Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Baš čvrst Uniks danas. U napadu ne briljiraju ali danas su se Voroncevič i Spisu priključili iz drugog plana uz dežurne nosioce. Ertel prodao sa dve lopte bačene u ruke protivniku.

 

U drugim vestima, Zenit napravio seriju 24-0 pred poluvreme protiv Baskonije kojoj očajnički fali još neki ozbiljan igrač u rotaciji, na ionako tanak roster baš se oseti odsustvo Gidraitisa i Petersa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tomiprunet said:

Ne znam zasto Djokovic npr ne kupi KK CZV? kao npr sto je Tony Parker vlasnik Asvel-a.

Sta je Djokovicu milion evra za jedam kosarkaski klub koji voli?

 

Ne znam sto se uopste trudim jer ili se sprdas ili si...  ali hajde da pokusam:

 

1. Parker kosarkas, postaje vecinski shareholder kosarkaskog kluba. Djokovic je teniser.

2. Ne mozes postati vecinski ili bilo kakav vlasnik necega sto je sportsko udruzenje gradjana. Ne znam da li bas svi imaju taj status u svojim statutima ali obicno je tako, mrzi me da proveravam. Prvo se udruzenje gradjana mora svojevoljno transformisati u privredno drustvo.

3. Milion kazes? 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je Andjusa dogurao dovde 

8 minutes ago, MrTripleDouble said:

Donta Hall je stvarno monstrum od igraca. Mozda mu u statistici stoji samo jedna blokada, ali ono sto ne pise je da su igraci CSKA jedno 10-ak puta promenili sut i luk pri izbacivanju lopte zbog njegovog prisustva u reketu.

 

 

Panika Bolomboya na kraju kad prima loptu u reketu sve govori

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...