Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Ne branim njega ni njegove postupke vec samo htjedoh da napisem da ovi koji guraju tu pricu bas u ovom trenutku nijesu mnogo bolji od njega. 

 

Watson je ozbiljan ljigavac, a o Rich Paulu ne treba trositi reci, svi su odlicno upoznati sa njegovim MO. Slazem se da je njihova motivacija da gurnu pricu upravo najniza moguca i da gotovo izvesno nema veze sa dobrobitima zaposlenih ili same suns organizacije. Medjutim, makar i iz te sebicne i slajmi pobude, ako su katalizator i platforma da se liga procisti od ovakvih idiota i isti sprece da unesrecuju i ljude i citave fransize - bring it on.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTIme said:

 

Pa razlog zašto ja ne volim Denver kao ekipu, mada često igraju dobar basket, jeste Meloun sa svojim šablonskim vođenjem ekipe i njegov pokušaj da izigrava PePsi službu Denvera (brani MPJ-u i Jokiću da koriste Instagram i slično lol).

 

 

😄

Bold: za ovo prvi put cujem. Jokic je ugasio Instagram posle EP 2017. u kosarci, od tada na drustvenim mrezama postoji samo njegova Facebook stranica.

 

Za MPJa pojma nemam, njemu je pametnije da cuti, kad progovori, podseca na Irvinga, samo sa drugacijim pogledima. 😀

Link to comment
Share on other sites

Uvijek neugodna OKC🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 

E moj Vogel, sta si ti radio sa rotacijom u 4/4 ne znas ni sam. Batica izveo i Wbrka i AD na 84-75, vratio ih na 84-85 kad je sav momentum presao na stranu Okc.

Rondo ne znam sta je vcrs igrao ali za Lejkerse nije.

Opet i na kraju imala se prilika za dobit ali Russ wtf momenat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Lejkersi imali laksi raspored na pocetku nego KKP a skor 5-4, me like

Slazem se. Jos su sinoc AD i Wbrk imali dobre partije ( okej Wbrk je imao pomracenje u zadnjih minut ali bio je do tada sasvim ok ) ali Vogel glavni krivac sinoc 100% sa rotacijama svojim. Rondo i kad je 1 put usao Okc se vratila sa +19 i lik nastavio i u 4/4 gdje je stao, izgubljene, promasena 2 floutera i nepostojeca odbrana i od +9 do -1 za svega 2-3 minuta dok su AD i Wbrk bili na klupi. Okej trebao im je odmor ali kompletni mindfuck je izvodjenie 2 najbolja igraca u istom momentu a onda i Mela i da ti petorka bude Rondo, Monk, Reeves, Bazemore i Dwight. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Posle toga sta reci za def rotacije oko cuvanja SGA gdje ih je jedan Muscala napunio.

E vec zadnji minut tj zadnjih 30 sek je Wbrk. Mislim da ce Lebron, AD i Melo popricati sa njim oko te izgubljene, odbrane i posebno zadnjeg suta. Ili se tu ide na AD ili na vrucu ruku Mela pa live or die sa njim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Mislim da ce Lebron, AD i Melo popricati sa njim oko te izgubljene, odbrane i posebno zadnjeg suta.

 

mislim da melo nakon oklahome i hjustona priča sa wbrookom isključivo o novitetima u svetu mode i aksesoara.

davis izgleda kao da mu je najčešće pitanje da li hoće neko vode uz opasku da je hidriranje maika. 

jedino ako đedo nađe vremena i pristup  : i

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

mislim da melo nakon oklahome i hjustona priča sa wbrookom isključivo o novitetima u svetu mode i aksesoara.

davis izgleda kao da mu je najčešće pitanje da li hoće neko vode uz opasku da je hidriranje maika. 

jedino ako đedo nađe vremena i pristup  : i

 

 

I to sto kazes🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...