Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, Horium said:

Mislim da je Sarlot povukao QO.

E to nisam ispratio. Znam da se pojavila prica da ce mozda povuci QO. Mislim da je prerano da povuku QO imajuci u vidu da nije neki jak, oko 6 mil $ a imaju vremena jos neke 3 nedelje fore da to urade, mozda malo manje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Kako mislis?

pa mislim da odluka da povuku ponudu nije zbog kinte, u smislu da misle da vredi ili ne vredi toliko…ili da pokusaju da iskoriste situaciju da ga potpisu z manju lovu

rekao bih da nba poslednjih godina ima bas nisku ili nultu toleranciju za ovo i da miles verovatno zavrsio svoje tamo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa mislim da odluka da povuku ponudu nije zbog kinte, u smislu da misle da vredi ili ne vredi toliko…ili da pokusaju da iskoriste situaciju da ga potpisu z manju lovu

rekao bih da nba poslednjih godina ima bas nisku ili nultu toleranciju za ovo i da miles verovatno zavrsio svoje tamo

Moguce ali mislim da im je rizik u smislu da imaju jos vremena da povuku ponudu, treba da sacekaju dal ce neke druge ekipe biti zainteresovane za njega. Taj QO je na godinu dana i uvijek mozes da ga waive ili buyout da odradis. 

Jeste strasno sta je uradio ali jbg, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno.

Ali sad kad si spomenuo, mislim da su upravo Hornetsi imali problema sa nekim od igraca prije 10 godina i da je bio suspendovan neko vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa mislim da odluka da povuku ponudu nije zbog kinte, u smislu da misle da vredi ili ne vredi toliko…ili da pokusaju da iskoriste situaciju da ga potpisu z manju lovu

rekao bih da nba poslednjih godina ima bas nisku ili nultu toleranciju za ovo i da miles verovatno zavrsio svoje tamo

 

jaxson hayes ce igrati i dalje, lance stephenson je valjda trudnu devojku gurnuo sa stepenica i nastavio da igra, darren collison je isto imao neki domestic violence

 

ovo je velika vest jer se desilo dan pred fa.

 

za ronda od pre mesec-dva vec svi zaboravili da je vitlao pistoljem pred detetom...

 

no svakako zasluzuje da ide u zatvor malo da se smiri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

warriorsi su jedina ekipa gde za obe strane ima smisla trejdovati. sa ostalima je mnogo teze, zato je i tesko zamisliti da ce pasti trejd. jedino da netsi ne izadju u susret durantu, a ne vidim razloga zasto bi to radili.

Link to comment
Share on other sites

Sudeci po Gaginim "smile" reakcijama na moje i Drakijeve postove o Kajriju, deluje da mu nece biti dovoljna ni 2 respiratora ako na kraju dodje kod nas

Mada, nije ni cudo, mnogi sirom sveta bi pocrkali od muke da se to desi a kamoli dezurni LBJ hejteri na forumu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

 

moze ako to znaci cam johnson, crowder, shamet, saric i svi moguci pikovi koje mozemo da im damo.

 

ako idu i ayton i bridges onda trejd nema smisla. gledacemo besomucne izolacije bookera i duranta i promaju u reketu. basicaly nets of the west i ispadanje u prvoj rundi playoffa uz negledljivu kosarku.

Link to comment
Share on other sites

Sve ok, ali razmišljam kako Toronto može da sklopi dobru ponudu, a da budu konkurenti za šampionat. Mislim smešno je da će najozbiljniji saigrači da budu FVV i Siakam. Neozbiljno za borbu za titulu..

 

Teoretski i da ostane Trent, to će biti mršava ekipa.

 

FVV-Trent-Durent-Siakam-Bučer. Bez ikakve šanse za apgrejd, jer su svi pikovi prodati.

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2022 at 10:16 PM, gggggggg said:

durant jos uvek ima 33.

Kod Ibake stoji 32  : )  

 

Free agent big man Serge Ibaka has agreed to re-sign with the Bucks on a one-year contract, according to Shams Charania of The Athletic

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stari Wook said:

Kod Ibake stoji 32  : )  

 

Free agent big man Serge Ibaka has agreed to re-sign with the Bucks on a one-year contract, according to Shams Charania of The Athletic

 

 

welcome back

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

warriorsi su jedina ekipa gde za obe strane ima smisla trejdovati. sa ostalima je mnogo teze, zato je i tesko zamisliti da ce pasti trejd. jedino da netsi ne izadju u susret durantu, a ne vidim razloga zasto bi to radili.

Koliko je uopste Durant bolji od dua Poole-Wiggins?

 

Pri tom bi moralo jos pikova da se prikaci i nekog od mladih aseta Wisman/Kuminga/Moody.

 

Slicna mi je prica i za Finix, em das svu dubinu em dobijes veliku glavobolju.

Jedino sto u njihovom slucaju svakako ostaju bez Aytona...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...