Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, bodo said:

Plačite samo a mi odnosno na 3:1

Kako vas nije sram koliko kos +faula nije svirano sunsma u prvom

Ti si tuzan ja ne. Ja san kontenat

Edited by bodo
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Al ce Baksi ovo da ciste

 

Nazalost tako ce biti, a posto ce tema apsolutno biti necitljiva kada pocne finale odjavljujem se. Ne pada mi na pamet da citam gomilu smecarskih postova tokom finala gde ces ti da dominiras.

 

I mislim da su sudije prvi zajeb u zavrsnici napravile sto nisu svirale faul Redzija Dzeksona na Bukeru pre nego sto je ovaj pokupio sestu licnu tj faul u napadu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ta'veren said:

 

Nazalost tako ce biti, a posto ce tema apsolutno biti necitljiva kada pocne finale odjavljujem se. Ne pada mi na pamet da citam gomilu smecarskih postova tokom finala gde ces ti da dominiras.

 

I mislim da su sudije prvi zajeb u zavrsnici napravile sto nisu svirale faul Redzija Dzeksona na Bukeru pre nego sto je ovaj pokupio sestu licnu tj faul u napadu.

Moje smecarske postove stavi na IL.

Link to comment
Share on other sites

Ponekad imam utisak da su svi Suns fanovi (Frensis excluded) na forumu pijani 24/7 😄

 

Dajte kao da je ikoga ovde briga za Finiks ili Kliperse od nas neutralaca koji pisemo ovde. Kradja je kradja, i kad se vidi onda se ostavi i post, kakvo crno plakanje i zavist. Spustite se na zemlju ljudi. Kapiram da bih i ja bio dosadan kad bi se Bullsi vratili u relevantnost, ali ovo je copor hijena jbt 😄 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...