Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 minutes ago, Knipex said:

Ne vidim šta ovde nije tačno? 

Pa izdvojio si jedan deo koji stoji a ostatak u kome sere po Radonji si preskočio i onda pitaš šta nije tačno. A majstoru otvorite topik Salo i svi njegovi ćelavci pa da prebacite ovu diskusiju o bivšem selektoru tamo. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 

@Knipex to sto si izdvojio uopste nije problem, meni vise bodu oci ove reci:

30 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali, Radonjić nije sposoban da izvuče ekipu, kada sam čuo da je on najtrofejniji trener Zvezde hteo sam da se upi**m od smeha”, nastavlja Slavnić bez zadrške:

“Kada je forma u pitanju i dizanje iste, to zavisi od mnogo faktora, ali ključni je trener, a kada je sadašnji trener Zvezde u pitanju, ja ne verujem u njega ni najmanje i hiljadu puta me je ubedio u to da ne treba verovati u njega.

 

OK je da kazes ovo podvuceno, to je njegovo misljenje.

 

Nije ok reci ovo podebljano, jer je cinjenice su cinjenice. Jeste najtrofejniji, mislim da je i jedan od najefikasnijih ako ne i najefikasniji. Ruzno je reci onaj prvi bold.

Ovaj drugi bold - bas bih voleo da Moka navede tih hiljadu primera. Ili barem par njih. Ono, strucniji je od mene, video ih je sigurno vise od mene pa neka podeli. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

Ah Moka... davno ga nije bilo 😄 To ti je ono "kad imas ovakve prijatelje kluba, neprijatelji ti i ne trebaju". 

Isto tako i ovde na forumu sa nekim navijacima CZ. Sta bi tek pisali da nisu navijaci Zvezde? 

Moka nije prijatelj kluba, nego jedna od najvecih legendi kluba i kao takvog moramo da ga postujemo, pa makar nam se i nesvidjalo sta on prica. Na primer meni je Moka dosta toga nazao napravio(profesionalno), ali ja ne mogu,a da ne postujem ono sto je uradio za klub.

Svako ima svoje misljenje i ako ne vredja (kao sto se ovde cesto desava za Obradovica) ima sasvim legitimno pravo da ga iznese i brani.

U drugom delu je potpuno u pravu, dok oko prvog dela izjave mozemo debatovati. U svakom slucaju treba postovati njegovo misljenje. Ko je zatvoren za kritike, makar bile i neopravdane, lose ce proci u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

@VISOKOLETAC ma stoji da je legenda, ali isto je i Radonjic a jos ima utakmica da otplese pored terena. Isto je i Obradovic legenda. 

 

Ja sam generalno bez pljuvanja, da sve bude gospodski, a Moka to nikako nije. Vidi moj drugi komentar. 


Postovanje da, ali postovanje se da i izgubiti, cak lakse nego izgraditi. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

@VISOKOLETAC ma stoji da je legenda, ali isto je i Radonjic a jos ima utakmica da otplese pored terena. Isto je i Obradovic legenda. 

 

Ja sam generalno bez pljuvanja, da sve bude gospodski, a Moka to nikako nije. Vidi moj drugi komentar. 


Postovanje da, ali postovanje se da i izgubiti, cak lakse nego izgraditi. 

 

Za Moku mozes sve reci, ali da je gospodin to nikada nije bio. Uvek je bio mangup sa ulice. U ovom tekstu ga niko nije pitao da obrazlozi svoj stav i verovatno ima razlog zasto je to rekao. Ne bih da brojim trofeje, Radonjic je imao dosta takmicenja, pa je dosta i osvojio, ali bilo je trenera Zvezde koji su bili i bolji treneri i dugotrajniji (u tadasnjim ligama si mogao da osvojis maksimalno 2 trofeja, a i bili su tezi rivali). To ne znaci da on nece i za mene postati najbolji svih vremena, ako ostane dovoljno dugo u klubu. Da li je Radonjic najbolji da zameni Sasu, ne znam, to cemo videti u Junu. Njegov problem je sto za njegov sistem treba vremena, a mi vremena nemamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@VISOKOLETAC stvar je u tome sto Moka polemise o tome da je Radonjic najtrofejniji, a ne najbolji trener KKCZ (kao sto si ti na kraju poentirao, sasvim korektno). Moki se pisa na cinjenicu da je Radonjic najtrofejniji. Mogao bih da razumem da polemise na temu da li je najbolji ili ne, ali da polemise oko cinjenica... pa jbt.

