Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

@Alek The Great @Knipex hvala za gifove! 🙂

 

@Barkley#34 ok, donekle smo priblizili stavove, eto i ja sam priznao da nisam odmah primetio to kacenje noge koje je pomenuo @Alek The Great a ti si naknadno uvideo Suminu reakciju... a zamislite kako je sudijama tek - jebeno 😄

 

Elem, Suma mu dodje kao Kanga u crno-belom - ocas posla moze glupost da napravi a i genijalnost. Jbg, nasi klubovi su osudjeni da trpe takve igrace. Da nisu takvog temperamenta verovatno bi igrali makar u nekom slavbijem klubu Liga5. 

 

A Sadik, naravno, nisam ga gledao koliko i vi, ali dobar je, dobar, pa neka padne i bez lopte, kao sto rekoh, to je posledica visine i visokog tezista. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja uopšte nisam u fazonu da napadam sudiju za ovu utakmicu. Nijedna od grešaka nije bila surovo očigledna da bi rekao da je lopov ili neznalica. Nezgodni dueli u derbiju punom tenzija i preokreta, trebalo je to umeti odsuditi. 

 

Da ne pričam o tome da smo toliko gluposti napravili da bi pozivanje na sudiju bilo sramotno, posle svega viđenog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, dekifisher said:

Jeste, Savo je kriv sto smo izgubili sa 10 igraca :ajme:

edit: Ne razumem lozenje da cemo da osvojimo titulu u ligi gde ce konkurent da ima sve pobede osim eventualno dve.

 

Jok nego je kriva moja pokojna baba. Aj što pojma nema kao trener, nego što nema ni obraza da ode. Bezobrazluk. 

Link to comment
Share on other sites

Golman je najmanje kriv. 

 

Ideja jeste rizična i ja sam bio skeptičan, pre svega zbog njega, jer mu stavljamo teret na leđa, a ne zato što mislim da bi Stojković branio vrhunski. Inače sam mišljenja da je trebalo dati šansu Stevanoviću, a da mali bude rezerva.

 

Kod prvog gola je mogao bolje da reaguje ali meni nikad ne može sva krivica da bude na golmanu kada ostane 1 na 1, posebno nakon što je MIletić ispao kao... Miletić. Drugi i treći golovi su precizni šutevi. Kod svakog je u pitanju katastrofalna greška odbrane.

 

Inče, nismo ni imali puno izbora za dva bonus igrača, a zašto je do toga došlo je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alek The Great said:
39 minutes ago, Knipex said:
4xmUKKc.gif

Drincic je nesumnjivo ustao da se obracuna i izazvao Sumu. Naravno da je ovaj naseo i upustio se u sukob. U 97 od 100 ovakvih slucajeva obojica dobijaju istu kaznu.

aha, to nesto kao ono, pa naravno da ce biti silovana kad je obukla kratku haljinu, nije trebala da izaziva..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alek The Great said:
42 minutes ago, Knipex said:
4xmUKKc.gif

Drincic je nesumnjivo ustao da se obracuna i izazvao Sumu. Naravno da je ovaj naseo i upustio se u sukob. U 97 od 100 ovakvih slucajeva obojica dobijaju istu kaznu.

 

Naravno... Uvek je ista kazna za provokaciju i namerno udaranje laktom X2 :wink2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:
2 hours ago, Knipex said:
4xmUKKc.gif

Drincic je nesumnjivo ustao da se obracuna i izazvao Sumu. Naravno da je ovaj naseo i upustio se u sukob. U 97 od 100 ovakvih slucajeva obojica dobijaju istu kaznu.

Kakve to veze ima? Hoćeš reći da je za naguravanje i tri lakta u glavu ista kazna? Daj, molim te...

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

Igrac Vojvodine nije izbio loptu kako je zeleo, Sadik se nasao u situaciji da jednim potezom bude jedan na jedan sa golmanom.
Sto se penala tice, ja ovde vidim kako lopta kliza niz ruku, prvo dotakavsi rame pa nadlakticu.

 

Ovo faul za Sadika ne moze da bude nikako. Stoper Vojvodine izbacuje loptu, Sadik prolece isred njega i onda najminimalniji moguci kontakt u trenutku kada je vec osvojen duel. 

 

S druge strane, minut ranije, cist da ne moze cistiji penal da bude za Vojvodinu. Lopta pogadja Banjaka u ruku koja je visoko podignuta.

 

Ne kontam sta Savi treba ovakvo blamiranje.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

Da li ovde samo ja primecujem da igrac sa brojem 6 u crveno-belom dresu sa svojom levom nogom udara u donji deo cevanice (tibije) leve noge igraca u crno-belom dresu sa brojem 9? Nemojte mi samo reci da je ovaj drugi bio u padu. Njegova kretnja je takva, mozda deluje smotano, ali uglavnom je efikasno. Ja sam ubedjen da bi ovde pokupio loptu, gurnuo je unutra i usao u sesnaesterac ostavivsi igraca iza sebe. Krakat je i dokazao je sinoc par puta da je brzi od protivnika. E sad, sta bi posle bilo i da li bi ga neki drugi igrac sacekao pitanje je.43f468acab2180c16860c11a80a07c5c.gif

 

To je igrac sa brojem 5, Sinisa Sanicanin.

 

Problem je sto u fudbalu ne postoji binarna logika, pa je nesto jeste ili nije. Sudija tu cesto ima svoj kriterijum. Pre ove situacije je vec imao jednu drugu situaciju da se igraci Vojvodine zale zbog nedosudjenog penala, a on taj penal nije dosudio jer nije dobro video. Moguce i da ovo nije dobro video, ali svakako ni u ludilu nije zeleo da izgleda kao da gura jedan tim do pobede.

 

E sad, u nasoj ligi se sve vrti oko toga da Partizan i Crvena zvezda ne smeju da izgube ni bod jer oni drugi ne gube ni bod i zato je Milosevic reagovao kako je reagovao. Da je Crvena zvezda ostavila dva boda u Novom Sadu i da su kiksnuli protiv Spartaka i Milosevic bi bio miran i nesto malo bi protestvovao.

 

Kako god, ovim sudjenjem je Partizan ostecen jedino ako ima zapisano u nekom zakonu da i Partizan i Crvena zvezda moraju da budu blago pogurani na svakom mecu. Da su sva ova desavanja dogodila na mecu Javor - Radnik, da li bi i dalje iko tvrdio da je Radnik drasticno ostecen?

Link to comment
Share on other sites

I šta bi na famoznoj vanrednoj sjednici? Svi junaci nikom ponikoše. Mada, bolje je ni da se ne javljaju, ako hoće da se malo operu nek dovedu tri krštena igrača u zadnjoj liniji.
Mislim da sad nema nazad.
Moraju da izguraju korenite promene u FSS i zajednici prvoligaša.
Predugo ovo traje, vreme je za promene.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

.fbca0903560ee691240db0a2c4aa7879.jpg


Samo što po istom pravilu na koje se pozvao, penal za Vojvodinu jeste bio. Čak su prikazali i sliku gde se lepo vidi da se samo rame ne svira, dok je Banjaka lopta pogodila u nadlakticu. 
 

A onaj naslov na B92 je tek smejurija. Partizanu nije sviran faul na 30 metara od gola, a oprošten mu je crveni karton u 20om minutu i to znači da je oštećen? 
 

EDIT: Pritom je Igor Radojičić bio vrlo korektan i uopšte nije rekao da je Partizan oštećen tako da je ovo čista laž B92. Odvratno. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...