Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Mnogo skilla u ekipi Fenera,vrhunska ekipa.Ono sto je Djordjevic odlicno uradio je nova uloga Bukera(u odnosu na ranija EL izdanja samog Bukera),lepo izgleda u novom izdanju.

 

Poa(r)je se svojim laganjem, kezenjem,iscudjavanjem kod sudija totalno uklapa u Realovu ekipu,kao da imaju test pre potpisivanja ugovora za to ili naknadni kurs.Odvratno.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

A jes preporodio Bukera, covek nje znao gde se nalazi dok nije dosao do ex selektora..

A vidi mozemo mi da zakebavamo Djordjevica ali Buker je bio pik i alej masina plus sutirao eventualno neku trojku i to je bukvalno to.Sada cita resenja na high lowu,vuce tranziciju bas dobro dok pre nije spustao loptu na parket u poredjenju sa ovim,mnogo raznovrsnije u svakom pogledu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

A vidi mozemo mi da zakebavamo Djordjevica ali Buker je bio pik i alej masina plus sutirao eventualno neku trojku i to je bukvalno to.Sada cita resenja na high lowu,vuce tranziciju bas dobro dok pre nije spustao loptu na parket u poredjenju sa ovim,mnogo raznovrsnije u svakom pogledu.

A ne znam gde si ti gledao Bukera on isto igra od kad znam za njega..

Link to comment
Share on other sites

Meni je u ovom Feneru najtuznije da gledam Polonaru koji kod Sase ima neku Danilo Nikolic ulogu iako se radi o drugacijem tipu PF. Isto ovaj zadnji napad dje uzima Shayok najbitniji sut na utakmici, momak koji je dobar scorer al se muci od pocetka sezone da ista pogodi a sut za 3 svakako nije njegova igra nit je po tome poznat. Odlicna odbrana Reala svakako u ovom zadnjem posjedu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...