Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 minutes ago, Green23 said:

Ako misliš na ovo nad Nedovićem, nije tu nesportska zbog intenziteta faula, već u poslednja dva minuta dok se izvodi lopta, svaki faul je nesportski. 

Ma sudjene su dve nesportske na prakticno dobijenu tekmu fenera, a pre prve 2 puta korake prave igraci PAO-a

Link to comment
Share on other sites

Problem je u prvoj nesportskoj koja nema veze sa pamecu pre koje su bili koraci ocigledni svima osim perezu^2

 

Edit: moja greska, ovo se desilo ispred evroliginog perspektivnog sudije gitisa, ne ispred perez pereza

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono prvo je čista nesportska po slovu zakona, jbg. Nikakve namjere igre na loptu nije bilo. Čak mislim da Macon u polasku prije faula nije napravio korake. Ono gdje je veliki problem je što je Okaro White par sekundi prije napravio rukometni trokorak. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Radonja said:

Jbt Fener izgubio od PAO-a.

 

 

Očekivano, iako na kraju teže nego očekivano. Nažalost forumska javnost me ubedi da ih ne uzmem u fantaziju već sad moram da se uzdam u logiku i u meču Uniksa a ne u igrački kvalitet koji je na strani gostiju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Nevidjeno glup potez Zalgirisa....bar su oni bili poznati po dalekovidosti...ovo je bas onako...WTF....ZDOVC!!???🤯

Ja iskreno ne znam da je Zdovc nekoga uspešno vodio! Gde god je došao to je bilo ono meh, osrednje. Bukvalno alibi potez, bez ikakve logike.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...