Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

U hjustonu silno grese. Imaju 2 mlada, identicna igraca kada je u pitanju skillset. Nijedan je plej, a pokusavaju od Portera da isforsiraju novog Hardena. Plus, sto mislim da KPJ generalno nece postati igrac kakvim se oni nadaju, prosto nema to nesto ekstra sto imaju top mladi nba igraci. Videcemo koliko ce godina proci pre nego sto se to skapira. Samo da ne bude re-rebuild tada.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

Ima li veci cringe nego kad potpuni amateri repuju?

 

Btw. ovo pitam kao neko ko inace gotivi Lilarda.

 

Dame repuje od srednje škole. Poslušaj neku njegovu pesmu, ima ozbiljno dobre albume, tekstovi su baš jaki. Ja nisam neki fan repa kao muzičkog žanra, ali volim dobar tekst pa eto. 🙂 

 

Što se tiče njegove trenutne forme, slažem se da jako loše izgleda, ali nije ni prvi ni poslednji superstar koji će malo "sporije" ući u sezonu. Previše je dobar igrač da bih se zabrinula na duže od 5 minuta. Doći će to na svoje.

 

P.S. Lamelo mi se ozbiljno profiliše u omiljenog igrača od ovih mlađih.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Jalen Green iz igre za sada šutira 33%, dobro bolji je od Suggsa koji ima 30% iz igre za sada. Naravno, rano je suditi ali možda malo previše hajpčine oko ovih gunnera. Scottie Barnes i Evan Mobley mi se za sada daleko najviše sviđaju od svih rukija, momci igraju košarku a ne neku 1 na 5 privatizaciju. Mogu da ih vidim u budućnosti kao integralne delove pobedničkih franšiza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Barrett je ipak fizički jači, mogao je da doprinosi u hustle elementima dok ne pronađe šut i to. Green osim 1 na 5 napada nema šta da ponudi, ne bih se uopšte začudio da na kraju ima karijeru nekog Terrence Rossa ili sličnog gunnera.

 

Suggs mi je isto razočaranje, smatrao sam ga pametnim igračem, ali jbga sudar sa odraslim čikama je ipak bolan. Ali kod njega postoji zrnce nekog plejmejkerskog gena pa ipak verujem u njega. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam uini ali bih ipak da reknem nesto za dnevnik.

 

Zion u Niksima se ne bi ponasao kao u NO, jer ako nista drugo Niksi ne bi dozvolili da mu keva bude nutricionistkinja i sve sto ide uz to...

 

I dalje ostaje da je Zionov plafon ogroman, i veci nego Baretov.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Ok, vrlo verovatno da bi momak imao vecu motivaciju za rad. 

 

Takodje, kao sto je neko vec pisao ovde, kakav zajeb KDa sto nije potpisao za Nikse, tamo bi bio slavljen kao bog bukvalno, i imao bi odanu armiju, koja bi prerasla u sektu i sasekla bi svakog na Tviteru. 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, AgroLaki said:

Vini, jel bi sad uzeo Zijona umesto Erdzija Bereta?

 

@oubrevo.

 

ja sam pisao pred taj draft da bih eventualno uzeo moranta pre barretta ali i to nerado;

da sam svestan da su ova dvojica sa višim plafonima kao u predratnim stanovima ali da mi se barrett više sviđa

 

sve piše na prošlim temama. za ziona sam se vazda plašio povreda 

a usput sam uvideo da ima puno rupa u njegovoj spektakularnoj igri, čak i kada je zdrav

 

nije moj tip debelog igrača

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam anti fan leteće sifonjera. Jeste impresivna ta njegova atletika na njegovu fizičku konstituciju, osim toga ni sa čim drugim ne fascinira. Smeši mu se Griffin scenario u poznim godinama, samo što je moguće da njemu pozne godine porane jer je injury prone. Takođe ne predvidjam da će jednu sezonu sastaviti potpuno fit, jednostavno mi je nemoguće to sprovesti sa njegovim stilom igre i telom. Takođe mu je minus što nema šut sa distance, a moderna nba (ne vakcina) zahteva tako nešto za njegovu poziciju. A opet teško da može na 5 jer bi ga najbolje petice pojele kao biftek. 

