Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

6 hours ago, dzoneee said:

Inače ovo je neka projekcija kako može izgledati žreb za LE ove sezone. Ovo su neki stranci kačili na osnovu kako oni misle po favoritima da će ekipe proći. Izbacili su ovo pre nego što je večeras Zvezda igrala svoju, a pošto su oni Zvezdi prognozirali LE nisam hteo da kačim da kao nebaksuziram.

 

Us9RIou.png

 

Zavisi kako se bude imalo sreće, no i ovde može biti neprijatnih kombinacija. Betis cenim da je jači od Zvezde, isto kao i Union Berlin ili Fenerbahče cak a oni su u trećem šeširu. Miđutland, Šerif, Ludogorec su stari znanci i "dužnici". 

 

Drugi šešir je jak. No Karabag i Malme deluju kao protivnici sa kojima bi trebalo moći igrati. 


Cenis da je Betis jaci?

 

Zamisljam Fekira kako se u drugom poluvremenu seta pored nasih “osiguraca”.  #nohomo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_biggrin:

 

A jbg pazi i kod njih u tim najjačim ligama je velika razlika među timovima. Naročito ti neki koji čas jedne sezone su zemlja, a već sledeće padnu za klasu ili dve.

 

To se recimo često događa u Nemačkoj. Gde tim koji izbori čak i četvrto mesto za LŠ zna da se sledeće sezone bori za opstanak i da igra očajno i u tom slučaju onda svako ima šanse protiv njih.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fejenord je rasprodao pola tima otkako je igrao sa vama, dosta se muce, barem trenutno. Mitjiland je takodje u dosta losem stanju, a Trabzon>Sturm je valjda jasno.

 

Iz grupe A, PSV = Monako (igrali pre 2 nedelje, izbacio ih PSV na gresku sudije), Cirih je katastrofa poceo sezonu, a Bodo, sta znam, mislim da bi bez problema uzeli 3 boda ovde (i rutinski izgubili na Arktiku).

 

Nema neke izrazito slabe grupe, mozda D i G malo odskacu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Drug Crni said:

Mozda je neko napisao vec na Arsenalovoj temi,ali utakmica Arsenal - PSV, zakazana za cetvrtak, otkazana iz sigurnosnih razloga,jer londonska policija nije mogla da garantuje potrebno obezbedjenje utakmice.

Iz kojih razloga se ne može obezbediti utakmica, ni Arsenal ni PSV nemaju neke huliganske ekipe 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel Stanković dobio ili dao otkaz. Gledao sam Zvezdu pod njim. Imao je plan igre kakav je imao, čvrsto iza, a naprijed šta naprave ovih par što znaju. Imao je sreće u Kopenhagenu, Salzburgu pogotovo (njih nema ko iz bivše Juge nije izbacio), i protiv Brage rekao bih, i igrao je ružan nogomet. Al isto tako protiv Rangersa nije imao sreće. S Milanom (kakav god bio tad) igrao egal, Sheriff je bio čudna utakmica. U Bg je Sheriff mogao zabiti 3 komada da su bili prisebniji, al u biti nisu stvorili baš neke zicere, al mogla je proći i Zvezda. Ugl, defanzivan, ružan nogomet, koji je donio rezultat. Za mlade ne znam jel do njega ili do politike kluba.

A onda sam gledao Zvezdu i danas. Možda ovom liku treba vremena, ali tu nikakav plan igre nisam vidio. A Zvezda juri rezultat većinu vremena. Dal je to isti trener koji je bio prije Stankovića i isto imao rezultat, samo s lošijom ekipom, ili neki drugi, ne znam. Ali Zvezda nije ličila na ništa. Ne znam jel protiv Monaca bilo bolje. Ali ova momčad je dugo zajedno, i nešto bi trebali moć odigrat.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne znam jel Stanković dobio ili dao otkaz. Gledao sam Zvezdu pod njim. Imao je plan igre kakav je imao, čvrsto iza, a naprijed šta naprave ovih par što znaju. Imao je sreće u Kopenhagenu, Salzburgu pogotovo (njih nema ko iz bivše Juge nije izbacio), i protiv Brage rekao bih, i igrao je ružan nogomet. Al isto tako protiv Rangersa nije imao sreće. S Milanom (kakav god bio tad) igrao egal, Sheriff je bio čudna utakmica. U Bg je Sheriff mogao zabiti 3 komada da su bili prisebniji, al u biti nisu stvorili baš neke zicere, al mogla je proći i Zvezda. Ugl, defanzivan, ružan nogomet, koji je donio rezultat. Za mlade ne znam jel do njega ili do politike kluba.

A onda sam gledao Zvezdu i danas. Možda ovom liku treba vremena, ali tu nikakav plan igre nisam vidio. A Zvezda juri rezultat većinu vremena. Dal je to isti trener koji je bio prije Stankovića i isto imao rezultat, samo s lošijom ekipom, ili neki drugi, ne znam. Ali Zvezda nije ličila na ništa. Ne znam jel protiv Monaca bilo bolje. Ali ova momčad je dugo zajedno, i nešto bi trebali moć odigrat.

