Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

ekipe znatno losije sutiraju ove sezone za tri poena nego prosle sezone. ovako na prvi pogled bi se reklo da prisustvo publike (opet) smeta a mozda igraci nisu naviknuti na novu loptu.

 

nekoliko igraca je bas u teskom kanalu kada je sut u pitanju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Manu said:

 

I meni je ovo glavni utisak sa sinoćne utakmice, ekipno grizu u odbrani od prvog minuta onako kako neke ekipe ne rade ni u G7. Naravno ništa tu ne čudi kada se pogleda roster, ovo što već sada igraju je definicija Heat culturе-а. Samo da im ostanu svi zdravi za PO, ekipa koju svaki euroball apologeta najviše uživa da gleda.

 

O Dalasu mi je trenutno zaista mučno da pišem, uprkos ovom pozitivnom skoru koji je došao isključivo kao posledica lakog rasporeda.

 

252801589_10160191971538643_661208186163

 

😎

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Lowry prodzuti karijeru Butleru za par sezona.

 

On mi je vec par sezona postao dosta mrtav u half court napadima jer mu je sut blago receno klimav i dosta se oslanjao na bacanja. Dolaskom Lowrya on ima 10+ poena iz tranzicije jer  dobija QB pasove od debelog doktora...

 

Bas olaksava igru i rasterecuje ga...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Malo utisaka od veceras. 

 

Cikagu treba bolja klupa, bar jos jedan koristan igrac. Isto moraju da nadju nacin da vise ukljuce Vucevica u napad, previse je kvalitetan igrac da ga ovoliko malo koriste. Seth Curry igra fenomenalnu sezonu za sada.

 

Dame je ubio Portland u zavrsnici, promasen zicer, izgubljena lopta u kontri 2 na 1, rampa od Moblija na ulazu, koji ga je ispratio od linije za 3, i za kraj promasena trojka za izjednacenje. Steta sto Klivlend nema bolje krilo, Mobli Alen kombinacija je vrlo kompatibilna na obe strane terena. Portland se raspada trenutno, ovakav roster nema kvalitet za nesto vise od playina. 

 

Bogdan los, bar ono sto sam gledao. Tre je krenuo sa 11 poena u prvih par minuta, posle je samo nestao. Hunter je zato vec sada zver, fenomenalan defanziclvac koji isporucuje 15+ poena u napadu. KD i njegova nepodnosljiva lakoca postizanja poena su uvek prelepi za videti. 

 

Denver i Memfis su odigrali sjajan mec za neutralne posmatrace. U prvoj cetvrtini je bilo 20 za Memfis, pred kraj trece 10 za Denver, na kraju cist faul nije sudjen nad Jokicem na sutu za izjednacenje. Nikola 34 11 5, Barton dobar danas, MPJ double double, ali i dalje ne moze da pogodi sut niti da napravi neku vrstu separacije. Pozitivno je da Bones dobija minutazu i ima pozitivan impakt, vec sada je jasno da je ovo jos jedan odlican pik Nagetsa. Cini mi se da ekipi fali neki back up centar, 2xGreen kombo za sada funkcionise lose.

 

Sa druge strane Bane odlican, Morant za njegove standarde ispodprosecan, JJJ i SlowMo sjajni. Kad se vrati Bruks, bice trener na mukama kako da raspodeli minutazu. Odlican Memfis, nema sta. 

 

Bridges iz Hornetsa je odbio 60/4 i to mu je najbolji potez u karijeri. Veceras je ubio GSW u prvom poluvremenu. Bjelica odlican u svojoj minutazi, cini mi se da GSW koristi najvise igraca u ligi u rotaciji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, DameTIme said:

 

Jesam li ja luda, ili kad Jokić izađe na terenu je druga petorka a cela prva je na klupi? Mislim njima je druga petorka jako loša, to je fakat, pa ne čudi što su loši bez njega u tom kontekstu.

Bold: Maloun i njegova tvrdoglavost opet na delu. Obicno ku treba malo vise vremena da uvidi gresku. Sada je poceo da koristi Bartona sa klupom, pa malo bolje izgleda, ali veceras su opet izgubili 10 razlike za minut dok je Jokic bio na klupi...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

Uzasna ekipa bez Jokica(i Mareja),mozda je malo glupo  reci jer se ipak igra zasniva na njemu, mada i to je u tolikoj meri jer se mora.

Posto u tom sastavu za NBA nisu(nebitno dal bi bili najgori ili treci najgori u ligi),sta mislite kako bi prosli u evropi?Mom stavu bi se verovatno smejali pa cu sacekati odgovore.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Posto u tom sastavu za NBA nisu(nebitno dal bi bili najgori ili treci najgori u ligi),sta mislite kako bi prosli u evropi?

 

90% nba ekipa bez dva glavna igrača bi u evropi prošla odlično.

 

inače, bilo koja ekipa kojoj oduzmeš dva glavna igrača bi bila loša u nba kontekstu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa slicno sam napomenuo ali teska prica da mozes tako da generalizujes.Ja ne znam koji je igrac toliko bitan kao Jokic svojoj ekipi apsolutno je neophodan i poenterski i organizaciono ali bas neophodan,pa nema ni izmenu kako treba.

