Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, jedibojan said:

Zvezda istice kandidaturu za f8. Jos je rano ali makabi i zalgiris su direktni rivali.

Jos kad se minuti Simona i Kuzmica minimizuju, bicete ozbiljna ekipa

 

Cska,Real,Efes,Barsa, Milano, Zenit su mi nekako sigurnih 6.

Prvi sledeći je Oly jer ima strašno dobru ekipu ove sezone.

Svi ostali imaju skoro iste šanse za to osmo mesto,neko manje neko više.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, propolis said:

 

Cska,Real,Efes,Barsa, Milano, Zenit su mi nekako sigurnih 6.

Prvi sledeći je Oly jer ima strašno dobru ekipu ove sezone.

Svi ostali imaju skoro iste šanse za to osmo mesto,neko manje neko više.

Ma jako je rano bilo sta prognozirati. Cesto neko od tih "sigurnih" podbaci (nadamo se real), ali zvezda za sada igra mnogo smislenije i disciplinovanije nego prethodnih godina, i cenim da nece biti samo puki posmatrac.

Btw Monaco je bas gotivna ekipica

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Sloukas malo carinio u produzetku.

On im je igrač koji šutira te odlučujuće lopte. Večeras je sve omašio. 

Oly baš fina ekipa. Jasikevičijus koliko god mi je bio kul kao igrač toliko ga ne volim kao trenera. Stalno nešto kenja ili igračima ili sudiji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Milos 3.14 said:

On im je igrač koji šutira te odlučujuće lopte. Večeras je sve omašio. 

Oly baš fina ekipa. Jasikevičijus koliko god mi je bio kul kao igrač toliko ga ne volim kao trenera. Stalno nešto kenja ili igračima ili sudiji


A ovo je tacno kako drugacije u odnosu na igracke dane? Pa on covek nije dao kos u zivotu a da nije uz to kenjao sudijama da je trebao da dobije i faul uz to. 
 

Ne znam, meni je on gotivan lik, ali doduse jedan od onih likova koje ili gotivis ili ne podnosis. Ne mozes biti ravnodusan na njega.

Edited by Klipan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo je čudnih odluka, ali onaj faul sviran Vezenkovu nad Mirotom je baš smrdeo.

Još klasika - ne svira ga sudija koji situaciju gleda sa metar udaljenosti, iz idealnog ugla, nego sudija sa druge strane.

 

Oly nema neki spektakularni kvalitet, ali su lepo posložena ekipa - dobar trener, dobar plej, dovoljno mesa pod košem, sasvim fina osnova. Probem je šut gde će previše zavisiti od Dorsija, jer nemaju neku opciju.

 

Kod Barse mi nije baš jasan Laprovitola, iako je sinoć odigrao solidno. Nekako mi je on baš tanak za taj nivo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Barsa se u suštini nije pojačala u odnosu na prošlu sezonu, očigledno računaju da će postojeća osnova ovaj put biti dovoljna za titulu.

 

Pored Laprovitole ni Hayes nije igrač za njihove potrebe a Sanli sumnjam da će biti značajno bolji od Oriole. Ostaje pitanje da li će Jokubaitis napredovati tokom sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Šarunas ima najbolju ekipu u Evropi i opasno čoukuje. Ovaj Oli (prva ozbiljan protivnik) nema ni 30% kvaliteta Barselone, a opet su im sudije morale pokloniti pobedu. Jebote imaš petorku sa Kalatesom, Higinsom, Hejsom, Mirotom i Dejvisom gde svi rade apsolutno sve, pa čak i centar ima domet za 3 i tebi ekipa izgleda bezidejno i anemično.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

Barsa se u suštini nije pojačala u odnosu na prošlu sezonu, očigledno računaju da će postojeća osnova ovaj put biti dovoljna za titulu.

 

Pored Laprovitole ni Hayes nije igrač za njihove potrebe a Sanli sumnjam da će biti značajno bolji od Oriole. Ostaje pitanje da li će Jokubaitis napredovati tokom sezone. 

 

Pa realno prejaki su bili i prošle godine. 

 

Šanli je povređen, videćemo hoće li tu biti pnr konekcije sa Kalatesom, u suprotnom će to biti opasa promašaj.

 

Hejs mi je gotivan igrač i mislim da će napredovati. Mada, opet ne vidim razlog da se odrekneš vojnika kao što je Hanga i onda da čekaš Hejsovu adaptaciju.

Link to comment
Share on other sites

Mudiay ce za par godina u Portoriko neki ili da pravi drustvo Entoni Benet u pravljenju kampova. 

 

Covek ne pokusava da napadne kos. Ima size, sve nesto bojazljiv, uzima teske suteve, ne pokusava uopste da probije. U odbrani isto prilican non-factor sto je sramota za size koji ima. Jedino sto je par puta solidno uradio to je pas na slobodnog igraca koji stoji na 3pt liniji dok on krene u reket.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Dobro je skautiran Mudiay sinoć. Nije mogao u reket nikako, čekao bi ga zid da se zaletio. Prilično je njega lako skautirati. Može se reći da je bezveze igrač i na EL nivou. 

 

Al meni se cini kao da on nije ni pokusavao da probija. Bas pasivno igra nekako, sto je grozno ako si plejmejker. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...