Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne znaju Silver&co de biju. Cini mi se da je svaki rendom idiot na kugli (sry Kyrie) zemaljskoj upozorio pred pocetak sezone da ce ista biti obelezena povredama zbog prekratkog perioda oporavka i nenormalno kondenzovanog rasporeda. Ne, moralo se po svaku cenu pocinjati sto pre, pa liga gubi novac, pobogu! Eto zato sad nece gubiti, kad ponovo obore negativne tv rejting rekorde sa sakatim i obogaljenim rosterima u bitkama za prstenje...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Sve pare na Sunse :classic_biggrin:

Realno, tu ce biti veoma zanimljiv dvoboj izmedju CP3 i Ronda, ocekujem neko peglanje 1/1. Buker ih takodje pobedio u bablu, sam u klac sutu gde se Klipani nisu stedeli i igrali kao da je plej of utakmica. Zanimljiva serija za gledanje i tu ce biti ogromna podrska za Sanse od mene.

 

Ne verujem da ce Juta proci dalje, ako Konli ne bude igrao.

Edited by Drakaris
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pustim klip da vidim Kajrijevu povredu, ali najjaci utisak mi je realizacija kontre Bucksa 5 na 4 dok ovaj lezi na parketu. Pazi ti ovo krv ti jebem, tacno da ih pridavis da si trener ovog tima. :krstipd4:

Uvek me je nerviralo kada vidim da se neko baš povredi a ostali nastave da igraju kao da se ništa ne dešava. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste ruzno ta reakcija Baksa za Irvinga, ali nije kao da nedugo zatim nisu Netsi isto to uradili kada je Konaton ostao da lezi sa raskrvljavenom glavom na parketu.

 

Stvarno odurno sa obe strane, ali izgleda da je to manir NBA-a, ili makar ovih ekipa.

 

Greska i sudija sto nisu u oba slucaja prekinuli igru.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Fino je grcki saban poturio nogu i sjebao Kajrija.

Ovo je u najmanju ruku trebao da bude slobodno bacanje za Nets-e, nije dat prostor šuteru za doskok. Stvarno je šaban, nije prvi put da sjebaje igrača sličnim putem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Ovo je u najmanju ruku trebao da bude slobodno bacanje za Nets-e, nije dat prostor šuteru za doskok. Stvarno je šaban, nije prvi put da sjebaje igrača sličnim putem.

 

najbolje da se sada svi sklone sa terena kada neki igrac krene na kos jer moze da se povredi tokom doskoka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gggggggg said:

 

najbolje da se sada svi sklone sa terena kada neki igrac krene na kos jer moze da se povredi tokom doskoka. 

Je si pogledao snimak? Takođe, po pravilima je faul, zar ne? Ne vidim mnogo razlike između ovoga i onoga što je Zaza uradio Leonard-u.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

MVP bi mogao sam da izađe - ovakva defanziva na CP3 je nedopustiva i neoprostiva. Užas!!! :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme: :ajme:

Bar zna na čemu treba da radi.

 

Na telu, to jest, brzini i kondiciji. Možda bi mogao da provede par nedelja sa Novakom, da vidi kako se neguje telo. Bez zezanja. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...