Jump to content

Šah


Jurgen

Recommended Posts

1 minute ago, mr clutch said:

Pa kada te nema 

 

ili ima nemam pojma ko je ko osim ovih sa originalnim nikom

 

Da ja sudjelujem ne bi bilo fora, em što bih svaku izgubio, em što bih direktno utjecao na to tko je bolji/najbolji ako bi se nekome posrećilo da više puta igra sa mnom. Siguran sam da bih jedva 1000 ranking dobacio, možda malo preko. Zaista sam preloš, a još mi treba i dosta vremena.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kriv i dužan said:

 

Da ja sudjelujem ne bi bilo fora, em što bih svaku izgubio, em što bih direktno utjecao na to tko je bolji/najbolji ako bi se nekome posrećilo da više puta igra sa mnom. Siguran sam da bih jedva 1000 ranking dobacio, možda malo preko. Zaista sam preloš, a još mi treba i dosta vremena.

Sah se ici tako sto igras sa boljima od sebe. Trebao bi probati i ja ne mogu da udjem u foru sa brzim razmisljanjem i medju losijima sam, pa pokusavam 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mr clutch said:

Sah se ici tako sto igras sa boljima od sebe. Trebao bi probati i ja ne mogu da udjem u foru sa brzim razmisljanjem i medju losijima sam, pa pokusavam 🙂

 

Sve 5, samo mislim da ipak moram doći na neku pristojniju razinu da bi imalo smisla moje sudjelovanje. Da barem imam neke šanse za pobjedu nekad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu vam se pridruziti u ovim turnirima, ako dostignem bar 1400 nivo. Ovo sta trenutno prikazujem je sprdnja.

 

Ipak, upravo sam zavrsio jednu partiju, za koju mogu reci da sam malo ponosan. Pogotovo za 1250 sirotinju. 😄

https://lichess.org/yKh1kFyU/black#0

Sekvenca od 14. poteza. "Otrovni" pesak i sve sto sledi posle i vodi do mata. 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Hteo da igram sinoć ali beba pokvarila planove. Ispada da mi više odgovara preko nedelje jer me tad supruga više toleriše zbog posla, vikendom moram više da pomažem :classic_biggrin:

Ali gledah juče malo ono što se igralo prošle subote, finih partija ima

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:


@Dracarys @gggggggg @mr clutch @deez nuts. @Cavani @Bluecuracao2 @dulematic @KfJ @der Gabelschwanz Teufel @Jurgen @krzna @diego @McLeod @stray_cat @greenenvy i ajde i @Neme (možda ne budu produžeci na prvenstvu Afrike 😁), mislim da sam pozvao sve koji se nisu izjasnili da ne mogu danas pa, premda nije još mnogo ostalo do početka, možda pomogne 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...