Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kad sam cuo da je otisao iz Dalsa, ja se u nekom trenu ponadao da mozda postoji sansa da ostane u Teksasu...rekoh, mozda covek zeli da gradi ispocetka 😊

 

Ali, valja se setiti da imamo najgoreg vlasnika u celoj Lizi. Za sada je tu i dalje Rikov pomocnik koji mi ne uliva poverenje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Tek sam sad ispratio kakav je karambol ispao u Dalasu.

 

Kapiram da je Kuban zeleo da napravi toplu sportsku belacku pricu sa Lukom i Porzom kao novim duom koji ce postati legendaran, ali nije ukapirao koliko je Porz limitiran, pogotovo posle povrede, a i da u glavu nije bas najjaci. 

 

Bas me zanima hipoteticki da Luka nije razvaljivao na ovolikom nivou, da li bi doslo do ovakvog raspada. Da li su postali zrtve preranih prevelikih ocekivanja. 

Ne, nego je Dalas je žrtva Lukine statistike. Mislim da sem što se Dončić i Jednorog ne obožavaju, ne obožavaju se ni Dončić i Karlajl... Niko ne spori da je dečko ogroman talenat, faktički vunderkind, ali to mora da se kanališe. Definitivno nije rešenje da završava ili učestvuje u svakom napadu. Klipani su okrenuli Dalas tako što su skapirali da se Luka izduva tokom prvog poluvremena, a posle niko ništa ne može da pogodi. Karlajl verovatno više nije želeo da vodi ekipu na taj način. 

 

Zamislite da trener da otkaz, i to trener koji u ekipi ima generacijski talenat. Hmm...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa nista Luka nije kriv. Jednostavno pitanje, ko da zavrsava napade? Ako bi napade stalno zavrsavao Porzigara ili ''pojacanje'' u vidu Ricardsona, ne znam da li bi jednu pobedu otkinuli. Tu glavna krivica pada na FO Dalasa. Nesposobni su. Jedino korisno sto su uradili za ove tri godine je sto su uzeli Luku, to je sve.

 

Luka da ima ekipu Janga, apsolutno sam siguran da bi on tu ekipu dovukao do velikog finala ove sezone, a mozda i osvojio titulu.

 

Za mene je Luka u TOP3 igraca u NBA trenutno. Durent/Doncic/Bron

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Očekivao sam Ricka ipak u nekoj glamuroznijoj sredini od Indijane, moguće i da su emocije igrale ulogu pri izboru novog kluba. 

Po njegovoj izjavi reklo bi se da je birao klub gde ce za sve on apsolutno  da se pita i gde nema razmazenih superstarova.:classic_rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Po njegovoj izjavi reklo bi se da je birao klub gde ce za sve on apsolutno  da se pita i gde nema razmazenih superstarova.:classic_rolleyes:

 

proveri zasto je mcmillan dobio otkaz. a i bjorgren je imao problema sa njima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Pa nista Luka nije kriv. Jednostavno pitanje, ko da zavrsava napade? Ako bi napade stalno zavrsavao Porzigara ili ''pojacanje'' u vidu Ricardsona, ne znam da li bi jednu pobedu otkinuli. Tu glavna krivica pada na FO Dalasa. Nesposobni su. Jedino korisno sto su uradili za ove tri godine je sto su uzeli Luku, to je sve.

 

Luka da ima ekipu Janga, apsolutno sam siguran da bi on tu ekipu dovukao do velikog finala ove sezone, a mozda i osvojio titulu.

 

Za mene je Luka u TOP3 igraca u NBA trenutno. Durent/Doncic/Bron

 

Kad ne bi Luka gnjavio loptu svaki napad, ti "panjevi" od saigrača bi nešto i pokazali. Sigurna sam. Niko ne igra u NBA da nema pojma i da baš ne ume da igra košarku. Kod mene ta priča ne pije vodu. Lukini saigrači nisu savršeni, naravno, ali niko od njih nema ni osećaj ni samopouzdanje jer i kad su u igri ništa ne zavisi od njih.

 

Trae je imao ovaj isti roster i početkom sezone pa je igrao apsolutno isto kao i kada je imao "lošije saigrače", dok nije došao Mekmilan i pomogao da se napravi tim. Dakle, potreban je trener koji će kanalisati talenat mladog igrača.

 

Igrač koji nema kondiciju i izduva se u prvom poluvremenu ne može nikog da odvede do titule, videli smo na primeru Embiida koji je, opet, imao "bolje saigrače" nego Luka. Da bi pucao na najviše Luka mora da izmeni način igre, skine 10-15kg i nabije kondiciju. "One man" tim ne osvaja titule, prosto.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, oubrevo. said:

 

au jebem ti sunce.

kao sto rekoh frensisu, lep je trejo k'o neko dete-maneken, treba da snimi nastavak sam u kući, koji je zapravo the origins, jebeš spejs džem i ostale marmelade.

 

može da sedi na logou u odbrani, da izgube naredne 4, nije bitno, dečkonja je l.e.p. a john collins je jovan krstitelj.

 

ima lepše brkove od kiće i praje vamos a la playe zajedno.

 

 Pa gde si jebem li ti

Link to comment
Share on other sites

Primio je vakcinu pre koji mesec, drugacija je procedura za vakcinisane i to ide brze. Koliko sam skontao, od pocetka je symptom free.

 

Ne bi duze cekao od 10 dana, pre 8-9 dana je izasla vest da je pozitivan. Ovo znaci da je vezao dva negativna testa u roku od 24h i da je juce prosao kardio.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

Ala Sansi imaju srecu. Sada imaju da pociste budjave Kliperse i onda ce opet da se fino odmore za finalnu plej of seriju, taman i CP3 odigra ove dve pripremne, dok se Hoksi i Baksi sibaju na istoku, pa ko ziv izadje iz te serije dolazi na volej Sansima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...