Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

4 minutes ago, Don Juan said:

Nemojte ove priče. Ogroman broj njih zaista uplaćuje kada god je potrebno. 

Ako ćemo do para, ovi momci su doneli 12 miliona evra ovom pobedom. 

 

Što je najgore, oni su sad u baš nezgodnom položaju. Dobar deo javnosti očekuje od njih da tu "premiju" preusmere u humanitarne svrhe. A znajuči onog smrada, velika je šansa da njegovo obečanje neče ni biti ispunjeno. Tako da bi oni ustvari trebali da daju svoje pare, da kao ostanu na "dobrom glasu" u javnosti.

 

A onaj je znao da ovo može da obeča. Jer ko če izaći da kaže, ej nisu nam dali milijon eura. Niko

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Mentalitet ove reprezentacije najbolje opisuje situacija iz 94. minuta kada je maltene cela nasa ekipa na protivnickoj polovini, a Pavlovic klizecim sprecava Ronalda da uzme loptu i krene sam na Rajkovica sa pola terena.

Kad si vec ovo pomenuo ima ono pravilo da ekipa koja je primila gol moze da izvede loptu sa centra ako nema protivnickih igraca na njihovoj polovini - ne moraju da budu nasi na nasoj polovini - pa kad su poskakali onako iza korner zastavice mogla je lako ova glupost da nam se desi. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Kad si vec ovo pomenuo ima ono pravilo da ekipa koja je primila gol moze da izvede loptu sa centra ako nema protivnickih igraca na njihovoj polovini - ne moraju da budu nasi na nasoj polovini - pa kad su poskakali onako iza korner zastavice mogla je lako ova glupost da nam se desi. 

 

Naravno da moraju da budu na svojoj polovini. Odakle ti ovo?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Kad si vec ovo pomenuo ima ono pravilo da ekipa koja je primila gol moze da izvede loptu sa centra ako nema protivnickih igraca na njihovoj polovini - ne moraju da budu nasi na nasoj polovini - pa kad su poskakali onako iza korner zastavice mogla je lako ova glupost da nam se desi. 

Ne znam da li se računa golman, ali golman bi uvek morao stajati u blizini gola.

Just now, Darko said:

Hvala!

Bio sam par minuta daleko

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Naravno da moraju da budu na svojoj polovini. Odakle ti ovo?

 

Just now, Dracarys said:

Ne znam da li se računa golman, ali golman bi uvek morao stajati u blizini gola.

 

Pokupio sam to na jednom YT klipu kao zanimljiva ili malo poznata pravila u fudbalu ili tako nesto. E sad ako su oni lagali mene i ja lazem vas... pokazali su snimak nekog radovanja, i gde je cela ekipa bas tu negde iza korner zastavice a samo jedan igrac bukvalno stoji unutar, mozda se i drzi za korner zastavicu a ne ulazi u guzvu sa saigracima. Pa je to kao bilo objasnjenje - da se lopta moze izvesti tek kada svi protivnicki igraci izadju sa polovine terena ekipe koja izvodi udarac (jer pravilo ne kaze da moraju biti na svojoj polovini, vec da ne smeju biti na protivnickoj). 

 

Ako nadjem, postavicu. 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno su izlišne priče i prozivke igrača da se odreknu nagrade koju im je obecao AV. Nisu je trazili niti uslovljavali a poaebna priča je sto je dotični potrošio mnogo novaca na razne serije i filmove pa se niko nije setio da kaze glumcima i reziaerima da se odreknu novca. Ne znam da li ce im taj novac iaplatiti ali savez bi svakako trebalo da od para koje ce dobiti od FIFA barem 20% usmeri na premije za igrače i stručni štab.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

 

Pokupio sam to na jednom YT klipu kao zanimljiva ili malo poznata pravila u fudbalu ili tako nesto. E sad ako su oni lagali mene i ja lazem vas... pokazali su snimak nekog radovanja, i gde je cela ekipa bas tu negde iza korner zastavice a samo jedan igrac bukvalno stoji unutar, mozda se i drzi za korner zastavicu a ne ulazi u guzvu sa saigracima. Pa je to kao bilo objasnjenje - da se lopta moze izvesti tek kada svi protivnicki igraci izadju sa polovine terena ekipe koja izvodi udarac (jer pravilo ne kaze da moraju biti na svojoj polovini, vec da ne smeju biti na protivnickoj). 

