Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Hteli su da obore sopstveni rekord iz 2011 🤣🤣🤣

42 minutes ago, Kankkunen said:

Možda je pogrešio u selekciji, previše je tu domaćih isluženih igrača ... Jankunas, Kalnietis, Milaknis, Ulanovas ... sve je to u padu.

 

 

Ovo mi liči na komentare za Radonjinu Zvezdu pred početak sezone Mitrović, Simonović, Kuzmić, Lazić,Cirbes...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kankkunen said:

Možda je pogrešio u selekciji, previše je tu domaćih isluženih igrača ... Jankunas, Kalnietis, Milaknis, Ulanovas ... sve je to u padu.

E sad, ako je takva politika kluba, onda je to druga priča. Dobar je trener, to stoji.

 

 

Ne verujem da je do selekcije (isluženih) Litvanaca, to mi deluje da je strateško opredeljenje kluba već neko vreme da skupe sve dostupne relevantne Litvance. Moguće da mu je Mudiay došao glave, sa njim sreće nema.

Link to comment
Share on other sites

mudiay je sranje za euro basket jos vise nego za nba, jerbo pored neimanja suta, nema ni prostora da udje u reket i padne. 

 

that being said, ne verujem da je mudiay bio schillerov izbor, sinoc sam gledao tekmu malo pre zvezda makabi - nije ga tretirao kao igraca od kojeg ista ocekuje, bas se oslanjao na litvance. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sector said:

Dobar je igrač Danac. Jedan od rijetkih primjera kad statističar iz malog kluba pređe na najviši nivo i odmah se uklopi. 

Danac je porobio i na fajnal foru protiv Efesa, maltene ih je svojerucno vratio u utakmicu sa -20. Malo je reci da sam iznenadjen kako igra, ispao je pravo pojacanje i dosta bolji igrac od Hilliarda.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Veoma mi se dopada roster Olija ove sezone, po 2 dobra igraca na svakoj poziciji sa Slukasom kao motorom ekipe. Odlicno igraju na pocetku.

 

Da mi je neko pre par sezona rekao da ce Vezenkov ovoliko napredovati ne bih mu verovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Zašto je taj CSKA čekao Pengosa pa sad i Vonamejkera ako mu veruju ... nije baš tako.

Pa Ife nije plej.

2 hours ago, Manu said:

Veoma mi se dopada roster Olija ove sezone, po 2 dobra igraca na svakoj poziciji sa Slukasom kao motorom ekipe. Odlicno igraju na pocetku.

 

Da mi je neko pre par sezona rekao da ce Vezenkov ovoliko napredovati ne bih mu verovao.

Ja sam odustao od Vezenkova na fantasyu ove nedelje misleci kako nece to ici bas tako glatko protiv Reala, ali izgleda da mu nije smetalo. Bas je napredovao, doduse dobio je i ozbiljan ugovor koji opravdava za sada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...