 

Stankovic nije vodio Zvezdu protiv Salzburga i Kopenhagena vec Vladan Milojevic. I dao je ostavku.

 

Sadasnji trener Zvezde jeste Milojević ali ne Vladan nego Miloš. 🙂

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pero_Cameron said:

Stankovic nije vodio Zvezdu protiv Salzburga i Kopenhagena vec Vladan Milojevic. I dao je ostavku.

 

Sadasnji trener Zvezde jeste Milojević ali ne Vladan nego Miloš. 🙂

 

Bio sam uvjeren da je Stanković. Ps kog je onda Stanković izbacivao? Stanković je dao ostavku? Nakon Haife?

EDIT: sad sam Guglao. Izbacio je Young Boys za Ligu prvaka, onda failao protiv Omonije, pa protiv Sheriffa (ako je to fail). Al je oba puta prošao grupu EL. Jednom egal s Milanom, drugi put ispao od Rangersa od kojih je realno bio bolji u 2 utakmice. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Bio sam uvjeren da je Stanković. Ps kog je onda Stanković izbacivao? Stanković je dao ostavku? Nakon Haife?

 

Stankovic manje-vise nikoga ozbiljnog nije izbacio u kvalifikacijama, samo je igrao ok u grupnim fazama LE 2 vezane sezone. Imao je i ta 2 solidna izdanja na prolece kada je zafalilo srece protiv Milana i Rangersa, ali oba puta smo izbaceni na prvom koraku. 

 

Da, posle Haife je dao ostavku i dovedose nam ovog Federera sa buvlje pijace. Covek je amater klasican. Ne zna gde bije.

Edited by threepwood
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Bio sam uvjeren da je Stanković. Ps kog je onda Stanković izbacivao? Stanković je dao ostavku? Nakon Haife?

Da, Stanković je podnio ostavku, nakon Haife. Imao je 3 pokušaja za LŠ i sva 3 izgubio (Omonija (u korona sezoni kad se igrao jedan meč) Šerif, i ove sezone Makabi). Iz nekog razloga, koliko god mu ekipa delovala loše u kvalifikacijama za LŠ, imali su dobre partije u LE protiv boljih ekipa od onih koji su ih izbacili iz LŠ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Da, Stanković je podnio ostavku, nakon Haife. Imao je 3 pokušaja za LŠ i sva 3 izgubio (Omonija (u korona sezoni kad se igrao jedan meč) Šerif, i ove sezone Makabi). Iz nekog razloga, koliko god mu ekipa delovala loše u kvalifikacijama za LŠ, imali su dobre partije u LE protiv boljih ekipa od onih koji su ih izbacili iz LŠ.

Pa jel nije on izbacio YB za Ligu prvaka?

Link to comment
Share on other sites

Just now, threepwood said:

 

Nije. I to je bio Vladan Milojevic. Te sezone je izbacio prvo Kopenhagen, pa Jang Bojse

Pa zašto su njega onda potjerali? Taj je izbacio sve redom. Ili je dao ostavku radi bolje ponude?

 

Btw, nisam znao da je Kasper Smeichel u Nici i da uz njega Nica ima krilo od 80M, Nicolasa Pepea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Pa zašto su njega onda potjerali? Taj je izbacio sve redom. Ili je dao ostavku radi bolje ponude?

 

Mislim da je doslo do zasicenja i kod njega i kod ekipe. Kako je odmicalo vreme izgledali smo sve losije, a i on je gajio taj bunkeraski stil fudbala koji se navijacima (meni prvom) nije svideo. Ekipe od kojih smo duplo jaci u prvenstvu smo resavali teskom mukom, sa po 1-0 uz cuvanje rezultata. Za rezultate u Evropi kapa dole stvarno. U odnosu na ove koji su dosli posle njega je ekipa izgledala daleko ozbiljnije.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

O jbt. Što bi bio uspjeh? 

Više sam mislio na ubedljive poraze od Bajerna (0:3, 0:6) i Totenhema (0:5, 0:4) sa vrlo lošim pojačanjima, mada to nije bilo do njega. A i pored svega toga jedan promašen penal u zadnjem kolu u Pireju i jedan glupo napravljen na samom kraju utakmice su nas ostavili bez trećeg mesta- bar x nam je trebao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ali ovaj Pepe iz Nice, nevjerovatno koliko ocajan igrac a Arsenal ga platio basnoslovno novca

Meni on djeluje kao lik koji jednu utakmicu može bit world beater, a onda 10 utakmica igrač za Nicu.

14 minutes ago, Pero_Cameron said:

Više sam mislio na ubedljive poraze od Bajerna (0:3, 0:6) i Totenhema (0:5, 0:4) sa vrlo lošim pojačanjima, mada to nije bilo do njega. A i pored svega toga jedan promašen penal u zadnjem kolu u Pireju i jedan glupo napravljen na samom kraju utakmice su nas ostavili bez trećeg mesta- bar x nam je trebao.

Jel gluplje od penala na protivničkom golmanu u 90+ min, na nekih 13-14 metara?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...