Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

13 minutes ago, Del Piero said:

Vasa DNP. Jasno je da je doslo do neke svadje izmedju njega i Atamana posle utakmice u Milanu. Meni se licno to ne svidja previse kad trener krene da kritikuje svog igraca na KZS na taj nacin.

 

Ja sam očekivao jednu tekmu hlađenja, ali ovo je sada baš puno. 

 

Sa obzirom na Micićev karakter ne bi me čudilo da se tu ozbiljno zagovnalo.

 

 

Elem, pričali smo posle tekme KKP- Efes kako su oni odigrali to u laganom ritmu, ispostavilo se da je to i jedini ritam koji u ovom trenutku imaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav raspad Efesa, odjednom PAO izgleda živo. Ludilo Macona ali i ostali izgledaju bolje u odnosu na start sezone. 

 

Clyburn u Vilerbanu baš ispao govedo sa poslednjim šutem, imao je lagani pas saigračima za neki spot up šut umesto što je zapeo kao vo o bacio crep. 

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sajt EL da vidim šta je Ataman rekao posle tekme i vidim da je izjavu dao njegov pomoćnik:

"And now we have to focus on the next game, Zalgiris on our home court. Hopefully, we will take a win from the double week.”

 

Prvi put čujem da neko najavljuje sledeću utakmicu i kaže da će da pobedi 😬

Da li je tu nekulturu nasledio od Atamana?

Link to comment
Share on other sites

Ataman je dobio dve tehničke u toku tekme pa je isključen. Sve u svemu za sada su u rasulu, ali i takvi teško da izgube od Žalgirisa koji tek ima svojih problema.

 

Gledam sad statistiku Macona, zaista dobar igrač, procenti su mu za sad vrhunski - 78% za 2, 53% za 3, 91% sa bacanja, sve na sad već ozbiljnijem uzorku, 18 poena i 3 asistencije po meču uz samo 1,3 izgubljene.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Vasa DNP. Jasno je da je doslo do neke svadje izmedju njega i Atamana posle utakmice u Milanu. Meni se licno to ne svidja previse kad trener krene da kritikuje svog igraca na KZS na taj nacin.

 

Vala je i do njega, vidim da su kolege dopunile, ali nemoguce da je bas sa svakim usao u neki beef, mora da ima nesto i do njega, a ne do toga ne voli me razredni. Pogotovo jer on nije neki prasinar nad kim ce da se iko izdrkava, vec glavni igrac i ako ne igra, sigurno je nesto preozbiljno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

 

Vala je i do njega, vidim da su kolege dopunile, ali nemoguce da je bas sa svakim usao u neki beef, mora da ima nesto i do njega, a ne do toga ne voli me razredni. Pogotovo jer on nije neki prasinar nad kim ce da se iko izdrkava, vec glavni igrac i ako ne igra, sigurno je nesto preozbiljno. 

Nema sta,Vasa ocigledno nije nevinasce ali Ataman je izjavio da se ovaj preterano ispucavao jbt...ko je gledao Efes sa Vasom ove sezone video je da je Vasa za njih kao kad bi Bili Beron dosao da igra sa mojom ekipom iz kraja.Uvek je imao mnogo slobode,ovi se raspadaju a njemu procenti dobri,stvarno nisam video to o cemu on govori.

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.305400f97bbfd06830131e18bbc20f66.png

 

Koliko ovi ljudi nemaju srece, to je neverovatno.

 

Treba napomenuti i poraz u Atini iako su imali +5 protiv zelenih, pa u samo dva dana dva poraza kosevima bukvalno u poslednjim sekundama meca, a pre toga promasise sut za pobedu.

 

Samo 8 poena ih je delilo od toga da imaju skor 5-2 umesto 2-5.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

image.thumb.png.305400f97bbfd06830131e18bbc20f66.png

 

Koliko ovi ljudi nemaju srece, to je neverovatno.

 

Treba napomenuti i poraz u Atini iako su imali +5 protiv zelenih, pa u samo dva dana dva poraza kosevima bukvalno u poslednjim sekundama meca, a pre toga promasise sut za pobedu.

 

Samo 8 poena ih je delilo od toga da imaju skor 5-2 umesto 2-5.

 

Djordjevic be like:

money-crying.gif

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...