Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020


Recommended Posts

12 minutes ago, BattleBender said:

Razlika medju osoba koje treniraju borilačke veštine i sa druge strane loptaška sranja, se oslikava u razlici izmedju Milice Mandić, humble karaktera, i ovog Buluta, nehumble drkadžije. 😄
Rušite te terena za ta loptaška sranja, šaljite decu makar i na aikido.

Bulut je odložio da ode u Ameriku i uzme ozbiljne pare, samo da bi igrao na ovim Igrama, i ti ga nazivaš drkadžijom zato što je naša ekipa izgubila?

Ma bravo. Ako je i od tebe mnogo je.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Bulut je odložio da ode u Ameriku i uzme ozbiljne pare, samo da bi igrao na ovim Igrama, i ti ga nazivaš drkadžijom zato što je naša ekipa izgubila?

Ma bravo. Ako je i od tebe mnogo je.

Posle one izjave za Jenkinsa i komentarisanje profesionalnih kosarkasa, bas me briga sto je to odlozio odlazak u USA. A imam i milion posto proveren izvor (neko ko je u toj NS basket prici) da ga niko ne voli.
Sigurno nije platio da ide na OI, niti ce da mu skodi.
Sta vise, poprilično sam ubedjen da je isao da bi sebi dodatno pojacao status i reputaciju, i da je došao ovde samo zbog svog interesa.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Posle one izjave za Jenkinsa i komentarisanje profesionalnih kosarkasa, bas me briga sto je to odlozio odlazak u USA. A imam i milion posto proveren izvor (neko ko je u toj NS basket prici) da ga niko ne voli.
Sigurno nije platio da ide na OI, niti ce da mu skodi.
Sta vise, poprilično sam ubedjen da je isao da bi sebi dodatno pojacao status i reputaciju, i da je došao ovde samo zbog svog interesa.

Isto sam čuo, teški egomanijak.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BattleBender said:

Posle one izjave za Jenkinsa i komentarisanje profesionalnih kosarkasa, bas me briga sto je to odlozio odlazak u USA. A imam i milion posto proveren izvor (neko ko je u toj NS basket prici) da ga niko ne voli.
Sigurno nije platio da ide na OI, niti ce da mu skodi.
Sta vise, poprilično sam ubedjen da je isao da bi sebi dodatno pojacao status i reputaciju, i da je došao ovde samo zbog svog interesa.

 

9 minutes ago, Drakaris said:

Isto sam čuo, teški egomanijak.

Kako smo mi zlobna nacija i ne treba ništa da osvojimo ko nas jebe. Svi znamo bolje i uvek je neko kriv. I treba svi da nas jebu zbog toga.

Toliko nadmenosti i toliko budalaština malo gde se viđa kao kod teve BB.

 

https://www.fiba.basketball/news/who’s-the-best-fiba-3x3-world-tour-player-a-statistical-analysis

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, BattleBender said:

Pusti me da se sladim, maštam o tome da postanemo bushido društvo, gde svako upada u svoj zen.
I svi smo humble i stran nam je koncept superiornosti 😄

Jeste, baš je bušido društvo istorijski poznato po odsustvu osećaja superiornosti.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

 

Kako smo mi zlobna nacija i ne treba ništa da osvojimo ko nas jebe. Svi znamo bolje i uvek je neko kriv. I treba svi da nas jebu zbog toga.

Toliko nadmenosti i toliko budalaština malo gde se viđa kao kod teve BB.

 

https://www.fiba.basketball/news/who’s-the-best-fiba-3x3-world-tour-player-a-statistical-analysis

Boli me kurac sta pa ti mislis.

Normalno da cu da komentarisem osobu i donosim zakljucal o istoj ako izgovori da bi bila bolja od dokazanog profesionalca, posto on to sam nije.
To je common sense i princip da se konstatuju budale.
Lik nije uspeo, ili mozda nije ni zeleo da uspe, u profi kosarci (nebitno) ali uzima za shodno da prica kako bi bio bolji od nekog ko se ceo zivot full-time profesionalno posvetio tom poslu i ima ozbiljne rezultate.
Van cele price kosarka vs basket, van toga ko je kakav igrac. Niko nema pravo da tako komentarise na taj nacin, neku drugu osobu koja je ulozila ogroman deo svoje zivotne energije i truda u nesto.

