Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

upravo tako.

 

@Liska Manjina, slažem se generalno sa tvojim postom, samo ne vidim kakve veze ima sa mojim citiranim?

Uglavnom u delu gde se pominje nedostatak aduta naših klubova da privuku mlade igrače, kao i neodstatak fiansijskih sredstava. Procep između platežne moći i očekivanja navijača. Situaciju izazvanu svim tim je iskoristio Miško preko svog ličnog menadžerskog kluba, gde se on naplaćuje kroz menadžersku proviziju, a ne kroz sam transfer igrača. Na taj način igrači dobijaju prostor za prezentaciju, a ne moraju da brinu o interesima kluba, zato što će se vlasnik kluba namiriti kroz menadžerske provizije kroz njihovu karijeru. To igračima ne može da ponudi niti jedan EL klub i logično je da će mlad igrač otići u jedan takav klub, to je mnogo bolji izbor za njega. Verujem da će takav razvoj situacije usloviti domaće klubove da dovlače sve veći broj 2nd tier stranih igrača.

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MrTwister said:

Nema ni 2 pune cetvrtine vec vidis da ova ekipa PAO ne ide nikud u ovakvom sastavu.

Videlo se na pripremama jos,a ako moze da se presudi nekom u prvom kolu to ce biti njima sad.

Zvezda ako bude ispod njih sezona je nauspesna.

 

 

Velika steta za Andjusica je dolazak Jamesa

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cela selekcija je meni upitna,nece biti dno,dobice nesto na individualno ludilo i oaku.

Isto mi mirise i Makabi samo na nivou iznad sto trenerskom sto igrackom ali opet nekako,nedoreceno,konfuzno.Videcemo kako ce gurati ali ocekujem losu sezonu za njihove stamdarde,svakako van top8

7 minutes ago, oubrevo. said:

 

zapravo je dobitak jer ima više prostora za realne šuteve gde je najbolji

Pa oni se direktno rotiraju u dosadasnjem mecu,ne znam da li je uvek tako ali sada se jasno oni menjaju.

Voleo bih da si u pravu.

 

 

 

Edit:skroz sam zaboravio na Rejnoldsa,mislio sam da su samo na Zizicu i sada Lesoru.

Rejnolds koliko se secam dao 3 trojke protiv Haife u Izr

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...