasni ovaj fenomen Wembanyame?

 

Jel on igrao neku utakmicu protiv USA klinaca i izdominirao ili nesto slicno?

 

Dok sam ga gledao prosle godine u EL zaista nisam imao predstavu da njega projektuju za neko cudo, mislio sam da je tu neki lutrijski pik ala Veseli svojevremeno.

 

Ali decko je imao katastrofalnu sezonu i pratkicno igrac manje kako kroci na teren...

 

Sta sam propustio pa ga porede sa Tim Duncanom? Tj. da ce biti jos bolji  🤣

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel moze neko da mi objasni ovaj fenomen Wembanyame?

 

Jel on igrao neku utakmicu protiv USA klinaca i izdominirao ili nesto slicno?

 

Dok sam ga gledao prosle godine u EL zaista nisam imao predstavu da njega projektuju za neko cudo, mislio sam da je tu neki lutrijski pik ala Veseli svojevremeno.

 

Ali decko je imao katastrofalnu sezonu i pratkicno igrac manje kako kroci na teren...

 

Sta sam propustio pa ga porede sa Tim Duncanom? Tj. da ce biti jos bolji  🤣

 

 

Finale prošlogodišnjeg U19 SP. Za USA igrali Ivey, Holmgren između ostalih

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da su retardi odgledali 1 utakmicu i to negde zabelezili u svojoj glavi.

 

Ako njima Doncic nije bio sure deal koji je bukvalno harao po EL i reprezntativnim nastupima po cemu je ovaj otelotvorenje bilo cega?

 

Atleta koji apsolutno ne zna da igra kosarku,  moze da ispadne Janis ( srecno sa tim) ali je verovatniji scenario je Bruno Caboclo...

 

Pri tom ide u Metropolian da prevari sve igrajuci protiv Ajince i Ali Traoera, major Miskovski potez...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se setim samo kakve su se bajke pisale o Aytonu kakav će to dominator da bude, ekipe tankovale besramno ne bi li ga ugrabile. Na kraju ispade sasvim dobar igrač ali ni blizu da je opravdao takav hajp. Stara priča.

 

Wembanyama meni deluje kao ozbiljan talenat jer je jako pokretljiv za tu svoju građu. U EL jeste uglavnom delovao kao žutokljunac koga su iskusni igrači vozali kao na ringišpilu. Jbte, Luka Dončić je u tim godinama već bio najbolji igrač van USA.

Link to comment
Share on other sites

ja se sećam da se za aytona projektovao nekakav allstar nivo u prajmu, sa nekoliko mana (blokade, upitna želja za grejtnesom i još ponešto) ali se iskreno ne sećam neke priče veće od toga.

 

ayton će izvesno biti allstar pre ili kasnije i u tom smislu je i biran sa prve pozicije, kao sigurica pik i opravdaće overall očekivanja verovatno

 

tankovale ekipe jer je bila baš bogata ponuda na vrhu, koja solidno nije izneverila

luka, ayton, JJJr, trajče, mikal bridges, čak i za WCJr i bambu nije prekasno da budu dobri nba igrači. SGA autsajder, sexton

jedino je bagley baš omanuo

 

edit 

zaboravih MPJa a tu je još brda dobrih igrača niže. opasna klasa

https://en.wikipedia.org/wiki/2018_NBA_draft#Draft_selections

 

 

 

Edited by uini
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

"According to Flex KD and his agent have informed the Brooklyn Nets that he won't play for anyone but Phoenix next year and that he will make the situation very difficult if the Nets do not abide by what he's asking."

 

Može potrajati možda i sedmicama prije nego dođe do potpisa jer kako navodi autor videa Sunsima se ne žuri a KD ima leverage iako se to mnogima ne čini tako  Vjerojatno ovo znači i rastanak sa Kalom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

@uini Dok je Ayton bio u srednjoj školi, pre te jedne godine na Arizoni, pisalo se da će biti Tim Duncan samo atletičniji. Takav hajp nije bio još od Wiggins/Jabari Parker generacije. Posle je sa Zionom to dobilo još jače dimenzije.

