Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Inace, mozda najveci sok mi je bio nakon sto smo poveli, ladno se nismo zabunkerisali vec smo nastavili sa presingom. Sta vise, nakon Mitrovog gola, ta preostala 4 minuta su vise provedena na njihovoj nego na nasoj polovini. 

 

Portugal mozda nije bio na svom nivou, ali nebitno, pogledajte ta imena, pa oni su bruka, ali bruka jaki! 

 

Sta je napravio Piksi, au, nemam reci... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Hvala brt.

 

Naježio sam se upravo i osetio malo isparenja.

 

A tek njegovo oduševljenje u glasu kad je posle 15ak sekundi skontao da je 90. minut :lol_2:

😂😂 I da ide za Katar uskoro 😍😍🎤🎤🇷🇸🇷🇸🎖🎖 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Данас кренух да напишем јебо вас Вучић колико се бзз пише о политици, играмо добар фудбал, Пикси је шампион имамо чему да се надамо. И одустах, а знао сам и сво вријеме пишем да играмо фудбал који се може гледати, чак шта више који једва чекам да гледам. Сплет блесавих околности ме спријечио да не будем вечерас у Португалији али заиста сам хтио да се поклоном фудбалском цару. Рођени шампион који је отписаној репрезентацији усадио побједнички менталитет и успут их убиједио да могу да играју модеран фудбал. Свака част и Митру и свим момцима али посебна почаст за фудбалског цара Драгана Стојковића Пиксија. Посебно јер се попишао на домаћу батађора струку и чекалице и лажне тактике. Зато смо и награђени на овај начин.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Izdominirali smo Portugal u Lisabonu. Jebote.

 

Večeras je poništen apsolutno svaki kliše koji prati srpski fudbal.

 

Pa dobro, nije baš svaki. Ipak smo primili gol u prvom minutu odlučujuče utakmice, gde smo se verovatno svi zapitali, " pa dali je moguće", ili rekli "znao sam"

 

😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi zbog Piksija isto. Prije nego je postao izbornik je rekao da bi Srbiju sigurno odveo u Katar. Prije neki dan kaže da Portugalci ne lete, da kakav eventualni odlazak, to se mora. Osvježenje u moru floskula i alibi izjava. Odlično je izgledala Srbija u 3 od 4 poluvremena protiv Portugala i oba puta se vratila iz minusa. A isti igrači koji su se blamirali protiv Škota i sličnih dok on nije došao.

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...