Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

@madafaka73

 

Slažem se uglavnom. Jako je teško rotirati 3 igrača na jednoj poziciji, iako tu imaju 1 veterana i 1 relativno mladog igrača.  I prošle godine su imali tu situaciju, ali su i Danston i Plajs imali problema sa povredama, pa je to drugačije izgledalo. Očekujem da će neko u narednom periodu tu da dobije osetno manju minutažu.

 

Videćemo koliko će se brzo Brajant uklopiti, ali svakako da će napredovati sa njime. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Α meeting that may prove to be pivotal for the future of the EuroLeague will be held today in Barcelona.

The 13 clubs- shareholders are meeting without Jordi Bertomeu present to discuss their vision for the competition.

More coming soon on  @Eurohoopsnet

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kankkunen said:

Efesu dogorelo, mora brzo da se odreaguje ... :classic_smile:

 

Znaci interesuju se za njega i jos nekog uz njega kao dodatno pojacanje ili Black i jos neki su na listi za poziciju centra pa ce izabrati jednog?

Ako je prva opcija tj ako dovode vise od jednog igraca ne znam gde ce sa tolikim igracima. Doveli su vec Bryant-a ali to je da kazemo dopuna spoljne linije posto se ne zna sta ce biti sa Simonom ali u unutrasnjoj liniji imaju vec dosta igraca.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Sector said:

Čudi me da se Miško ovako zajebao sa izborom kluba za Petruševa.

 

Tek sad neće biti dovoljno minuta za njega. 

Zlobnici bi rekli da bi mogao na pozajmicu na polusezoni... Kad Cirbesu istekne ugovor. Bazinga.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, NikadProtivKaline said:

efes ima plajsa, petruseva, dunstona + singlton/moerman?
svi igraju, niko se nije povredio?

 

Mislim da su svi igrali u Milanu proslu utakmicu u EL, a zadnju u domacem sampionatu protiv Fenerbahcea u gostima nije igrao Petrusev ali to zbog ogranicenog broja stranaca.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u drugom fazonu - po meni je Plajs jedan tipicni overrated centar. Obozavam kad Zvezda igra protiv njega. Kod njega mi je jedino zaista intrigantan 3p range za takvu visinu. Petrusev i Plajs mi se duplaju...

Chaos brzi

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne može Dunston nikako biti tu višak, jer je čak i sa jednom nogom on tu daleko najbolji defanzivac.

 

Visak u smislu da je zreo za zamenu slicnim igracem a sa svezijom ambalazom. Doduse, imho njegovu ulogu (motivisani) Singlton moze da iznese.

 

Da je Dunston daleko bolji defanzivac od Petruseva i Plajsa stoji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...