Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, Dracarys said:

Nemačka prevara prodala utakmicu, kakav lik drži loptu 10 sekundi pre kraja i na 2 sekundi dodaje saigraču koji se nalazi na 9-10 metara od koša, lol

 

Jedva dobiše ovo Vizardsi za 5-1

Sta si se uhvatio Srudera, totalno nebitan lik odigrao losiju partiju ali daleko od toga da je on kriv.

 

Tatum je uzeo 32 suta, asist ratio preti da ugrozi Hassana Whiteside-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta si se uhvatio Srudera, totalno nebitan lik odigrao losiju partiju ali daleko od toga da je on kriv.

 

Tatum je uzeo 32 suta, asist ratio preti da ugrozi Hassana Whiteside-a.

Govorim o tome koliko je lošu odluku doneo i pored toga što je odigrao sramotnu utakmicu. Tejtum i Braun imaju veoma slabo pomoćno osoblje. Što se tiče 32 šuta, izvini, ali ova utakmica je i trajala 58 minuta.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

Govorim o tome koliko je lošu odluku doneo i pored toga što je odigrao sramotnu utakmicu. Tejtum i Braun imaju veoma slabo pomoćno osoblje. Što se tiče 32 šuta, izvini, ali ova utakmica je i trajala 58 minuta.

Imali su odlicno pomocno osoblje od Irvinga,Kembe, onog Horforda iz prajma,Hayworda, do likova kakav je Furnije...

 

Zajednicko je svima sto su odigrali svoje najgore sezone bas u tom Bostonu.

 

Sto vise vreme prolazi mislim da je Tatum tezak kancer, on igra kao Durant. Naravno problem je sto nije ni blizu efikasan kao ovaj nije ni onakvo atletsko cudo prirode.

 

Sramota je da ti kao takav mega alfa muzjak za 46 minuta na terenu baci cele 3 asistenije, to je bas porazavajuci podatak.

 

Da stvar bude gora Brown je slican takav kad se zapali samo vrti izolaciju za izolacijom i onda je produkt toga ovo sto gledamo kako se role igraci raspadaju.

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

onaj preinacen faul na kraju je bas bilo cudno, mislio sam da nema sanse da preinace.

 

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Imali su odlicno pomocno osoblje od Irvinga,Kembe, onog Horforda iz prajma,Hayworda, do likova kakav je Furnije...

 

Zajednicko je svima sto su odigrali svoje najgore sezone bas u tom Bostonu.

 

Sto vise vreme prolazi mislim da je Tatum tezak kancer, on igra kao Durant. Naravno problem je sto nije ni blizu efikasan kao ovaj a nije je onakvo atletsko cudo prirode.

 

Sramota je da ti kao takav mega alfa muzjak i za 46 minuta na terenu baci cele 3 asistenije, to je bas porazavajuci podatak.

 

Da stvar Brown je slican takav kad se zapali samo vrti izolaciju za izolacijom i onda je produkt toga ovo sto gledamo kako se role igraci raspadaju.

 

treba tu malo konteksta sa ovim igracima. hayward se povredio posle dva minuta i vise nikada nije bio isti. walker je bio ok, igrali su finale konferencije s njim, pa se i on pokvario, ne zbog browna ili tatuma vec zbog povreda. horford je bio dobar ali je posle zapalio u sixerse. a irving je irving...

nije da su se sada ovi igraci odjednom raspali jer igraju sa tatumom i brownom.

 

inace pre neki dan pricam sa sofom i sokirao me kada je rekao za tatuma da je nabijac statistike. do sada ga je hvalio neprestano i nazivao ga sledecim durantom...

rekao je isto sto i grof da ovoj ekipi treba neki cisti playmaker, koji zna da upravlja™ utakmicom. predlozio sam rubia...

 

ne bih ja jos panicio i otpisivao ih, moraju prvo zaigrati sa celom ekipom pre nego sto se napravi neki hot tejk™. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys dobro igra Wash, imaju ove sezone mnogo bolji tim.

Drago mi je zbog Kuzme, mogao je Sakramento da uziva u ovakvim partijama ali dobro🤔

Trezz je odlican igrac, jeste rupa u defanzivi ali sto kazes, mi ga nismo umjeli koristiti u onim segmentima gdje je odlican. Posebno sto je igrao sa onom neznalicom koja ne umije pik da zavrti kako valja. Nije ni cudo sto se AD bunio, osim Lebrona nije imao ko da odigra pik sa visokim igracima. Daleko mu lijepa kuca....

