Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ne znam da li je bilo, PAO je doveo pojacanje na poziciji pleja (Yogi Ferrell) tako da verovatno prestaju da smaraju Jovica. Tu su bili najtanji. 

 

Pricam sa kolegom grkom pre neki dan, cestita za pobedu u TelAvivu i kuka mi kako su oni (PAO) najgori, da imaju najmanji budzet (kaze oko 5mil) a i da im je klub na prodaju. Kuka, trazi Jovica 😄 

 

Cimnuo sam ga danas na chat-u, cuti jos uvek 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ма неће нико у ЕЛ да се коцка са Јовићем. Њега може покупити нека ЕК екипа и то је то. У ЕЛ тренутно може само код нас у Звезду..и само ми смо спремни да се у доселекцији коцкамо са човјеком који је играо мизеран број утакмица у посљедњих ко зна колико мјесеци...

Link to comment
Share on other sites

Kakav choke efesa u Vilerbanu, strašno. Ludnica na tribinama, za pojmove francuskih penzosa naravno. Kostas Antetokounmpo ima sličan stil igre kao buraz, može da ukuca svašta al van reketa lomi obruč ciglama. 

 

Uniks prevrnu Bajern na krilima Canaana, ubacio je i Hezonja neke hail mary šuteve, ali Zo verovatno igrač utakmice. Ne znam šta vam se sviđa kod Johna Browna osim energije, ozbiljan ciglar. 

 

Makabi baš loš. Onaj Evans, žali bože mesta na rosteru. Ne znam kad je Mitoglou nabacio šut al ubio iz spot upa danas. 

 

U Moskvi ipak CSKA bolji uz brutalnu partiju Toka. Pascual malo preteruje sa Karasevim i Kulaginom, a bogami i Zubkovom, kao da ga je ruska mafija primorala da ovi igraju. Ajde od Kulagina i ima koristi al ova dvojica su jezivi. Mickey nikako ne može da igra na 4, a na 5 je odličan igrač, stvarno mi nije jasna ta situacija. 

 

Nisam ukačio ni sekund utakmice u Berlinu ali Salo ne verujem da će ostati još dugo na klupi Fenera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Opasno igra Zo ove sezone.

 

Meša li meša. Čini mi se da igra sa više samopouzdanja i agresivnije na obruč nego ranije.

 

3 hours ago, Гио94 said:

Пуче Тринки ко звечка..и опет их окрећу лагано у завршници меча. Тел Авив, па ево и вечерас.  
Имају незгодан распоред..биће они кандидати за топ 8,  опоравиће се, консолидовати...али да ли имају власници стрпљења за Тринкија?

Џон Браун из Уникса..какво срце, какав борац..играч за пожељети у екипи.

 

Da jbt. Čovek bukvalno pravi golmanske parade da izvadi loptu iz auta. Skače, trči, postavlja blokove. Stalno pozitivian, konstantno bodri saigrače. Ekstra igrač za tim

 

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

...

 

U Moskvi ipak CSKA bolji uz brutalnu partiju Toka. Pascual malo preteruje sa Karasevim i Kulaginom, a bogami i Zubkovom, kao da ga je ruska mafija primorala da ovi igraju. Ajde od Kulagina i ima koristi al ova dvojica su jezivi. Mickey nikako ne može da igra na 4, a na 5 je odličan igrač, stvarno mi nije jasna ta situacija. 

 

...

 

Gužva na 5 I guess. On, Poythress, Gudaitis. Ova dvojica nemaju nikakvu igru spolja, pa verovatno zbog toga Mickey uzima minute na 4

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo mačka ovaj sport ne doživljava kao fajt, hasl i ne voli da ide u kost ali očigledno da kada poželi ili to nekako izvuku iz njega, može skoro sve. Oni koji su pogledali kakva je živa vatra i zujalica od igrača bio kao mladac stiču utisak da je nakon toga prešao u budiste. Ove sezone, na prve tri u EL igra 34mpg...šutira trojke 37%. Sa tim atletskim frejmom i visinom još ima neki preteran plus u odručenju...skočan je...i poseduje neverovatan tajming za prodor. Jedini alfa nosilac kod nas koga nikad nisu mlatili, lomili ili treskali o parket. Da ga vidim u tandemu sa Dzonijem dao bi za njega Nejta, Holinsa i Dedu...trepn'o ne bi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Doktorska partija Sikme sinoć, gre'ota da se ne spomene.

Kako je taj čovek i dalje u Albi, zaista ne znam. Kakve sve levatine uzimaju ozbiljnije pare i kakve indijance plaća npr Makabi/Uniks. Čovek radi apsolutno sve, jako pametan igrač, odličan na obe strane terena.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Efes i sindrom ''ne diže nam se ovako sobajle''. U prvom su toliko izdominirali Asvel da je izgledalo kao cirka stoka razlike u najavi. Larkin imao 3/3, 2/2, 1/1...Vasa najbolji u prve dve četvrtine uz jedan promašaj za tri na kraju napada i sve to bez nekog cimanja...gistro na kvalitet. Asvel kao moćan unutra a Moerman i Plajs plešu...Danston uzima po tri skoka u nizu u napadu. Drugo poluvreme nisam gledao tako da mi nije jasno kojim motkama ih je domaćin umlatio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kori volden solidne brojke na pocetku sezone, slicno kao i prosle godine u kkcz...ali ekipa te tekme gubi

rekao bih da to ima neke veze i sa njegovim nepostojecim plejmejkingom...ali hajde da sacekamo veci uzorak

 

Pre ce biti da ima veze sa ludim Vilbekinom i Ajzea Kenanom.

Link to comment
Share on other sites

Posle tačno 6 godina prizivanja i najavljivanja, dočekah prvu dobru partiju Sedekersisa :Hail:

 

 

Inače, utakmica dana mi je definitivno bila Asvel - Efes, baš ludačko poluvreme domaćih. Nekako su od prve sekunde drugog poluvremena delovali prepaljeno i spremno da preokenu, mada sam svejedno mislio da će ih Efes rutinirati na iskustvo.

Ne verujem da gore crvene lampice u Efesu, ali isto tako verujem da im i nije baš prijatno na ovih 0-3. Ali ok, duga je liga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Efes će se sigurno stabilzovati, krenuli su traljavo i u prošlu sezonu. Ali baš im fali Kruno kao taj treći kreator, sinoć su u finišu samo ispucavali trojke dok je Asvel prišao bacajući alley oopove fuš greek freaku, a posle kad su krenuli da miksuju poene iz reketa i trojke bilo je kasno da Efes nešto uradi. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

Fale Nanter, Prokom, Neptunas i Budjevilnik.

Olimpija, Cedevita i Zagreb pokradeni. (na stranu Partizan i Buducnost)

 

Pisi jos Kantu, Salon, Zielona Gora (ili tako nekako), Turow, Neptunas... sigurno sam zaboravio neke random francuze. Mozda i neke 'talijane i turke kojima bas i nije bilo mesto u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...