Zabole me sto predstavlja nasu drzavu na OI.
I da je osvojio zlato sad, ne bi imao nista bolje misljenje o njemu. Da budem iskren, osecao bih se rastrzano, jer bi mi bilo milo zbog naseg tima, ali ne i zbog njega, jer ko je sposoban da onako nesto prica, taj ne zasluzuje da bude sampion u bilo cemu.

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Boli me kurac sta pa ti mislis.

Normalno da cu da komentarisem osobu i donosim zakljucal o istoj ako izgovori da bi bila bolja od dokazanog profesionalca, posto on to sam nije.
To je common sense i princip da se konstatuju budale.
Lik nije uspeo, ili mozda nije ni zeleo da uspe, u profi kosarci (nebitno) ali uzima za shodno da prica kako bi bio bolji od nekog ko se ceo zivot full-time profesionalno posvetio tom poslu i ima ozbiljne rezultate.
Van cele price kosarka vs basket, van toga ko je kakav igrac. Niko nema pravo da tako komentarise na taj nacin, neku drugu osobu koja je ulozila ogroman deo svoje zivotne energije i truda u nesto.

Zabole me sto predstavlja nasu drzavu na OI.
I da je osvojio zlato sad, ne bi imao nista bolje misljenje o njemu. Da budem iskren, osecao bih se rastrzano, jer bi mi bilo milo zbog naseg tima, ali ne i zbog njega, jer ko je sposoban da onako nesto prica, taj ne zasluzuje da bude sampion u bilo cemu.

Ma koga zabole kiga ćeš ti da podržavaš ili ne, samo smanji količinu fekalija koju izbacuješ na ovaj forum. Imaš temu o Mancesteru pa seri tamo, koga zabole.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, quentin said:

Malo je Majdov bio izhajpovan previše, posebno ovamo preko Drine... To nikad dobro ne završi.

 

Nije toliko ishajpovan, koliko je on sam upao u političko blato, iskreno ne znam što mu je to trebalo. 

 

Tj. znam, dobio je on time svakakve povlastice, ali mu je sigurno i skrenulo fokus sa džudoa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ханибалија said:

 

Nije toliko ishajpovan, koliko je on sam upao u političko blato, iskreno ne znam što mu je to trebalo. 

 

Tj. znam, dobio je on time svakakve povlastice, ali mu je sigurno i skrenulo fokus sa džudoa. 

Pa da, a izgledalo je sve onako, na silu. Džaba i reklame i bilbordi, svejedno malo ko zna za njega.

Poštujem svakog sportistu, ali kad džudistu hoće da prikažu kao superstara znaš da se nešto drugo iza toga valja. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Don Juan said:

Ma koga zabole kiga ćeš ti da podržavaš ili ne, samo smanji količinu fekalija koju izbacuješ na ovaj forum. Imaš temu o Mancesteru pa seri tamo, koga zabole.

 

Šta lupetaš? Pogubio si se.
Komentarisao sam fenomen da nekošarkaš priča za ozbiljnog košarkaša da bi bio bolji od njega u košarci.
To što si se ti trigerovao jer je u pitanju srpski predstavnik na OI je tvoj problem.
Neka bude i marsovac i član moje kuće, boli me uvo, tako nešto moze da kaze samo budala.

Ja rodjenom ocu kazem da takvima treba zabraniti gledanje sporta kad krenu da priča kako bi bolje vodio neki tim kao trener od nekog profesionalnog trenera.


Trigerujete se presmešno, čovek ne moze da ostavi kontekstualnu hiperbola-pošalicu, a da se ne popalite.

Link to comment
Share on other sites

Malo se preteruje sa tom izjavom o Djenki, dan posle je izjavio Bulut da se zajebavao. Ali kako god, cuo sam i ja da nije preterano omiljen lik, dosta je na svoju ruku. On i Stojacic su u dosta losim odnosima, iznenadio sam se kad smo osvojili SP sa njima dvojicom u timu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...