Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Antologijska stimulanka Duranta. Buduce generacije ce ovu tekmu gledati u okviru klasik gejmova na oficijalnim nba akontima.

 

Napisah da Netsi preokrecu tekmu zoog toga sto su Bucksi u svakoj tekmi imali solidnu prednost i na kraju su imali problem są njenim odrzavanjem, iskljucujuci game4. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

katastrofa za buckse. nije ovo jos gotovo ali se ne bih iznenadio da prosto puknu kod kuce. treba tu novi trener bez obzira na rezultat i neko ko ce objasniti antetokounmpu kada treba koje suteve uzimati. nije glup decko, jedino je mozda uzasno tvrdoglav. 

 

nije harden bio beskoristan kao sto pisete. uz duranta jedini koji je znao hendlovati loptu bez da bude nekih problema. usput je i na jednoj nozi i dalje opasan kao spotup ili prvoklasni dodavac. 

odbranu je takodje odigrao ok, bar koliko je mogao. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

odbranu je takodje odigrao ok, bar koliko je mogao

 

On odbranu rijetko igra OK i kad može, a noćas je bio horor. Potpuno je nevjerovatno da nezaliječen igra 46 minuta, da je bar bio koristan za tim razumio bih. Za Netse je ipak najvažnija pobjeda, već u narednom meču Brada će biti bolji. 

 

Antologijskoj partiji KD-a ljubitelj basketa može samo da se pokloni. Bravo majstore!  :Hail: :Hail: :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U trenutku kada sam iskritikovao Hardena je bilo poluvreme. U drugom poluvremenu je imao dobrih momenata. Odbrana na Djanisu na postu, iznudjena bacanja, ove dva momenta kada se lomilo. U trećoj četvrtini je podelio par dobrih asistencija. Ali sveukupno mlak utisak. Jrue ga je u poslednjoj četvrtini obilazio kao cunj, sreća da ovaj te drajvove nije često završavavao sa poenima. 

Link to comment
Share on other sites

Eh, eto sta ti je kad imas pravog emvipija u timu 😛 

Nije covek odmorio ni sekundu, spakovao 49, celu noc vukao skoro pa sam (nisam znao da Jeff moze ovakvu partiju da izvuce) i onda spakovao klac trojku u bezizlaznoj situaciji. Igracina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, realno *w said:

Capture.jpg

 

Strašno je ovo. Svi znamo da KD to može, ali opet se svaki put iznova oduševim. Definitivno jedan od najboljih skorera ikada.

Dobiše juče bez Irvinga i sa Hardenovih 1-10. 

Zamolio bih vas da mi date loptu i ne smetate. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Meni od svih igraca u Netsima ne smeta mi KD ni njegov rezon prelaska u Netse i pre dve godine jesam smatrao izazovom da donese titulu Bruklinu samo nisam ocekivao da ce lako dolaziti do nekih igraca i da to nije bas neki izazov zbog svih poteza koje su pravili tokom sezone. Ovu dvojicu ne bih komentarisao jer su obojica pravili velika sranja i drago mi je sto jedan ne moze da igra zbog svega sto je radio+gazio grb Bostona a drugi je jutros igrao na silu. Naravno, navijam da Netsi osvoje sto manje titula i ova sezona je najbolja sansa da ostanu bez prstena. Kada KD ovako odigra, emocije po strani, treba se pokloniti coveku. 

 

Pomocno osoblje minus Grifin je skroz ok.

 

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Ko ono beše rekao da je čekao ovu utakmicu da KD pokaže koliko je jaje?

 

Imaš još malo da čekaš.

I da se ispravim: niko na forumu to nije rekao, ali jeste jedan moj ortak na Facebook-u. Pomešao sam, matorim, šta da se radi ...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...