Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Piksi.... Kakav igrac je bio, takav trener postaje. Drčan, bez grama nekog kompleksa, samouveren, ne boji se nikoga. Sam razvalio onakav Milan na San Siru, slao Vaskeza po cigare, Zubizaretu izbezumio... Promasio penal kad i Diego... Legenda, najveci.

Ovi igraci koji igraju za reprezentaciju ne mogu da ga ne postuju, ne mogu a da ne izginu za njega na terenu.

A da je ovo neki novi pocetak i novo svetlo u srpskom fudbalu... Nema nista od toga, previse je tu ološa koji vlada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

A da je ovo neki novi pocetak i novo svetlo u srpskom fudbalu... Nema nista od toga, previse je tu ološa koji vlada.

 

To je jasno, ali barem ćemo uživati u loženju... pripremne tekme, žreb, alkohol i ostalo. Za nešto više i trajnije treba svašta da se promeni, ne samo u FSSu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Piksi.... Kakav igrac je bio, takav trener postaje. Drčan, bez grama nekog kompleksa, samouveren, ne boji se nikoga. Sam razvalio onakav Milan na San Siru, slao Vaskeza po cigare, Zubizaretu izbezumio... Promasio penal kad i Diego... Legenda, najveci.

Ovi igraci koji igraju za reprezentaciju ne mogu da ga ne postuju, ne mogu a da ne izginu za njega na terenu.

A da je ovo neki novi pocetak i novo svetlo u srpskom fudbalu... Nema nista od toga, previse je tu ološa koji vlada.

 

Večeras smo euforični, pa da ne mračimo mnogo na ovu temu... Ali kad se setim šta je urađeno Antiću i Muslinu, nisi daleko od istine. Čim su velike pare u igri, odmah kreću menadžeri i ostali lešinari. Ali sumnjam da će Piksi dozvoliti da mu drugi biraju igrače. I da je njegov legacy previše jak da mu neki Terzići i slični dođu glave... A sa njim i ovakvom igrom možemo lepo da prođemo na jednom velikom takmičenju... Baš da vidim toga koji će njega da nagazi...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bugl Khan said:

Drago mi zbog Piksija isto. Prije nego je postao izbornik je rekao da bi Srbiju sigurno odveo u Katar. Prije neki dan kaže da Portugalci ne lete, da kakav eventualni odlazak, to se mora. Osvježenje u moru floskula i alibi izjava. Odlično je izgledala Srbija u 3 od 4 poluvremena protiv Portugala i oba puta se vratila iz minusa. A isti igrači koji su se blamirali protiv Škota i sličnih dok on nije došao.

 

Baš ovo. Fantastično je shvatio suštinu našeg glavnog problema, a to je bio mentalitet. Zato je i verovatno namerno preterao sa tim izjavama, i hteo da pokaže igračima da ovu novu Srbiju ne zanima ništa drugo nego napad i da se nadigrava sa protivnicima. Tako je svojim igračima ulio samopouzdanje, a znao je da  imaju kvalitet i da če uz pravi mindset i samoupozdanje, to doneti rezultat. Voila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Portugalci su cele kvalifikacije igrali preko penisa, apsolutno zasluzeno su u barazu. Jedno poluvreme su odigrali kako treba, prvo na Marakani. Patili se sa Azerbejdzanom i Luksemburgom, protiv Iraca su od ukupno 190 minuta u vodjstvu bili citava 3 (i uzeli 4 boda). Mora sveza krv, mora Ronaldo napolje, kao i razni Fontei i Mutinjoi, naravno i novi selektor umesto ovog zabrinutog.

 

Za razliku od njih, mi smo u svakoj utakmici dominirali sem u pomenutom poluvremenu. Cini mi se da nam je ubedljivo najtezi mec bio u Azerbejdzanu.

 

Hvala Mitru, Vlahovicu, Tadicu, hvala Pavlovicu i Blekiju, SMS-u, Gudelju, svima. A naravno najvise hvala velikom Draganu Stojkovicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ološ ce ga vec od sutra minirati i početi da gura svoje igrače. Da je pametan treba odmah da izjavi da računa samo na ove igrače koji su učestvovali u kvalifikacijama. Ima tu dovoljno igrača čak i ako bude koja povreda. Pozivao je realno ono što je najbolje i bukvalno nema igrač koji bi mogao da se ovde ugura na silu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

E sad da izadju igraci i spase zivot nekom bolesnom detetu ovim parama i sto se mene tice kupili su me za sva vremena!

Nemojte ove priče. Ogroman broj njih zaista uplaćuje kada god je potrebno. 

Ako ćemo do para, ovi momci su doneli 12 miliona evra ovom pobedom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mentalitet ove reprezentacije najbolje opisuje situacija iz 94. minuta kada je maltene cela nasa ekipa na protivnickoj polovini, a Pavlovic klizecim sprecava Ronalda da uzme loptu i krene sam na Rajkovica sa pola terena. Neko bi rekao da smo mozda preterano izasli, ali tako igra ova reprezentacija i lepo je to gledati.

 

Odbrana je odigrala brutalnu utakmicu, pokrivali su ogroman prostor ova trojica, dobili vecinu duela, ma fenomenalno.

 

I mnogo mi je drago da je Mitar odlucio.

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Nemojte ove priče. Ogroman broj njih zaista uplaćuje kada god je potrebno. 

Ako ćemo do para, ovi momci su doneli 12 miliona evra ovom pobedom. 

Ma sve to stoji, znam da uplacuju, daju dresove za aukcije... 

Ali zamisli kakav bi smekerski potez napravili da ovu nagradu sad uplate.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste uspeo psiho da mi ogadi period pred utakmicu, ali kad je počelo, pa čak i na onakav način, znao sam da neću biti ravnodušan, da mi je ipak mnogo stalo da ovi momci i Piksi ispišu istoriju. Posebno mi drago zbog mojih Šapčana Kalabe i Lukića. Nabrojao bih i decu kluba za koji navijam, ali neću da se ne bi protumačilo pogrešno u ovom svečanom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Piksi je šampion, ima karakter pobednika.. Momenta kad je uradio najvažniji deo posla selektora, da ekipi prenese gore pomenuto, sve ovo je bilo očekivano. Može ova ekipa daleko.. I samo da dodam, Mitar je bogotac... 

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...