Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020


Recommended Posts

IMG-20210727-152806.jpg

 

Isplaci se, raduj se, zasluzila si, dokazala si da si najbolja, ponovo... Pokazala svima nama kako je biti pravi sportista i boriti se za svoju zemlju, posle Rija, vracaju mi se iste emocije, kao da je prvi put. 

Milice, hvala ti. 

❤️

  • Like 3
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

To je neki tvoj zaključak, a ako neko veruje da bi se sa dva miliona evra preko noći stvorile još dve takmičarke u tekvondou koje osvajaju medalje na OI blager veze sa borilačkim sportom nema.

 

 

Brt ko spominje 2 miliona evra, o cemu pricas, kazem samo da se treneru obezbede pristojni uslovi za rad, da se organizacija digne na visi nivo, jer ko je zasluzio ako ne on... Jel treba da nastavimo da bacamo ogromne pare tamo gde nikakvih rezultata nema? Valjda treba podrzati ono sto je uspesno, druge zemlje su blesave sto ulazu u bazicne i "male" sportove...

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Brt ko spominje 2 miliona evra, o cemu pricas, kazem samo da se treneru obezbede pristojni uslovi za rad, da se organizacija digne na visi nivo, jer ko je zasluzio ako ne on... Jel treba da nastavimo da bacamo ogromne pare tamo gde nikakvih rezultata nema? Valjda treba podrzati ono sto je uspesno, druge zemlje su blesave sto ulazu u bazicne i "male" sportove...

 

Spominjani su u prvom komentaru na koji sam reagovao ali cela poenta je u tome da se ljudi opredeljuju za borilačke vestine ne zato što tamo ima novca već zato što pronalaze sebe u possebnom načinu treniranja i ne retko i način na koji se vodi zivot po tim principima. Nema tamo kumova-menadzera i tatine i mamine dece već uspevaju oni koji su spremni na mnogo rada bez da pitaju koliko će para zaraditi. Velika lova donela bi tamo neke " vuline" da odlučuju o svemu i to bi bio kraj za taj sport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ponovim

 

 

On 7/24/2021 at 12:24 AM, Ridji said:

Ne znam da l je već bilo negde na forumu, fenomenalna priča i fenomenalne devojke Milica i Tijana. U ovim “malim” sportovima su istinski heroji. Navijam naravno za sve naše ali na ovim OI posebno za njih dve, uz Novaka i Spanovicevu

 

 

Sad vidim da se link nije video, pa evo pogledajte ako već niste.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Gledam sutrašnje borbe koje treba da ima Majdov i nije baš sjajno, ali dobro.

Prvo kolo ima Nemca kiga bi trebao da dobije bez problema, a onda ide potencijalna mina, Korejac bronzani iz Rija i bivši svetski šampion. Ako prođe u projektovanom četvrtfinalu sr bori sa Mađarem koji ima bronzu sa SP ove godine. Dobra stvar je što je apsolutni favorit u ovoj disciplini Španac Šerazadišvili u drugom delu žreba i ne mogu da se sretnu pre finala.

Biće čupavo, ali ključna su prva dva kola. Korejac me plaši.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Don Juan said:

Gledam sutrašnje borbe koje treba da ima Majdov i nije baš sjajno, ali dobro.

Prvo kolo ima Nemca kiga bi trebao da dobije bez problema, a onda ide potencijalna mina, Korejac bronzani iz Rija i bivši svetski šampion. Ako prođe u projektovanom četvrtfinalu sr bori sa Mađarem koji ima bronzu sa SP ove godine. Dobra stvar je što je apsolutni favorit u ovoj disciplini Španac Šerazadišvili u drugom delu žreba i ne mogu da se sretnu pre finala.

Biće čupavo, ali ključna su prva dva kola. Korejac me plaši.

Baš gledam kvote i favorit je svakako Španac i to ubedljivo (kv 2), Majdova cene na 15,sedmi je favorit a Korejanca i Nemca nema u ponudi uopšte. Valjda je to dobar znak!

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Negdje s Pirineja po prezimenu bih rekao.

Sa Majorke 😁.

Dete emigranata iz Gruzije, mada će biti da su Španci prepoznali talenat, pošto je odmah počeo da se bori za njihovu juniorsku reprezentaciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Isplakasmo se danas porodično uz Milicu, ćera, žena i ja, samo je sin tvrda srca bio. Baš je bilo emotivno, posebno intervju nakon dodele medalja :classic_smile: Imao sam čast da je upoznam pre 8 godina kada je išla po predškolskim ustanovama i nižim razredima osnovnih škola da promoviše tekvondo. Mnogo dobra devojka. Harizmatična, prizemna, kulturna,... Mnogo mi je drago zbog nje. Bravo Milice ponosu naš! ❤️

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...