Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Atlanta se ne da, namučiće se Fila više nego što su očekivali.

 

Embiid kao da se zarakijao pre meča. Imao je onaj pogubljeni pogled zvani povratak iz kafane u tri ujutru. Šteta je ako je sve posledica povrede.

 

Zajebana je ona niska postava Atlante sa Trejom, Bogdanom i Huerterom. Sve stižu u odbrani (pošto je u reketu bila manja pretnja zbog opisanog Embidovog stanja), međusobnim blokovima prave višak, a da je Bogdan pogodio okean sa broda u 4/4 ranije bi rešili utakmicu. 

 

Treja 18 asistencija. :Hail: Stvarno je sazreo dečko, više nije u ''Young First'' fazonu. Sve vidi a i kad sam zabije ne izgleda suludo.

 

.........................................................

Tri puta po 2-2 u preostalim duelima. Prštaće do kraja. :bravo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobijaju Hoksi sigurno neku od naredne dve. Ici ce to ipak u 7. Da su onda sudije bile fer i iskljucile Embida, Hoksi bi vodili sa 3:1.

 

Neverovatno koliko mi je Embid postao antipatican, do te mere da ga najmanje podnosim od svih igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 9:34 AM, SteveFrancis#3 said:

Videcemo, meni se cini da je vrlo realan scenario da nam ova sezona bude najbolja za vreme Paulovog ugovora (ukoliko ostane, naravno). Mislim ok, uzivam sada, ali titula je ipak predaleko...

 

Eh, da vam je umesto toga 12. pik drafta 2023... 😛

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam pogledala utakmicu uživo, iskreno mene ovaj tempo ubija... Gledaću snimak. Ali jbt da li ćemo zaista svaki put komentarisati % šuta? Bitna je pobeda, pogotovo jer su sa (koliko vidim) lošim % Janga, Bogdana, Galinarija itd. pobedili Filu. Biće bolje na nekoj sledećoj utakmici, uostalom nijedan trener ne drži igrača 40+ min u igri ako šteti timu... Bogdan guli ozbiljnu minutažu u ovom plej ofu. A zašto? Pa jer je trenutno najbolji odbrambeni igrač Atlante - što je fascinantno uzimajući u obzir da je pre samo par meseci bio maltene rupa u odbrani. Ne znam šta je bilo u G4, ali u prve tri je preuzimao od Karija do Simonsa u odbrani.

 

Apropo šansi Atlante generalno da izbace Filadelfiju - i te kako je imaju. Njihova brza igra ne odgovara Fili ni inače, a pogotovo ne odgovara kad Simons zakrči napad zajedno sa teškašem Embiidom. Ako misle da idu u ECF, Fila mora da gura više na Simonsa u napadu, zato što je opasan u tranziciji i to ovamo nema ko da odbrani. Ipak, ako je Embiid jopet povređen, to je ozbiljan problem za Filu jer im je on sigurica kao pozicija na kojoj su osetno nadmoćniji (Kapela se trudi, ali prosto ne može bolje).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

😂

 

 

Meni je prilicno nesmesno, ne zbog toga sto je Armani u pitanju, nego sto je ovo bas nepotreban i kompromitujuci bagaz za Nikolu, da ne pricam o percepciji zemlje iz koje dolazi. A stalno kukamo zbog predrasuda i tretmana 'nasih' ljudi u juesofej...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Atlanta može samo da dobije ako se Fila raspane, to se sinoć i dogodilo. Embid se ugasio u drugom poluvremenu, a kad njega nema onda postane prilično gusto za Sikserse.

 

Trejo je genijalan igrač, sigurno jedan od najboljih dodavača u ligi. Fali dosta Hanter, nemaju Houksi pošteno krilo.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Fali dosta Hanter, nemaju Houksi pošteno krilo.

Igra Solomon Hill umesto njega, jednostavno preveliki handikep. U suprotnom, imala bi Atlanta šanse, ovako ih ne vidim da prolaze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...