 

Pored NY, Wash i Cikago o kojima se dosta pise, mora se reci da Majami igra odlicno. Sve pohvale za Herro-a kako je usao u sezonu, ocigledno se ozbiljno radilo u offseason-u. 22/6.7/4.5 na 45 FG% i skoro 40 3P%. Naravno tu su Jimmy, Bam a i Lowry se fenomenalno uklopio. Mali razmak prosle godine izmedju sezona je svakako ostavio traga na njima kao i uostalom na Lejkersima.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miki28 said:

 

MPJ 3/14 iz igre. Odlicni procenti ove sezone👍 tu je na 30% otprilike

MPJ iz nekog razloga ocajno sutira ali su mu svi ostali segmenti igre podignuti na visi nivo. Dosta bolja odbrana (Denver je trenutno najbolja odbrana lige), bolje lateralne kretnje, bolja kontrola lopte, dosta vise asistencija. Sut ce da krene u nekom trenutku, vrlo je bitno da su se ove ostale stvari popravile.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Radalek said:

MPJ iz nekog razloga ocajno sutira ali su mu svi ostali segmenti igre podignuti na visi nivo. Dosta bolja odbrana (Denver je trenutno najbolja odbrana lige), bolje lateralne kretnje, bolja kontrola lopte, dosta vise asistencija. Sut ce da krene u nekom trenutku, vrlo je bitno da su se ove ostale stvari popravile.

Rekao bih da Gordon drzi odbranu a i Will Barton igra odlicno ali ok👍

Mora krenut sut kad tad, nece takav suter na 30% zavrsit sezonu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

"the prime minister of canada" je najbolji nick koji sam čuo u skorije vreme

 

...Rowan Alexander Barrett Jr. The Chosen One. The Prime Minister of Canada. The Wayne Gretzky of Basketball. When the Knicks mostly played lackadaisical ball, they were rescued by the 21-year-old Barrett, who had the best game of his young NBA career: a career-high 35 points. And 16 of those points came in the fourth quarter, when Barrett refused to let the Knicks succumb to their usual late-game doldrums.

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

....

što se diskusije o celticsima tiče, moj utisak je malko drugačiji. 

slažem se da tatum donosi dosta loše odluke & kao što rekoh, zadovoljava se teškim šutevima iz okreta-fejda koje može da ubaci ali izvan nekih clutch-situacija na kraju tekme, protivnik rado treba da prihvati takve šuteve tokom tekme.

 

s'druge strane, brownova igra uopšte ne bi trebalo da ide u isti koš sa tatumovom, pošto lik igra izuzetno racionalno, traži otvorene šuteve i to ukoliko smatra da ne može direktno do obruča. a može i čini to često.

 

marcus smart nije neki ludi plejmejker ali ipak nedostaje u organizaciji. još više nedostaje u odbrani - gde su po meni celticsi i izgubili ovu utakmicu.

bili su u egalu uprkos cca 1-20 šutu za tri & tatumovim odlukama ali su se zato raspadali defanzivno u kontinuitetu.

 

wizardsima isto nedostaje par igrača i to je za respekt. ipak, ako ovako igraju, ne vidim ih kao naročito ozbiljnu ekipu iako definitivno neće biti laća dobiti ih a nekim jačim od njih ekipama će otkinuti pobedu, dok god beal igra kako je igrao sinoć.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

MPJ 3/14 iz igre. Odlicni procenti ove sezone👍 tu je na 30% otprilike

To se dešava kad centar rešava poslednji napad, sudije po pravilu puste tvrđu igru. Pogotovo je problem kad je to iz centralnog pika.

Biće MPJ ok

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Trez mi izgleda kao da ne zna tablicu množenja. 

I ne zna vrv, čitao sam neki njegov intervju, lik je iz neke američke selendre i u suštini je ok samo je previše kurčevit i nije naučio da drži jezik za zubima

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

 

"the prime minister of canada" je najbolji nick koji sam čuo u skorije vreme

 

...Rowan Alexander Barrett Jr. The Chosen One. The Prime Minister of Canada. The Wayne Gretzky of Basketball. When the Knicks mostly played lackadaisical ball, they were rescued by the 21-year-old Barrett, who had the best game of his young NBA career: a career-high 35 points. And 16 of those points came in the fourth quarter, when Barrett refused to let the Knicks succumb to their usual late-game doldrums.

Izgleda da napreduje iz godine u godinu, a i ja sam se uvek ložio na levoruke košarkaške.

Link to comment
Share on other sites

Gordon radi jako dobar posao za Denver, u odbrani smo navikli, ali definitivno ume da podvali dobar pas saigračima. Rilja Denver u odbrani samo tako. Treba dati malom Bonesu jos prostora dok se Jamal ne vrati. Sotta se definitivno izdigla iz one camotinje u kojoj je godinama. Imaju dosta energije, mladi su, odbranu su podigli na neki sasvim novi nivo. Naz Reid imao nekoliko sjajnih sekvenci sinoc. Da KAT istera ucenicu sestog razreda iz sebe i unese malo muskosti u ono sto radi usudio bih se da kazem da su spremni za neki veci iskorak. Ovako ce biti ok. Play in im ne gine cini mi se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Budha said:

Ispod radara, JJJ igra ko najveće smeće, a bilo je kod njega nekih duncanovskih obrisa u rookie sezoni.

 

 

Batica se samo sunja spolja i pripaljuje, ocigledno je povreda ostavila kako fizickog tako i psihickog traga. Mrze gledati stase ali ima bar 6 ako ne i 7 pokusaja za 3 poena po utakmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...