Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

47 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nisam mislio da ce meltdown Mavsa da ode ovako daleko ali eto.

 

Zao mi je njihovih navijaca. Draftujes Luku, deluje da sve ide kako treba, i onda Karlajla zamene jebenim celavim debilom.

 

Nista nije gotovo dok nije gotovo, dok ga ne vidim sa šalom Mavericksa ostaje nada

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatan je recency bias koji vlada ovde, a i generalno. Možda sam ja lud, ali za mene je Luka top 5 igrač i lice lige u narednih 10 godina na način na koji je to Lebron bio. Naravno da takva zvezda ima bubice i diva status (jbga, malo ko je Tim Duncan, posebno u današnje vreme instagrama i drugih grama) ali ja ne vidim šta on pogrešno radi na parketu. On nikad nije bio igrač koji je igrao košarku na način "ja i ja, a ostalima šta ostane". On vuče Mavse kao magarac, najbolji saigrači su mu jedan revolveraš Tim Hardaway i back up Jalen Brunson. Svaka čast rugobici i ostalima, ali zna se ko je wonderboi. Na zapadu su ipak malo jače glave nego na istoku i teže se probiti do završnice. Kuću i okućnicu bih stavio da Luka osvaja u narednih 5 godina prsten kao glavna zvezda ekipe, predobar igrač jednostavno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ko je rekao da Luka nije top 5 igrač i da nije buduće lice lige? Svi znamo da to jeste i o tome se ne raspravlja... Taj argument ti je na nivou da ti i ja o nečemu diskutujemo i ti odjednom kažeš da je nebo plavo. Očigledna stvar, je l' te. 😄  Ne radi se ni o tome da on bilo šta radi pogrešno, njegovi potezi na terenu su uvek on point, ali takav stil igre uključuje samo njega a isključuje sve ostale igrače. A tako se ne osvaja titula, i sve dok tako Luka igra na to ne bih stavila ni 100 dinara, kamoli kuću i okućnicu. 😄

 

Tebi je neverovatan recency bias, a meni je neverovatno koliko su ovde (i drugde) pojedini igrači izloženi ne kritikama nego baš ono pljuvanju i osporavanju, dok su neki drugi očigledno od kritika zaštićeni kao beli medvedi. Pritom, kod mene nije uopšte u pitanju recency bias već ja to mislim jako dugo, samo nisam pisala ovde jbg.

Edited by DameTime
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Neverovatan je recency bias koji vlada ovde, a i generalno. Možda sam ja lud, ali za mene je Luka top 5 igrač i lice lige u narednih 10 godina na način na koji je to Lebron bio. Naravno da takva zvezda ima bubice i diva status (jbga, malo ko je Tim Duncan, posebno u današnje vreme instagrama i drugih grama) ali ja ne vidim šta on pogrešno radi na parketu. On nikad nije bio igrač koji je igrao košarku na način "ja i ja, a ostalima šta ostane". On vuče Mavse kao magarac, najbolji saigrači su mu jedan revolveraš Tim Hardaway i back up Jalen Brunson. Svaka čast rugobici i ostalima, ali zna se ko je wonderboi. Na zapadu su ipak malo jače glave nego na istoku i teže se probiti do završnice. Kuću i okućnicu bih stavio da Luka osvaja u narednih 5 godina prsten kao glavna zvezda ekipe, predobar igrač jednostavno.

 

Sad kad Vlada vise nije u SACu i nije problem beef sa Lukinim caletom, moze da trazi trejd u SAC, zajedno sa Bobanom, da ozivi srpske Kingse, a i bolja je Cali od Teksasa. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@DameTime

 

Jedan dobronamjeran savjet

 

Ne moraš odgovarati na svaki quote i ne trebaš (možda čak i ne smiješ, osim ako je zezancija u pitanju, mada se ovdje gleda kroz prste) koristiti bold (ni velika slova). Govorim ti jer sam i sam imao istih "problema" kad sam upao na forum. Bio sam mlad i nadobudan, a ljudi me, pravo da ti kažem nisu fermali 5%. Stvari se nisu puno promijenile doduše (osim mladosti i donekle nadobudnosti) a na forumu sam 10 i kusur godina :classic_biggrin: Neće tako biti s tobom, siguran sam, ali ipak sam imao potrebu izjadati se htio podijeliti ovo s tobom :classic_smile:

 

:heart:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Iskreno, nije mi jasan Twister ovde... Mislim, sta znaci ova sintagma 'ovakvim osobama'? Kakva je to 'osoba' DameTime i na osnovu cega se to uopste zakljucuje ovako na bazi jednog posta..?

 

i to na forumu & temi gde mala grupica od 57% kolega piše relativno uredno hottejkove na nivou steven a smitha ali mu to do sada nije smetalo toliko da ovako burno reaguje (kao što bih ja burno reagovao na svaki od tih 57% izuzetnih ali mi novousvojena vera brani to)

 

mislim, ja se snažno ne slažem sa ovim njenim postom ali je i dalje solidniji od average posta na nba temi random dana.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroLaki said:

Ohoho, Marvin BaDley III sklonio SAC iz opisa na Tviteru i insta. Pominju se Dalas, Orlando, Majami, Toronto, San Antonio. Sta moze da se dobije za ovu ofanzivnu masinu. 

kajl kuzma za bengavog

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

 

Moze Badley i Barnes za Kristapsa i Bobana. Taman da vratimo Barnesa i uzmemo drugog bezveznjakovica.

Zar hoces tako lako Beglijevca da pustis niz vodu???

 

Jedan od retkih igraca koji ubada trojke i kupi dosta ofanzivnih skokova.

 

I ta postava koja je bila Foks-Haliburton-Hild-Barns-Holms je izgleda bila prevarantska kako sam mislio. Mnogi su hvalili tu postavu, izlaskom Beglija iz igre. Kad se Begli povredio na 7 nedelja i konacno krenuli da forsiraju tu postavu, kad ono djokica, mnogo gori, no sto su bili.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Svidja mi se ovaj novi Durent koji ce da ti saspe repliku bez da razmislja kakav ce utisak ostaviti na soc.mrezama.

 

Da je mogao da iskulira, mogao je. Ali prilika je bila tako dobra, cist zicer. Malo ko bi odoleo 😇

Da prošetam avatara 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...