Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, Miki28 said:

@oubrevo. jesi zadovoljan pocetkom sezone?

 

pa izgubili smo samo jednu, teško je biti nezadovoljan

 

sinoć mi se nije dopala igra, prvi put sam gledao ali samo prvo poluvreme. krenuli su dobro, onda su bili u fazonu ako pelicansi mogu sami sebe da pobede bilo bi strava. a naravno da nisu dovoljno dobri da rutiniraju protivnike na automatskom pilotu

Link to comment
Share on other sites

@Miki28Promače mi ovo za Klipane. Pošto se za neke druge ekipe (khm Lejkersi khm Denver khm) i igrače (khm MPJ khm khm) čeka da prođe veći deo sezone kako bi se prosuđivalo i rasuđivalo, valjalo bi to omogućiti i Klipersima. 😄 Naravno da je Kandža najbolji igrač te ekipe i da nedostaje, ali ni blizu toliko da se oni raspadnu bez njega. Imaju prilično solidnu ekipu koja može da se "pobije" sa svima, a jedini u kog ne bih imala poverenja je naravno PG. S tim da je ovu sezonu počeo odlično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ne uspevam da ukapiram da li je do Ziona, stručnog prehrambenog štaba ili je dečko jednostavno sklon nekakvim problemima. Ovde deluje kao Rodni Rodžers pokojni, nazdravlje Zionu.
  • Trae juče 4 bacanja, ima poteškoća definitivno.
  • Barett me podseća šutem, levičarstvom, ali i kretanjem na Kalberta Čejnija, ko se seća seća ga se, ko ga se ne seća znači da ga je zaboravio.
  • Promenio sam na kraju ceo vodokotlić, ovi plovci što se danas prodaju su bezveze.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad se već komentariše Beret, ja iskreno nisam očekivao ovakvu transformaciju, s obzirom na šta je ličio u prvoj sezoni (imao sam ga na fantaziju i gledao njegove utakmice). Postaje opasan igrač na obe strane terena, a napredna statistika sve bolja i bolja. Nema sumnje da je dečko radnik i da dosta radi na sebi. Niksi mu spremaju max sledeće leto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:
  • Barett me podseća šutem, levičarstvom, ali i kretanjem na Kalberta Čejnija, ko se seća seća ga se, ko ga se ne seća znači da ga je zaboravio.
  • Promenio sam na kraju ceo vodokotlić, ovi plovci što se danas prodaju su bezveze.

 

rispek za vodokotlićno - pregalaštvo. ja sam to jednom probao da popravim i onda morao hitno da zovem random majstora, koji je pravio još veće sranje uz phil jackson zen budizam izjave (ne karikiram) "voda uvek nađe put."

 

nisam nikada gledao čejnija, idem guglat. mene barrett podseća na jimmy bucketsa ali s boljim šutom za 3pts. ali to već znate.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko ko nije pokušao da popravi plovak na vodokotliću i na kraju zajebao, pa morao da zove majstora.

Na moju sreću u kraju imam lika za koga sve žene iz komšiluka tvrde da je dobar majstor uključujući i moju 🤣🤣...zovemo ga za sve od struje, vode do izrade nameštaja.

Što se tiče Bareta on mi je neki Kombo PG13 i Batlera naravno ako ovako nastavi

Link to comment
Share on other sites

jedna je maika.

 

edit @gggggggg

1 minute ago, Milos 3.14 said:

 

Što se tiče Bareta on mi je neki Kombo PG13 i Batlera naravno ako ovako nastavi

 

paul george je baš prefinjen basketsports igrač, tako da je to preterivanje ali ako postigne džimijevu zonu makar 70%, biće bolji od džimija samog.

opasan je kli.

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

jedna je maika.

 

edit @gggggggg

 

paul george je baš prefinjen basketsports igrač, tako da je to preterivanje ali ako postigne džimijevu zonu makar 70%, biće bolji od džimija samog.

opasan je kli.

Upravo to,  nije prefinjen ko srpska snajka, a nije ni sirov kao Batler tu je između napadački, defanzivno može da se izjednači. Nije lider kao Batler, ali nije ni starleta kao Džordž. Na njih podseća i tom two way igrom.

 

P. S. Da ne budem pogrešno shvaćen veliki sam fan Pol Džordža, a bogami i Batlera

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Upravo to,  nije prefinjen ko srpska snajka, a nije ni sirov kao Batler tu je između napadački, defanzivno može da se izjednači. Nije lider kao Batler, ali nije ni starleta kao Džordž. Na njih podseća i tom two way igrom.

 

P. S. Da ne budem pogrešno shvaćen veliki sam fan Pol Džordža, a bogami i Batlera

 

podsetio me ovaj post na ovo poredjenje...(iako je malo outdated)...

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Počinje Dalas-Sakramento za sat i po. Bez Porzingisa ovaj put koji ne može da se sastavi od povreda, ali deluje da je ovaj put lakše prirode i da se vraća za koji meč. Dalas koji stoji u mestu evo četvrtu godinu za redom i ništa konkretno nisu napravili još od trejda za Porzingisa i Hardaveja, a ne deluje kao ni da će narednih ofsezona imati mesta za neko zvučno ime sa FA, već samo putem trejda. Nadali su se navijači Dalasa da će doći neki opasan FA tokom leta 2021, ali ne ide to baš tako lako kao što su oni zamišljali. Najzvučnije ime ovog leta je Redži Bulok koji nije loš igrač, ali je ipak slabo pojačanje koje ne zadovoljava apetit jednog od najboljih igrača lige. Dončić opet sam ostavljen na cedilu, mora da nosi Dalas protiv uigranih Kingsa koji su ušli sjajno u sezonu pre svega zbog Harisona Barnsa koji igra košarku karijere. Bio je dosta u priči za trejd tokom dedlajna prošle sezone, pa i tokom ove ofsezone, ali bi se Kingsi grdno prevarili da su ga pustili, jer ovaj čovek sada veoma snažno gura Kingse ka novim pobedama. Od drafta i čuvenog Beglija, Kingsi su krenuli bolje da biraju izabravši prošle godine Haliburtona i ove godine Mičela. Može se reći da su promene ove godine urodile plodom, jer su Beglija benčovali, a Hilda postavili za sixth man, što i ja mislim da mu ta uloga najviše odgovara, a takođe i rukiju Mičelu odmah dali poveći prostor. Pred početak sezone sam ih svrstavao u red najgorih ekipa, ali ipak i koji su bolji od OKC i HOU koji imaju rasulo od ekipa. Prošle sezone su takođe ušli dobro u sezonu, pobedivši Nagetse dva puta na startu i svi su se ponadali, mora da je baš to ta sezona kada će da klikne u Kingsima, međutim ne. Nekvalitet je izbio na površinu. Nadamo se da će ovaj put ovim malim promenama da dobiju kontinuitet dobrih igara, a i trebalo bi da se nadaju da dobiju bilo šta kvalitetno u trejdu za Beglija, koji bi bio odmah spreman da pomogne ekipi da se bori za plej in.

 

Biće večeras jedina utakmica koju ću pratiti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...