 

aa okej, nisam to pratio. ja striktno pred draft slušam ta tripovanja, tu je bilo sve u granicama mogućeg za njega

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

"According to Flex KD and his agent have informed the Brooklyn Nets that he won't play for anyone but Phoenix next year and that he will make the situation very difficult if the Nets do not abide by what he's asking."

 

Može potrajati možda i sedmicama prije nego dođe do potpisa jer kako navodi autor videa Sunsima se ne žuri a KD ima leverage iako se to mnogima ne čini tako  Vjerojatno ovo znači i rastanak sa Kalom

 

Sta je Flex?

 

Apsolutno sve informacije iz ovog posta su netacne, od leverage-a do poteskoca i zurbe...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Jeste, o Aytonu se svasta pisalo na temu, bilo je i onih epiteta generational talent i slicno. Malo je reci da je bio highly touted, sto bi rekle nase bake.

 

u srednja škola periodu može svašta da se piše, kao na tarabi što piše

pred draft su ipak bile razumne projekcije za njega

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Sta je Flex?

 

Apsolutno sve informacije iz ovog posta su netacne, od leverage-a do poteskoca i zurbe...

 

 

Flex iz Jerseyja koji se pokazaoo kao vrlo upućen i koji je prvi najavio ovo puno prije svih ostalih.. Ovo je iz njegovog najnovijeg podcasta Još jednom se moram pravdati da samo prenosim informacije čijih nisam autor. A ti ako ćeš vjerovati tome  vjeruj a ako ne opet u redu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Flex iz Jerseyja koji se pokazaoo kao vrlo upućen i koji je prvi najavio ovo puno prije svih ostalih.. Ovo je iz njegovog najnovijeg podcasta Još jednom se moram pravdati da samo prenosim informacije čijih nisam autor. A ti ako ćeš vjerovati tome  vjeruj a ako ne opet u redu. 

 

Evo sad ova laprdala po ESPN-u kao Broussard koji ako nista imaju pristup tim inforamcija kazu:

 

1) Netsima se nigde ne zuri i da je cena tolika nakon ovog trejda za Goberta da ni ponuda oko Bridgesa, Aytona, Cama i 5 pikova prve runde ne bi bila dovoljna. 

2) Maltene da ne postoji ni 1 interesent u ligi da pokupi Aytona preko S' T'.

3) Netsi bi najradije usli u sezonu sa Durantom i Irving i sklapaju roster u skladu sa tim.

 

Sa druge strane Finiks ne zeli Aytona niti da mu daju max, totalno imaju narusene odnose na relaciji on, ostali saigraci, trener i strucni stab.

 

Gde oni to mogu da imaju bilo kakav leverage?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e bas bih voleo da vidim da durant presedi sezonu do februara ili do kraja jer nije mogao dobiti trejdu u 1 phoenix...

 

...isti taj igrac koji je dobijao 40 miliona na rehabilitaciji u svojoj prvoj sezoni u netsima...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Evo sad ova laprdala po ESPN-u kao Broussard koji ako nista imaju pristup tim inforamcija kazu:

 

1) Netsima se nigde ne zuri i da je cena tolika nakon ovog trejda za Goberta da ni ponuda oko Bridgesa, Aytona, Cama i 5 pikova prve runde ne bi bila dovoljna. 

2) Maltene da ne postoji ni 1 interesent u ligi da pokupi Aytona preko S' T'.

3) Netsi bi najradije usli u sezonu sa Durantom i Irving i sklapaju roster u skladu sa tim.

 

Sa druge strane Finiks ne zeli Aytona niti da mu daju max, totalno imaju narusene odnose na relaciji on, ostali saigraci, trener i strucni stab.

 

Gde oni to mogu da imaju bilo kakav leverage?

