Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

23 minutes ago, Kankkunen said:

 

Jedan od onih za koje sam se pitao kad ce za evropu i potajno nadao da u nekom delenju karata moze zavrsiti kod nas. 

Bas dosta dobrih tih granicnih nba igraca nije potpisalo ugovore ove sezone

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Zalgiris ostao bez Jokubaitisa, Grigonisa i Walkupa, odlazak prve dvojice se ispostavio kao nenadoknadiv.

 

Jednostavno je malo to jezgro evropskih igraca koji su navikli na EL kosarku i sta drugo preostaje nego da se krpis sa 3 penzionera u timu i likom koji se zove Mudiay i koji igra kao da je dosao iz druge litvanske lige.

 

Osim ako ne dodje do opustanja favorita i njihovog prelaska u Murcia/Tofas mod, ne vidim koga oni mogu da dobiju u dogledno vreme osim PAO i Albu kod kuce.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja bih se pre kladio da će biti Mudiay varijanta. Bacon je prilično loš šuter, a čisto sumnjam da će mu James prepustiti deo svojih izolacija.

Bas je tesko proceniti ko moze da pravi razliku u EL, dosta je bitan taj period adaptacije, ali da ima kvaliteta ima sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Ma naravno. U svakom slučaju ekipa sa njim dobija još jednu iso opciju, igrač u najboljim godinama i u atletskom prajmu. Očigledno Monako želi baš da se žestoko pobije za top 8. Neko je pitao pre neki dan zašto malo igra Rob Gray koji je šio u evrokupu, pa zato što je na nivou EL nebitan igrač, a doveli su mnogo bolje. Ujedno i plastičan prikaz razlike između EC i EL.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma naravno. U svakom slučaju ekipa sa njim dobija još jednu iso opciju, igrač u najboljim godinama i u atletskom prajmu. Očigledno Monako želi baš da se žestoko pobije za top 8. Neko je pitao pre neki dan zašto malo igra Rob Gray koji je šio u evrokupu, pa zato što je na nivou EL nebitan igrač, a doveli su mnogo bolje. Ujedno i plastičan prikaz razlike između EC i EL.

Biće i da je razlika u 3x većem budžetu, ima se - može se ... što da ne. Za neke klubove sa dna EL on bi bio OK igrač, da pitamo na KKCZ temi. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma naravno. U svakom slučaju ekipa sa njim dobija još jednu iso opciju, igrač u najboljim godinama i u atletskom prajmu. Očigledno Monako želi baš da se žestoko pobije za top 8. Neko je pitao pre neki dan zašto malo igra Rob Gray koji je šio u evrokupu, pa zato što je na nivou EL nebitan igrač, a doveli su mnogo bolje. Ujedno i plastičan prikaz razlike između EC i EL.

Ma oni imaju roster za top8. Ako ih povrede preskoce lagano su tamo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Biće i da je razlika u 3x većem budžetu, ima se - može se ... što da ne. Za neke klubove sa dna EL on bi bio OK igrač, da pitamo na KKCZ temi. :classic_biggrin:

Daj Greja, nece se baci, da radi ono sto Holins ne moze i obrnuto😀

Jedino sto do NG ne bi mogao da zaigra, a koji ce nam tada

Link to comment
Share on other sites

Koliko primera ima: Amerikanac, sa relativno slabim šutem, spoljni igrač, da je bio dominantan u EL?

 

Ovako na prvu mi padaju na pamet Boldvin i Lorenco. S tim što je prvi izgledao dobro u Bajernovom sistemu, a sada se raspada, a Lorenco je dobar, mada je uvek bio "toplo-hladno".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...