Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

@UDresuKvinsiMilera

oduzmi lejkersima lebrona i davisa, njudzersiju duranta i hardena, djanu i middletona, cp3a i bookera, leonarda i georgea i tako redom. dobices uglavnom lose ekipe za nba standarde 

 

naravno, neke od tih ekipa bi se bolje snasle od nuggetsa ali ne bi to lepo izgledalo 

sad je tu cirkuzant tipa nenadjebivi da povuce kad lebrondza uspori. za ostale se slazem... klosari.

Link to comment
Share on other sites

Russ bi i ovakav bez suta bio izuzetno koristan da se fokusira na razigravanje i odbranu koju sa fizikalijama kakve ima (cak i sa ocitim gubitkom atletike u odnosu na prije par sezona) sigurno moze igrati na solidnom nivou, makar sto se tice tog nekog presinga na protivnicke bekove te limitira broj suteva na nekih 10 do 12. Medjutim radi se o jednostavno maloumnom igracu cije ludilo mora kad tad isplivati.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoć Sixers - Bulls i Njets - Hawks. Sixersi bez Harrisa, Greena, Simmonsa, ali odlična rola Setha uz dobru podršku back up bekova Korkmaza i Miltona. Embiid nije nešto izdominirao u napadu ali je odradio odbranu vrhunski + clutch blokada na DeRozanu. Vučević poprilično statira u napadu. DeRozan igra vrhunski efikasno, a i Lavine je ubacio svoje a opet su izgubili. Klupa je očekivano jako loša, osim Carusa skromno je to, Bradley kao back up centar nije znao gde se nalazi. Jedna lepa hustle pobeda Sixersa koju je obojio i Thybulle, kako je samo par puta zalepio čak i atlete poput Lavina, ludilo. Ipak, Sixersi mi i dalje deluju nekako depresivno.

 

U Brooklynu standardna priča, KD je ipak glavni uprkos vrhunskoj partiji u oba pravca Huntera. Mali smrda Young pokušavao da vaćari neke faulove ali uglavnom loše prolazio. Dobar doprinos Millsa, Millsapa i Aldridgea, Harden se i dalje traži, ne forsira šuterski ali carini loptu kao na Kelebiji. Galo možda najgori defanzivni visoki u ligi, kao da je od papira u odbrani. Bogdan nije bio ni solidan, stidljivo nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Ili li goreg pedagoga od Malumonog?

 

Imam utisak da mu svaka izjava razjebava hemiju u ekipi a trudi se nesto da ispadne pametan.

 

ne znam koji mu je kurac, nije mu prvi put ove sezone da izjavljuje ovako nesto. sigurno bolje zna od nas da li ovo deluje ili ne ali mi je bas cudno. nije da su 2-6 ili tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

jasno je da marej ne igra dugo;

 

što se bolda tiče, tj, "ne bi bile ovako loše kao što je denver" - imao si priliku prošle sezone da vidiš period lejkersa bez lebrona i davisa. bilo je pitanje da li će u plej aut. takođe, videli smo u plej ofu bruklin bez irvinga i hardena - durant je igrao sam (a to je ekipa sa tri vrhunska igrača)

 

navodim sve te igrače zato što ne mogu kao ti da procenim koliko bi bile loše ali znam da bi se jako mučili da dobiju bilo koju tekmu protiv bilo kog protivnika.

u nba naravno, u evropi bi kidali i bez njih.

Au bre oubrevo opet poredis izostanak dua sa izostankom/klupiranjem Jokica.Komparacija bi ti skoro bila na mestu da si rekao samo za Lebrona ili samo za AD,kada su obojica vanka to nije uporedivo za izostankom Jokica.Kazem ovo "skoro" jer sam ti dao stat. bas iz prosle sezone pa pogledaj opet,tu je bas izostanak Lebrona i LAL.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno se vidi velika razlika kada je Jokić na terenu i kada nije, preterana i drastična.

Toga je bilo i dok je Marej bio tu. Dakle ili je ovo pomoćno osoblje loše, ili Maloun loše kombinuje petorke ili se previše forsira igra kroz Jokića .