 

Ako nadjem, postavicu. 

Probali Englezi protiv Hrvata na svetskom:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je Piksijeva pobeda, bravo!

---

Davno je bilo, sećam se kako se Zvezda skroz pogubila kad je trener Marseja pustio Piksija u finalu Kupa šampiona zadnjih 15 minuta utakmice. Iz našeg ugla super, ali iz njihovog mi dugo nije bilo jasno zašto nije igrao makar celo poluvreme.

---

Aj sad da konačno prođemo grupu.

Link to comment
Share on other sites

Koja ludnica, idemo na SP :smiley58:

 

Ja sam u jebenom soku. Nadigrali smo Portugal, ekipu protiv koje je mnogo tesko igrati. Koja igra tvrd, fizicki zahtevan fudbal, sa mnogo duela, uz to su i tehnicki odlicni i bukvalno su masjtori da izmore svoje protivnike na terenu a mi smo ih pregazili na terenu bukvalno. 

 

Svaka cast momcima, svaka cast Piksiju. Sta je covek uradio od ekipe koja je rasturena od Ukrajine 5:0 i ispala od Skotske. Pregazili bi obe ekipe danas sa ovakvim mentalitetom kao sto smo po igri Portugal veceras. 

 

Skroz sam se spremio za baraz i non stop pratio ko moze da padne i kako se krece stanje sa nosiocima i nenosiocima jer iskreno nisam verovao da mozemo bas da pobedimo tamo. Malo je ekipa koje su uspele ovako da nadigraju Portugal jer su preteski za igranje sa njima. Strasno nezgodna ekipa koja ne igra deceniju lep fudbal ali zato skoro pa uvek nadju nacin da dodju do rezultata koji im treba. Kapa dole za ovaj podvig slobodno mogu da nazovem ovu pobedu i plasman tako. 

 

Piksiju ugovor na 10 godina ako zeli jer mi zaista nemamo drugog trenera koji zna da postavi ekipu da izadje na teren i igra jebeni fudbal.  

Edited by dzoneee
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Teoretski. U praksi sam video samo jedan slučaj. Kvaka je da sudija mora da da znak, a gotovo da ne postoji sudija koji će to uraditi. Posebno ne na ovom nivou. Iskreno ne verujem da bi Ronaldo uradio tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Perkos2 said:

Stvarno su izlišne priče i prozivke igrača da se odreknu nagrade koju im je obecao AV. Nisu je trazili niti uslovljavali a poaebna priča je sto je dotični potrošio mnogo novaca na razne serije i filmove pa se niko nije setio da kaze glumcima i reziaerima da se odreknu novca. Ne znam da li ce im taj novac iaplatiti ali savez bi svakako trebalo da od para koje ce dobiti od FIFA barem 20% usmeri na premije za igrače i stručni štab.

Ma jeste iliti "How yes no", ima sutra svi da utrče da se učlane u sns, ukoliko već nisu...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Teoretski. U praksi sam video samo jedan slučaj. Kvaka je da sudija mora da da znak, a gotovo da ne postoji sudija koji će to uraditi. Posebno ne na ovom nivou. Iskreno ne verujem da bi Ronaldo uradio tako nešto.

 

Ma da, ja samo kazem, da kad sam video da su svi (i ovi sto su uleteli s klupe) nabacali se na gomilu izvan terena, samo mi je to jednom sinulo kao "ma nece valjda, ostao je neko". Al par sekundi posle se videlo par nasih igraca koji su ponovo usli na njihovu polovinu pa je prestala briga tog tipa 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...