Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ko ne vidi talenat malog Trifunovića bolje mu je da zaboravi na košarku, nije za njega.

 

Dečko je ubedljivo najtalentovaniji bek u tom godištu i aposlutno zaslužuje svaki minut koji dobija. Ovo što je juče promašio desilo se jer je pri odrazu sjebao mišić, inače bi svakako nabo.

 

Ako vam se ne sviđa i ne treba vam, slobodno ga prosledite nama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Laki21

 

Ako nisi primetio, kofa organskog materijala se prosipa najvise na Scepu i sudije u 4/4. Opravdano. 

 

Boli nas sve to sto smo sa Trinkijem prosle sezone napokon prestali da budemo ovaj Partizan. Partizan koji prosipa vodjstvo u gostima i plasi se pobede u gostima.

 

Sada se taj Partizan (izgleda) opet vraca na velika vrata.

Link to comment
Share on other sites

To neću da komentarišem jer još uvek nemam dovoljno elemenata za neki zaključak (recimo ne znam da li je neigranje Mozlija u zadnjoj četvrtini deo taktike ili se čovek povredio).

 

Ali ovo što sam za Trifunovića napisao, iza toga stojim.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tunis said:

Čudi me da niko ne pominje očigledan faul Tomića na Miki u preposlednjem napadu, nije pipnuo loptu, ruke van cilindra...

Realno su vas sudije malo oštetile ali taman kada i koliko je trebalo, jbg to je realnost naših timova

Sad da li je moglo da se ode na +20 i da se to ne dozvoli - verovatno je moglo, ali ste generalno dobri.

 

Untitled.jpg.9fe6354ee2eeb0ab94a6b0ce68279da8.jpg

 

 

Kakva faulčina leptejebo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Za tebe i sve koji su komentarisali ovo:

Arsenije, zar se nismo lepo dogovorili da je krajnje vreme da se kao odrasle osobe suočimo sa traumama iz prošlosti...

 

 

 

 

 

 

...i isplačemo negde u ćošku ili porazbijamo sve što nam padne pod ruku. :smiley12:

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gle, drugari, naravno da ide podrška treneru i igračima, ali ljudi ovdr ne gledaju košarku od juče, tj. nešto znaju i vide pa to i komentarišu. 

 

Nema žalbe na Trifine minute, ali imaš mogućnost da završiš utakmicu sa tri mala, kako su i prošle godine završavane (Jare Pejdž Kodi), plus Tomas Mozli, ti to iz ko zna kog razloga ne uradiš. Mozli ti bleji na klupi a Mika igra - kako i zašto? Je l ja ne vidim nešto što bih morao videti? 

 

E da, pohvale za Dangubu, tačno radi ono što sam i mislio da hoće, prašinari i skače, šut naravno nigde, ali to je on. 

 

Drugo, Kodi odličan, može i bolje, ali to je to, zna čovek. 

 

Ali nam i dalje pojačanje na centru ne ume i ne vidim kako će umeti. Kratak je, nije neki Karl Hajnc, bacanja slabo, šta, doveli smo ga da šutira sa poludistance? 

 

Biće sve mnogo jasnije nakon Venecije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...