Sad trenutno im je problem i lošija šuterska forma Portera, ali biće oni ok, nisu imali nimalo lak raspored i peglaju super odbranu, bar ono što sam ja gledao

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1.John Stockton* 15806

2.Jason Kidd* 12091

3.Chris Paul 10346

4.Steve Nash* 10335

5.Mark Jackson 10334

6.Magic Johnson* 10141

7.Oscar Robertson* 9887

8.LeBron James 9738

9.Isiah Thomas* 9061

10.Gary Payton* 8966

 

47. Michael Jordan 5633

 

Bron ide sigurno u TOP4, a u zavisnosti koliko bude igrao možda i prestigne Pola :wicked:

 

U plej ofu je drugi najbolji asistent, prvi je nedostižni Medžik.

Link to comment
Share on other sites

Znači neće ga biti na terenu bar desetak dana, pa dobro, valjda je zbog toga Vestbruk i doveden. Sad je akcenat na njemu.

 

Za sledećih desetak dana je raspored, Oklahoma-Portland-Šarlot-Majami-Minesota-San Antonio. Nije baš da je mnogo težak raspored, jedino je Majami u ovom trenutku nemoguće dobiti, jer su jako krenuli u sezonu.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Wesley Sneijder said:

Bold: Maloun i njegova tvrdoglavost opet na delu. Obicno ku treba malo vise vremena da uvidi gresku. Sada je poceo da koristi Bartona sa klupom, pa malo bolje izgleda, ali veceras su opet izgubili 10 razlike za minut dok je Jokic bio na klupi...

 

Pa razlog zašto ja ne volim Denver kao ekipu, mada često igraju dobar basket, jeste Meloun sa svojim šablonskim vođenjem ekipe i njegov pokušaj da izigrava PePsi službu Denvera (brani MPJ-u i Jokiću da koriste Instagram i slično lol).

 

9 hours ago, oubrevo. said:

 

jasno je da marej ne igra dugo;

 

što se bolda tiče, tj, "ne bi bile ovako loše kao što je denver" - imao si priliku prošle sezone da vidiš period lejkersa bez lebrona i davisa. bilo je pitanje da li će u plej aut. takođe, videli smo u plej ofu bruklin bez irvinga i hardena - durant je igrao sam (a to je ekipa sa tri vrhunska igrača)

 

navodim sve te igrače zato što ne mogu kao ti da procenim koliko bi bile loše ali znam da bi se jako mučili da dobiju bilo koju tekmu protiv bilo kog protivnika.

u nba naravno, u evropi bi kidali i bez njih.

 

Gde god sam pokušala ovo da objasnim, dobijala sam odgovore da niko od navedenih ne vredi ekipi koliko Jokić svojoj. xD To što je lopta 90% vremena kod njega, što svaki napad ide preko njega - iako je nesumnjivo vrhunski igrač e-te-de - očigledno nikom ne pali alarm u glavi.

 

Posle dužeg vremena se slažemo. 😄 

 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Koliko god Sarver bio splacina epskih proporcija, ocigledno je da mu se namjesta i to sa adrese koju svi znaju a ima uticaja dosta da progura ovakve stvari pogotovo preko ESPN. Cilj je da se od njega napravi Sterling 2.0 al kapiram da odje nemaju toliko dokaza kao npr neki audio/video takvog ponasanja u Sterlingovom slucaju, a ne znaci da im nece uspjeti da ga isceraju iz NBA. Ko god je radio kod njega i imao nesto opipljivo da kaze ne moze jer je uzeo pare da to precuti, ovi koji jos nijesu ili se cjenjkaju za vise para, dio su ove price sa Earl Watsonom i Klutch ekipom.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, gggggggg said:

mislis da ce zbog ovoga morati prodati fransizu?

 

Ako ne uspe dovoljno da amortizuje, sklonice ga liga, nece trpeti ovakvo zaseravanje imidza. Nemam dilemu. 

 

@MrTwister

elaboriraj. Stvarno ne vidim zasto bi se smestalo ovom ljudskom isprdku, niti kako je uopste moguce smestiti mu nesto (dobro, da budem posten samo jedan segment price) sto je javna tajna vec godinama 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ako ne uspe dovoljno da amortizuje, sklonice ga liga, nece trpeti ovakvo zaseravanje imidza. Nemam dilemu. 

 

@MrTwister

elaboriraj. Stvarno ne vidim zasto bi se smestalo ovom ljudskom isprdku, niti kako je uopste moguce smestiti mu nesto (dobro, da budem posten samo jedan segment price) sto je javna tajna vec godinama 

Ne branim njega ni njegove postupke vec samo htjedoh da napisem da ovi koji guraju tu pricu bas u ovom trenutku nijesu mnogo bolji od njega. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...