Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

2 hours ago, Cooper said:

Jeste, sve je zavrseno, Stanoje nastavlja gde je stao, sledi trpanje...

 

Ma nece, nemoj da si pesimista, protiv NP i Vose su bili korektni porazi, nije bilo strasno. Ne ocekujem katastrofalan nastavak sezone, svaka promena trenera je pozitivna sok terapija.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:
2 minutes ago, John Terry said:
Ja se sve nadao da će konačno Savo biti taj koji će reći ovaj i onaj su lopovi...
 
Kad ono opet ništa. Opet ćorak. Onoliko dranje "neću više da ćutim!!!" kao i Lalatović "ovoga mi krsta!".
 
Pa dajte nekog konačno da kaže nešto. Svi samo prete.

A sta to treba da kaze?

Pa to što zna. Ko ga je naljutio, šta mu smeta, zbog koga neće više da radi u Srbiji.

 

Svi nešto kao sutra ću sve da kažem, dođe sutra i ne bude ništa.

 

Pa nije valjda ono šutiranje mikrofona samo zato što je čovek kreten, nešto ga je dotuklo i nije valjda jedan 50-50 nedosuđen faul.

 

Kaži Savo šta te muči.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Alek The Great said:

Zna se kako je Savo postao trener, a zna se kako je i zasto postao trener Partizana. Imao je dobru ekipu sa kvalitetnim strancima, ali nema on sliha za trenera, nema ni potrebnu harizmu.
To sto je laprdao i pravio ekcese je zbog njegove nemoci da bilo sta fudbalski promeni.

 

Ja ne znam ?

Link to comment
Share on other sites

Alek, ja bih voleo da vidim malo odgovornosti u ovom nasem fudbalu. Jasno je svakome da Terzic i Vucelic nisu dobri ljudi, no bas suprotno. U pitanju su politicke ulizice i lopovcine.

 

Ali mi nije jasan jedan Savo Milosevic. Njemu ne treba mulj, on ima i novac i ime i moze sutra da ode iz zemlje i nikada se ne vrati. Cemu onda onaj performans. Ako ti je zabranjeno da se posteno takmicis, kazi ko ti je pretio. Ako znas da te sudije kradu, pruzi dokaze, pokreni nesto. 

 

Svako kolo jedino u nasoj ligi, svi su pokradeni (oni koji izgube naravno). Nikad bre nema da cestitas protivniku, uvek je neko nekog pokrao uvek je svetska zavera bas protiv mog kluba, uvek je nekome "dozlogrdilo" i sutra ce sve reci javno... i sta se desi? Nista... Ne samo Savo, pomenuo sam Lalatovica pre neko vreme, pa jos trista stvari se desavaju, svako malo neko preti da istupi iz lige. Ovaj savez mora ili da zove na razgovor ljude koji tvrde da ih neko krade, ili da kaznjava takve ispade, jer ovo samo urusava vec ionako nizak ugled nase lige.

 

Posledica toga je da se ljudima smuci sve. Ja vise ne mogu da uzivam ni u cemu vezanom za nas fudbal.

 

Drugo, kakvu to kvalitetnu ekipu ima Partizan? Partizan nikad nije imao goru defanzivnu liniju, odkad ja gledam fudbal, nekih 30 godina. Sve sto vredi je:

1. Sadik

2. Asano, kao koristan u polju i uzasan u zavsnici.

3. Suma koji ne znas na koju nogu ce da se probudi.

4. Natho, koji je zaista odlican igrac sredine terena, za nasu ligu Xavi licno.

5. Stojkovic na golu koga menja ovaj decko koji blage veze nema.

6. Mladi Stevanovic.

 

Ako sam nekog izostavio, nije namerno.

 

To dobar tim? Ono jeste, medju najboljima je u ligi, ali to ne znaci da ne moze da gubi bodove. Zvezda je bila na korak da remizira sa Proleterom, potpuno bi bilo zasluzeno. Jedan slobodnjak resio utakmicu. (Da ne misli neko da izbegavam to, ali eto saznali smo da ono sa rukom Kataia nije penal po novim pravilima, ja sam licno bio za to da jeste penal, ali manje bitno).

 

Liga nam je losa i zato sto su sudije naplasene i lose. Aj sto su lose, ali sto ne smeju da sude slobodno, jer svako kolo ce neko da se dernja na njih. Pa eno, Danilo Grujic, sudio kad ste dobili Napredak, jel tako? I svi odmah aha "Grobari Cokot". Licno znam coveka, jestee Grobar ali sudi sasvim posteno. Ali ne, odmah dernjava na njega.

 

Razumes sta je poenta. Liga nam se urusava konstantnim protestima svih kako su pokradeni. A FSS cuti. Pa sta ako kiksnes u ligi, hvala bogu imamo 50 klubova u prvoj ligi iako ih nema ni 10 kvalitetnih, pa je dugo prvenstvo.

 

EDIT: Evo sad citam da je Savo bankrotirao i nisam stvarno to znao.

 

 

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes dovesti sve strance. Nikad nije dobro da stranci budu kostur ekipe, s obzirom da si ogranicen njihovim brojem, ali mi i ne mozemo drugacije. Bar je ono sto najvise placamo najbolje.
Pogledaj ti strance koje su Djukic i Bata imali - samo Tawamba, pa onda samo Gomes. Suma je bio tu, ali znamo kakav je bio njegov status tada.
Pre toga Nikolic je imao recimo Evertona, Lea i Tawambu. Mozda se nismo proslavili u LE, ali tada je uzeta dupla kruna.
Hocu da kazem da je Savo dobio mozda i najbolju grupu stranaca koje je Partizan ikada imao. Moje je misljenje da on to nije najbolje poslozio i da je to glavni razlog zasto smo se mucili. Ok, imam u vidu i da trenutno nemamo SD-a (bar na platnom spisku) koji je trebao da mu dovede ono sto trazi.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Terry said:

To dobar tim?
 

