Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Upravo ono što im je trebalo, fantastična energija Clippersa u trećoj četvrtini i ozbiljan preokret. Da je PG bar malo pametniji igrač skoro da bi prelomili utakmicu. Moram pohvaliti Zubca :Hail:, koji za razliku od somborskog konjušara :s_d: izvanredno brani p'n'r CP3-ja i Ayton-a - stiže i da zasmeta prvom, ali i da uhvati lob pas ka drugom. Takođe, PB je ušao pod kožu Book-u toliko da ga je skoro izbacio iz utakmice. Mora Devin da bude pametniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Ala Sansi imaju srecu. Sada imaju da pociste budjave Kliperse i onda ce opet da se fino odmore za finalnu plej of seriju, taman i CP3 odigra ove dve pripremne, dok se Hoksi i Baksi sibaju na istoku, pa ko ziv izadje iz te serije dolazi na volej Sansima.

Dobar jinx

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledah od polovine treće četvrtine do kraja. Kapa dola Klipersima i Kouč Lu-u, baš su dobro odigrali timski. Mada, isuviše mnogo hero ball-a danas od CP-a i Booker-a, da su odigrali pametnije bila bi bar tesna završnica ako išta drugo. 

 

Stephen A Smith je baš kvalitetno jinx-ovao Booker-a otkad ga je nazvao Kobijem. 

Link to comment
Share on other sites



Kad ne bi Luka gnjavio loptu svaki napad, ti "panjevi" od saigrača bi nešto i pokazali. Sigurna sam. Niko ne igra u NBA da nema pojma i da baš ne ume da igra košarku. Kod mene ta priča ne pije vodu. Lukini saigrači nisu savršeni, naravno, ali niko od njih nema ni osećaj ni samopouzdanje jer i kad su u igri ništa ne zavisi od njih.
 
Trae je imao ovaj isti roster i početkom sezone pa je igrao apsolutno isto kao i kada je imao "lošije saigrače", dok nije došao Mekmilan i pomogao da se napravi tim. Dakle, potreban je trener koji će kanalisati talenat mladog igrača.
 
Igrač koji nema kondiciju i izduva se u prvom poluvremenu ne može nikog da odvede do titule, videli smo na primeru Embiida koji je, opet, imao "bolje saigrače" nego Luka. Da bi pucao na najviše Luka mora da izmeni način igre, skine 10-15kg i nabije kondiciju. "One man" tim ne osvaja titule, prosto.


Ne dolazim tako često ko prije al ne znam što mi bi da na zoru ovako loš i nepotreban take da pročitam. Toliko je stvari odje pogrešno ne vrijedi ni razglabati sa ovakvim osobama.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MrTwister said:


 

 


Ne dolazim tako često ko prije al ne znam što mi bi da na zoru ovako loš i nepotreban take da pročitam. Toliko je stvari odje pogrešno ne vrijedi ni razglabati sa ovakvim osobama.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Pa nije bas toliko los post. Luka bukvalno sam igra i vecinu vremena lopta jeste kod njega, to ce njega izgraditi kao igraca i znacice za neku buducnost, ali morace da menja stil igre ako hoce nesto vise u PO. Porzingis jeste mentalno slab i daleko od igraca sa kojim moze uzeti chip, ali lepo je on rekao da Luka previse privatizuje.

 

Tako je igrao i Dzordan dok nije dosao Fil Dzekson a o tome je i sam Dzordan pricao u The Last Dance..Luka je mozda i najveci talenta kojeg je NBA videla, ali morace da se menja poprilicno da bi tim uzeo trofej. Meni je cak Luka, ako naravno bude radio na sebi mozda igrac koji moze da zavrsi u top 5 ikada,ali morace da promeni stil igranja. Nije Dame tu mnogo pogresila da joj bas tako uvalis repliku i morao bi dati poprilicno kvalitetniji odgovor od toga sto si dao.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AgroLaki said:

Ohoho, Marvin BaDley III sklonio SAC iz opisa na Tviteru i insta. Pominju se Dalas, Orlando, Majami, Toronto, San Antonio. Sta moze da se dobije za ovu ofanzivnu masinu. 

Možda Luka ili Trejo + kusur, ionako su bili niži pikovi. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:


 

 


Ne dolazim tako često ko prije al ne znam što mi bi da na zoru ovako loš i nepotreban take da pročitam. Toliko je stvari odje pogrešno ne vrijedi ni razglabati sa ovakvim osobama.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Ne znam šta ti bi ni da komentarišeš, kad nećeš da nepotrebno "razglabaš" sa osobom kao što sam ja i argumentuješ. Tako da jedini loš "take" je tvoj brt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...