Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pretpostavljam da misli na to da je Mačkar nedovoljno oporavljen ali da mora da startuje jer nema drugih krštenih štopera ( osim članova U23 ekipe ), to naravno govori da nemamo bekap opciju na toj poziciji. Ovo ostalo je koliko ja vidim manjeviše na mestu....

 

FRcrcNtWUAIcNIo?format=jpg&name=4096x409

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ajntraht od poslednjih 9 utakmica ima dve pobede. U gostima kod Barselone i Vest Hema.
Neverovatno kako im se posloze kockice na gostovanjima..naravno,ocito su tada i opasniji (igraju mahom na kontre)..jer,ruku na srce - u pozicionom napadu nemaju mnogo da ponude.

Samo zbog Bovenovih makazica ovo je trebalo zavrsiti 2:2. Grota da nije uslo. NIje ovo gotovo. Dobijate ih tamo ^

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drug Crni said:

Ajntraht od poslednjih 9 utakmica ima dve pobede. U gostima kod Barselone i Vest Hema.
Neverovatno kako im se posloze kockice na gostovanjima..naravno,ocito su tada i opasniji (igraju mahom na kontre)..jer,ruku na srce - u pozicionom napadu nemaju mnogo da ponude.

Samo zbog Bovenovih makazica ovo je trebalo zavrsiti 2:2. Grota da nije uslo. NIje ovo gotovo. Dobijate ih tamo ^

 

Drugi gol Ajntrahta je textbook pozicioni napad.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

i u klubu i oko kluba a bogami i kod navijača je bitno da se osvoji evropski trofej a ne da se samo bude bolji od komšija

Što se tiče navijača ne bih baš stavio ruku u vatru da je tako, čak mislim da su oni mnogo (nemerljivo) ekstremniji i od navijača Zvezde i Partizana. Ipak se njihovo rivalstvo sa Seltikom bazira na drugim (opasnijim) osnovama, nego između "beogradskih blizanaca".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Što se tiče navijača ne bih baš stavio ruku u vatru da je tako, čak mislim da su oni mnogo (nemerljivo) ekstremniji i od navijača Zvezde i Partizana. Ipak se njihovo rivalstvo sa Seltikom bazira na drugim (opasnijim) osnovama, nego između "beogradskih blizanaca".

na kakvim god da je osnovama način na koji oni probaju da pobede rivala je gospodski u odnosu na naše prljavštine. Pametna ulaganja, dobra selekcija igrača i pošten pristup svakoj utakmici na kraju mora da donese i neki rezultat. Naši šibicare, spletkare i gledaju kako da ukradu barem evo iz kluba i zato smo treća liga u Evropi 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče navijača ne bih baš stavio ruku u vatru da je tako, čak mislim da su oni mnogo (nemerljivo) ekstremniji i od navijača Zvezde i Partizana. Ipak se njihovo rivalstvo sa Seltikom bazira na drugim (opasnijim) osnovama, nego između "beogradskih blizanaca".
Nekad su po tim osnovama baš strogo bili podeljeni i među navijačima i među igračima gde jedni nisu igrali za druge i obratno. Više nije tako izraženo, mada verujem da su još uvek prilično izdiferencirani među navijačima.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:
1 hour ago, Don Juan said:
Što se tiče navijača ne bih baš stavio ruku u vatru da je tako, čak mislim da su oni mnogo (nemerljivo) ekstremniji i od navijača Zvezde i Partizana. Ipak se njihovo rivalstvo sa Seltikom bazira na drugim (opasnijim) osnovama, nego između "beogradskih blizanaca".

Nekad su po tim osnovama baš strogo bili podeljeni i među navijačima i među igračima gde jedni nisu igrali za druge i obratno. Više nije tako izraženo, mada verujem da su još uvek prilično izdiferencirani među navijačima.

Svakako ne kao ranije, ali ja se sećam ne tako davno da je Ferguson ostavio Čičarita na klupi, samo zato što je imao određene rituale koji bi navijači Rendžersa mogli da shvate kao provokaciju. A Fergi zna vrlo dobro šta se sme, a šta ne sme tamo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Don Juan changed the title to UEFA Europa League

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...