 

Bolje je za Nikse in bereta we trust. Imo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mr clutch said:

Ja bih Barnes-u i Mobley-u dodao Duarte-a. Manje produktivan prve dvojice, ali svestan svoje uloge i mogućnosti. Solidan dodatak na roster Pacera. 

 

Dobar je Duarte, već sad lagano deo uže rotacije neke dobre ekipe bi mogao da bude. Ali pričamo o nekim potencijalnim nosiocima lige, Barnes mi deluje kao atletičniji Draymond, baš pametan igrač i motor koji se ne gasi, a Mobley mi je tako fin visoki - sve ono što se mislilo da Jaren Jackson može da bude al nije. Plus Duartea ne mogu da pohvalim jer muškarac koji tako pedantno fazonira obrve je no no.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja sam pisao pred taj draft da bih eventualno uzeo moranta pre barretta ali i to nerado;

da sam svestan da su ova dvojica sa višim plafonima kao u predratnim stanovima ali da mi se barrett više sviđa

 

sve piše na prošlim temama. za ziona sam se vazda plašio povreda 

a usput sam uvideo da ima puno rupa u njegovoj spektakularnoj igri, čak i kada je zdrav

 

nije moj tip debelog igrača

 

Ok, nesto mi ostalo u secanju da si se smorio sto niste dobili prvoga pika, ali ko bi tada smeo da propusti Ziona, bio bi novi Vlada Divac GM. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ok, nesto mi ostalo u secanju da si se smorio sto niste dobili prvoga pika, ali ko bi tada smeo da propusti Ziona, bio bi novi Vlada Divac GM. 

 

gde se smorio, to je najviši pick od patrick ewinga i frozen envelopea

 

naprotiv, bilo mi je okej sto ne moramo ziona. smor je sto knicksi nisu lepo tankovali u svim ostalim sezonama od porzingisa naovamo, pa su stalno birali sa pika br 8, na qrcu te nosam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro me podsetiste sad sa ovom pricom, vreme je da se pohvalim kako sam ga hvalio na vreme

 @oubrevo. secas li se kad sam ti pricao da je duarte to sto vam treba na draftu i da treba da jurite poziciju sa koje mozete da ga dignete ( :

 

Sa druge strane, moram da priznam i da nisam nista od ovoga video od Barnesa na koledzu, a Mobley mi se svidjao samo defanzivno

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Manu said:

Dobro me podsetiste sad sa ovom pricom, vreme je da se pohvalim kako sam ga hvalio na vreme

 @oubrevo. secas li se kad sam ti pricao da je duarte to sto vam treba na draftu i da treba da jurite poziciju sa koje mozete da ga dignete ( :

 

 

sećam se ali lik je već jednom nogom u penziji a šta će nam kada smo na pg-sg pozicijama krcati? bolje grimes i mcbride da se razvijaju u miru i tišini

++ na poziciji penzosa imamo već toppina

 

a i duarte je bio lutrijski pik jel? knicksi su bili daleko od lutrije na draftu

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, oubrevo. said:

 

sećam se ali lik je već jednom nogom u penziji a šta će nam kada smo na pg-sg pozicijama krcati? bolje grimes i mcbride da se razvijaju u miru i tišini

++ na poziciji penzosa imamo već toppina

 

a i duarte je bio lutrijski pik jel? knicksi su bili daleko od lutrije na draftu

 

 

 

Stvarno ne mogu da se slozim sa ovim argumentom protiv biranja seniora sa koledza. Ima mnogo vrhunskih igraca koji su kao takvi usli u NBA i tokom karijere itekako napredovali, da ne nabrajam sad. 

A ovo smo pricali nakon izlaska lotterya, a pre potpisa Kembe i/ili Furnijea koliko se secam.

 

Duarte je bio 13ti, imali smo tu pricu oko vasih sansi da se pomerite u lutriju davanjem 19. i 21. pika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Manu, pa ocigledno da je od 13 do 19 velika razlika, jer ni jedna ekipa nije toliko napredovala

 

ja nisam fan fourniera ali je logicnije dati proverenom igracu pare ako imas cap space, nego da se pitas kako ce duarte. 

 

ja se ocigledno zavitlavam ali lik ima 24 a fournier 29.

 

za ekipu koja nema prostora u capu, duarte je logican izbor. za knickse i ne bas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...