Bez namjere da ulazim u neku dublju diskusiju ili raspravu. Ovo za Aytona si po meni apsolutno u pravu. Niti ga Phoenix želi više a niti je Monty blesav, iako i on ima svoje mušice što ga ne želi više u ekipi, plus toga tu se sluša jako i vjerojatno dosta mišljenje Books a i CP. Znači da mu  nitko od glavnih nije stao u suport. Ako pitaš mene i neka mi moj prijatelj @stoudemireoprosti još jednom mada on to već zna jer smo u stalnoj prepisci ja ne vidim uru da Ayton ide ća   e sad da li će doći KD ili ne nije na meni. A leverage u smislu da ako mu ne omoguće da zaigra za Phoenix i ne smanje svoja "nebulozna "( opet nije moje autorstvo) potraživanja da će im zagorčati život. Vidjeti pod Harden i Simmons u ne tako dalekoj prošlosti. Da li je to u redu ili ne to je drugi par postoli ali to više nije tema ovog mog posta 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Bez namjere da ulazim u neku dublju diskusiju ili raspravu. Ovo za Aytona si po meni apsolutno u pravu. Niti ga Phoenix želi više a niti je Monty blesav, iako i on ima svoje mušice što ga ne želi više u ekipi, plus toga tu se sluša jako i vjerojatno dosta mišljenje Books a i CP. Znači da mu  nitko od glavnih nije stao u suport. Ako pitaš mene i neka mi moj prijatelj @stoudemireoprosti još jednom mada on to već zna jer smo u stalnoj prepisci ja ne vidim uru da Ayton ide ća   e sad da li će doći KD ili ne nije na meni. A leverage u smislu da ako mu ne omoguće da zaigra za Phoenix i ne smanje svoja "nebulozna "( opet nije moje autorstvo) potraživanja da će im zagorčati život. Vidjeti pod Harden i Simmons u ne tako dalekoj prošlosti. Da li je to u redu ili ne to je drugi par postoli ali to više nije tema ovog mog posta 

 

Kako ce Durant onda njima zagorcati zivot? Nece igrati kosarku naredne 4 godine?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Kako ce Durant onda njima zagorcati zivot? Nece igrati kosarku naredne 4 godine?

Jbg ne znam koju su namjere. Ali vidiš da su i Harden i  Simmons uspjeli u onome šta su naumili. Na ovaj ili onaj način. Tu ne govorim o opravdanosti takvog ucjenjivanje već samo navodim gole činjenice a to je da su i jedan i drugi ishodovali trade.

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Evo sad ova laprdala po ESPN-u kao Broussard koji ako nista imaju pristup tim inforamcija kazu:

 

1) Netsima se nigde ne zuri i da je cena tolika nakon ovog trejda za Goberta da ni ponuda oko Bridgesa, Aytona, Cama i 5 pikova prve runde ne bi bila dovoljna. 

 

ovo je izjavio neimenovani GM, privatno cenim dubsa, proxy preko fritroua muti vodu.

ovo je sada ta faza cenjkanja preko medija, koja realno ne znači ništa posebno u realnom životu, osim neko pranje a la čović za kasnije.

 

durant će biti trejdovan i to baš tamo gde želi. nije to neka posebna mudrost, videli smo to već sa hardenom koji ipak nije njegov nivo bio ni u prajmu.

 

mene samo zanima kako će to da ispadna ako ayton na svoju ruku odjebe tu celu šaradu i potpiše za nekog autsajdera ponudu.

mislim, neće se desiti, glava konja u krevetu i ostale foritze ali bi bilo smešno

 

cenim da je jedina realna borba oko mikal bridgesa a da će sunsi ostalo komotno dati (ayton s'n't, sve pikove, ono rezercvni krilo cam johnsona itd)

18 minutes ago, gggggggg said:

taj trejd je uspeo samo zato sto je hardenu isticao ugovor na kraju sezone.

 

za top 5 - 7 igrača lige će uspeti svaki trejd,nevezano za to šta piše u ugovoru

harden više nije top5-7 ali tada je bio tu negde

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...