Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

6 minutes ago, Drug Crni said:

Sto znaci - sta?
Da bi u poslednjem kolu kvalifikacija bili nosioci,ako jedan nosilac pre toga ispadne?

Hmmmm.....nisam siguran. Više sam razmišljao da li postoji šansa da preskočimo tu crtu 😁.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Ajntrahtu na osvojenom trofeju i plasmanu u LŠ, ekipa skromna ali zna šta igra i ne skida gaće ni pred jačima nego što je Rendžers. Posebno mi je drago zbog Filipa Kostića jednog sjajnog momka koji je imao težak životni put i sve postigao velikim radom, srećom našao je sredinu gde se taj rad ceni.  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Baš sam u toku penala pomislio kako sjajno izvode a onda sam se zgranuo u trenutku. Odbranio bi mu golman i da se bacio u drugu stranu. 

Čini mi se da je on ušao u igru pred kraj zbog penala??? To obično tako biva.

Nevezano za sinoć, mnogo me nerviraju kada mangupski uzmu kratak zalet. Daj brate uzmi zalet, zuni je, šta se prave majstori izvođenja penala. To je Miha čini mi se jednom rekao, odprilike - Ma kakvo gledanje golmana, samo je udariš jako i to je to.

Link to comment
Share on other sites

kockaju se sa golmanom očekujući da golman prvi popusti i ode u neku stranu pa onda lagano daju gol. kad je golman iskusan i strpljiv onda nastaje problem i obično se ili napuca preko gola ili kao onaj traljavko sinoć jedva šutne prema golu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Kostića, baš mi je drago što i on ima sad jedan evropski trofej u karijeri. 

 

Sjajan i centaršut kod njihovog gola iako je odbrana Rendžersa morala da reaguje bolje, ali to nije njegov problem. . 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Meni je,inace,tim Ajntrahta iz 2019 koplje iznad ovoga..ne samo po sastavu,nego (sto je bitnije) po igri. Medjutim,tada su u polufinalu naleteli na jaki Celzi i tamo im je bio kraj. Medjutim,evo,sa slabijim timom i losijom igrom,sad im se vratilo.

I to je fudbal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dzoneee said:

A šta bi bilo sa ovima našima da je Rendžers podigao pehar? 

Kako pišu naši mediji. Prvak bi krenuo od play off-a LŠ, a drugoplasirani ili pobednik kupa iz play off-a LE. Dakle oba kluba bi imala zagarantovanu Evropu na jesen.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

kockaju se sa golmanom očekujući da golman prvi popusti i ode u neku stranu pa onda lagano daju gol. kad je golman iskusan i strpljiv onda nastaje problem i obično se ili napuca preko gola ili kao onaj traljavko sinoć jedva šutne prema golu.

Taj način pucanja je stvarno odličan, ali to ne može svatko. Ako si ga usavršio, u neku ruku je cheat code. Ako ga nisi usavršio ispadaš smiješan. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Drug Crni said:

Meni je,inace,tim Ajntrahta iz 2019 koplje iznad ovoga..ne samo po sastavu,nego (sto je bitnije) po igri. Medjutim,tada su u polufinalu naleteli na jaki Celzi i tamo im je bio kraj. Medjutim,evo,sa slabijim timom i losijom igrom,sad im se vratilo.

I to je fudbal.

Taj dvomec protiv Celzija je bio 50-50, mogao je tu Eintracht da prodje bez problema, i to pre penala. Inace slazem se, da, bolja ekipa.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Don Juan changed the title to UEFA Europa League
  • 1 month later...

Inače ovo je neka projekcija kako može izgledati žreb za LE ove sezone. Ovo su neki stranci kačili na osnovu kako oni misle po favoritima da će ekipe proći. Izbacili su ovo pre nego što je večeras Zvezda igrala svoju, a pošto su oni Zvezdi prognozirali LE nisam hteo da kačim da kao nebaksuziram.

 

Us9RIou.png

 

Zavisi kako se bude imalo sreće, no i ovde može biti neprijatnih kombinacija. Betis cenim da je jači od Zvezde, isto kao i Union Berlin ili Fenerbahče cak a oni su u trećem šeširu. Miđutland, Šerif, Ludogorec su stari znanci i "dužnici". 

 

Drugi šešir je jak. No Karabag i Malme deluju kao protivnici sa kojima bi trebalo moći igrati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...