Ustvari znam za prosli sezonu,Kari i on ostali su u prasini.Dok se za GSW verujem to malo promenilo na bolje u Denveru je gore ili u najboljem slucaju isto.

 

 

Screenshot_20211104-093646_YouTube.jpg

Dakle samo je GSW bez Karija prosle sezone bio gori od Denvera bez Jokica,dok je sa njim on znatno bolji od GSW sa Karijem.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, oubrevo. said:

@UDresuKvinsiMilera

oduzmi lejkersima lebrona i davisa, njudzersiju duranta i hardena, djanu i middletona, cp3a i bookera, leonarda i georgea i tako redom. dobices uglavnom lose ekipe za nba standarde 

 

naravno, neke od tih ekipa bi se bolje snasle od nuggetsa ali ne bi to lepo izgledalo 

Ali nije niko naprasno oduzeo Mareja Denveru,coveka nema 2 godine taj duo ne postoji.Ekipa se sprema,trenira i gradi bez njega vec dugo.

I nisam rekao da ostale ekipe ne bi bili lose bez najboljih igraca nego da ne bi bile ovako lose kao sto je Denver,bio sam sasvim jasan u tome a i ovo za igrace je dovoljno ocigledno da ne moras da navodis primere.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wesley Sneijder said:

Malo utisaka od veceras. 

 

Cikagu treba bolja klupa, bar jos jedan koristan igrac. Isto moraju da nadju nacin da vise ukljuce Vucevica u napad, previse je kvalitetan igrac da ga ovoliko malo koriste. Seth Curry igra fenomenalnu sezonu za sada.

 

Dame je ubio Portland u zavrsnici, promasen zicer, izgubljena lopta u kontri 2 na 1, rampa od Moblija na ulazu, koji ga je ispratio od linije za 3, i za kraj promasena trojka za izjednacenje. Steta sto Klivlend nema bolje krilo, Mobli Alen kombinacija je vrlo kompatibilna na obe strane terena. Portland se raspada trenutno, ovakav roster nema kvalitet za nesto vise od playina. 

 

Bogdan los, bar ono sto sam gledao. Tre je krenuo sa 11 poena u prvih par minuta, posle je samo nestao. Hunter je zato vec sada zver, fenomenalan defanziclvac koji isporucuje 15+ poena u napadu. KD i njegova nepodnosljiva lakoca postizanja poena su uvek prelepi za videti. 

 

Denver i Memfis su odigrali sjajan mec za neutralne posmatrace. U prvoj cetvrtini je bilo 20 za Memfis, pred kraj trece 10 za Denver, na kraju cist faul nije sudjen nad Jokicem na sutu za izjednacenje. Nikola 34 11 5, Barton dobar danas, MPJ double double, ali i dalje ne moze da pogodi sut niti da napravi neku vrstu separacije. Pozitivno je da Bones dobija minutazu i ima pozitivan impakt, vec sada je jasno da je ovo jos jedan odlican pik Nagetsa. Cini mi se da ekipi fali neki back up centar, 2xGreen kombo za sada funkcionise lose.

 

Sa druge strane Bane odlican, Morant za njegove standarde ispodprosecan, JJJ i SlowMo sjajni. Kad se vrati Bruks, bice trener na mukama kako da raspodeli minutazu. Odlican Memfis, nema sta. 

 

Bridges iz Hornetsa je odbio 60/4 i to mu je najbolji potez u karijeri. Veceras je ubio GSW u prvom poluvremenu. Bjelica odlican u svojoj minutazi, cini mi se da GSW koristi najvise igraca u ligi u rotaciji.

naprosto neverovatno da tako nešto nisu u stanju videti. za šta ih plaćaju i to ne malo za deliti pravdu ili nepravdu?!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ali nije niko naprasno oduzeo Mareja Denveru,coveka nema 2 godine taj duo ne postoji.Ekipa se sprema,trenira i gradi bez njega vec dugo.

I nisam rekao da ostale ekipe ne bi bili lose bez najboljih igraca nego da ne bi bile ovako lose kao sto je Denver,bio sam sasvim jasan u tome a i ovo za igrace je dovoljno ocigledno da ne moras da navodis primere.

 

jasno je da marej ne igra dugo;

 

što se bolda tiče, tj, "ne bi bile ovako loše kao što je denver" - imao si priliku prošle sezone da vidiš period lejkersa bez lebrona i davisa. bilo je pitanje da li će u plej aut. takođe, videli smo u plej ofu bruklin bez irvinga i hardena - durant je igrao sam (a to je ekipa sa tri vrhunska igrača)

 

navodim sve te igrače zato što ne mogu kao ti da procenim koliko bi bile loše ali znam da bi se jako mučili da dobiju bilo koju tekmu protiv bilo kog protivnika.

u nba naravno, u evropi bi kidali i bez njih.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...