Moram da ti odgovorim iako rizikujem ban, jer si korektan 4umaš.

Kukanje na sudije sa naše strane je komično. Na 90% utakmica Partizan je povlašćen kod sudija, otprilike isto kao i Zvezda.

Međutim, ja sam prestao da gledam Zvezdine utakmice za vreme druge sezone Grofovog mandata. Isto tako, ponekad prekinem sa gledanjem i poneke Partizanove utakmice, i to poslednjih X godina. Znaš li zašto? Zato što sam igrao fudbal 25 godina i vidim kad je nameštena utakmica. Čak znam i kako se koja namešta, relativno lako mi je to da prepoznam.

Problem je u tome što se naprdna marva sa vaše strane toliko osilila da više, osim derbija, vi u domaćici niste odigrali poštenu utakmicu nekoliko godina.

Veruj mi da znam zagriženije Zvezdine navijače od tebe, koji ne gledaju domaće utakmice više. Naravno svi su igrali fudbal aktivno.

Ono što ne razumem je kako jedan Deki Stanković to trpi!? Razumem za karijeriste tipa Milojevića, ili prevarante kao što je Grof.Kako je moguće da jedan Dejan Stanković ćuti? 

Edited by dekifisher
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dekifisher said:

Problem je u tome što se naprdna marva sa vaše strane toliko osilila da više, osim derbija, vi u domaćici niste odigrali poštenu utakmicu nekoliko godina.

 

Samo cu ovo da prokomentarisem, posto se sa ostalim slazem. Ne mozes ni imati postenu utakmicu kada je tenzija takva, kada se svako kolo kuka na neku kradju, a niko jedan jedini dokaz da iznese. Kako onda sudije da ne grese? Ti ljudi su pod enormnim pritiskom, na stranu to sto i sami po sebi nisu neke sudije, sem par njih. Jednostano, atmosfera je bolesna. A najvise kukaju, gle cuda, oni kojima je jedino dozvoljeno da osvoje titulu.

 

For the record. Nikad nisam i nikad necu tvrditi da je uprava Zvezde bolja od uprave Partizana (ne pricam sad o sportskom delu u kojem su to dva velika kluba) pa tako necu ni sada, ali jednostavno s razlogom se kaze da riba smrdi od glave. Klubove nam vode krimosi, i da Savao mozda nije za trnera, nije ni Deki, ali nisu oni problem. Za njih znam kako su stekli novac.

 

A to zasto trpe... jedino objasnjenje je da mnogo vole svoje maticne klubove, jer da bi se vratio iz Italije u srpski fudbal (kao sto je to Dejan uradio) ili treba da si mnogo glup ili da si mnogo emotivan.

Link to comment
Share on other sites

 

37 minutes ago, dekifisher said:

Moram da ti odgovorim iako rizikujem ban, jer si korektan 4umaš.

 

 

Ne znam šta si protumačio kao potencijalni rizik za ban? Može i na PM, da ne davimo ovde. U svakom slučaju bih pohvalio tvoju prepisku sa Terijem. 

 

Savo se i kao igrač u više navrata poneo kao sirovina, što ga je koštalo mnogo bogatije i jače karijere. Njemu su i sa juga vikali Savo majmune, iz Aston Vile je dobio vile u ljabu za istu stvar, tj. kačenje s navijačima. A sada i kao trener od svojih 47-8 leta sebi dopušta identtičan model ponašanja. Svejedno je u kom pravcu ide ta agresija...

 

Ajde sad, jebeš i rivalitet i sladostrasttm kad ga onaj drugi ispuši, da li je normalno da pri rezultatu 2:1 i to kad sa 10 igrača vodiš u gostima, dozvoliš sebi da ispadneš veća budala i od Lalatovića lično? Kada treba ekipu podržati pa makar pojesti sopstvenu kravatu/busen trave/sunđer od mikrofona, ladno zaradiš crveni, ekipa ti u 3 minuta primi 2 gola i izgubiš na kraju. Kompletna budala, ukratko.

 

Jedina sreća u nesreći za FKP je da slede reprezentativne obaveze i pauza od dve nedelje. 

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

Kako onda sudije da ne grese?

Nisu sudije glavni problem. Oni navlače za Zvezdu od kako pratim fudbal, za Pfc od 90-tih naovamo. Osnovni problem su pritisci na trenere i igrače. Ne kažem da toga nije bilo ranije ali u ovolikoj meri nije sigurno. Situaciju strašnijom pravi to što naši fudbaleri (pa i treneri) u manjim klubovima igraju za smešan novac i bukvalno su robovi raznog polusveta i mafijaša u pokušaju koji upravljaju klubovima. Idealan teren za sve moguće mahinacije. Pitanje je samo trenutka kada će svi naši klubovi da lete iz Evrope, što je dugoročno gledano dobra stvar.

Odlutah od teme, jbg.

51 minutes ago, John Terry said:

A to zasto trpe... jedino objasnjenje je da mnogo vole svoje maticne klubove, jer da bi se vratio iz Italije u srpski fudbal (kao sto je to Dejan uradio) ili treba da si mnogo glup ili da si mnogo emotivan.

Zbog emocija su se vratili ali mislim da ćute iz straha.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...