 

OK, mozda je svojim ulicarskim recnikom samo hteo da kaze kako je iznenadjen tom cinjenicom 😄 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

A majstoru otvorite topik Salo i svi njegovi ćelavci pa da prebacite ovu diskusiju o bivšem selektoru tamo. 

 

Mojne mene da spominjes... ja se uvek drzim teme, a to sto pojedini imaju traume od celavih ljudi pa konstantno usmeravaju diskusiju u tom smeru iritirani mojim avatarom, to veze sa mnom nema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kooineeperk said:

@VISOKOLETAC stvar je u tome sto Moka polemise o tome da je Radonjic najtrofejniji, a ne najbolji trener KKCZ (kao sto si ti na kraju poentirao, sasvim korektno). Moki se pisa na cinjenicu da je Radonjic najtrofejniji. Mogao bih da razumem da polemise na temu da li je najbolji ili ne, ali da polemise oko cinjenica... pa jbt.

 

OK, mozda je svojim ulicarskim recnikom samo hteo da kaze kako je iznenadjen tom cinjenicom 😄 

 

 

Ne bih da ga branim, ali je rekao:,,upisao sam se od smeha". Nije rekao da mu se pisa. Stvarno nisam mislio da cu doziveti da opravdavam Moku 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne bih da ga branim, ali je rekao:,,upisao sam se od smeha". Nije rekao da mu se pisa. Stvarno nisam mislio da cu doziveti da opravdavam Moku 😂

 

Hoce piski, nece piski 😄 jos gore, znaci upiskio se (od smeha) 😄 ali, upravu si, nisam dobro citirao. 

 

Kako god bilo, slozicemo se da nije bas primeren recnik za temu o kojoj je pricao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikada Zvezdaš neće biti onaj ko ode da igra za Partizan, pa taman ne imao leba da jede. Za to nema opravdanja. Možeš da se razočaraš u ljude koji vode klub, da budeš besan, ogorčen, možeš bilo šta... Ali, kada odeš tamo ti si više niko i ništa za sve što ima veze sa Zvezdom. Zbog svega toga, Moka i ostali Tomaševici i M.Djurovski, odjebite za sva vremena od Zvezde.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

@VISOKOLETAC stvar je u tome sto Moka polemise o tome da je Radonjic najtrofejniji, a ne najbolji trener KKCZ (kao sto si ti na kraju poentirao, sasvim korektno). Moki se pisa na cinjenicu da je Radonjic najtrofejniji. Mogao bih da razumem da polemise na temu da li je najbolji ili ne, ali da polemise oko cinjenica... pa jbt.

 

OK, mozda je svojim ulicarskim recnikom samo hteo da kaze kako je iznenadjen tom cinjenicom 😄 

 

 

Nebojsa Popovic je uzeo 10 uzastopnih titula sa muskom ekipom i jos 7 sa zenskom. Ne znam da li je imao i neki kup... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Naravno da Slavnic ne moze kategoricki da tvrdi da Radonjic nije najtrofejniji trener Crvene zvezde.

 

2. Cak i da smatra tako, ruzno je na taj nacin nipodastavati coveka koji to nicim nije zasluzio.

 

Radonjic je sebe upisao zlatnim slovima u istoriju kluba. Tu cinjenicu nece promeniti ni da sutra ode iz kluba ili da izgubi u polufinalu ABA 30 razlike. Pojedinim ljudima bi trebalo prijateljski reci da se manu sujete i malo razmisle pre nego sto odvale nesto kao sad Slavnic. 

  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Moka jedino ovakvim laprdanjem i može da se ogrebe za još par dana pažnje koje se nikad najeo nije. I tih njegovih nekoliko zapažanja koja su na mestu ne nose nikakvu težinu kada se ovako prosere u nastavku. Jednom negativan i neotesan lik...kakav crni mangup. Za to treba imati šmeka.

 

 

 

 

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Moka nije prijatelj kluba, nego jedna od najvecih legendi kluba i kao takvog moramo da ga postujemo, pa makar nam se i nesvidjalo sta on prica. Na primer meni je Moka dosta toga nazao napravio(profesionalno), ali ja ne mogu,a da ne postujem ono sto je uradio za klub.

Svako ima svoje misljenje i ako ne vredja (kao sto se ovde cesto desava za Obradovica) ima sasvim legitimno pravo da ga iznese i brani.

U drugom delu je potpuno u pravu, dok oko prvog dela izjave mozemo debatovati. U svakom slucaju treba postovati njegovo misljenje. Ko je zatvoren za kritike, makar bile i neopravdane, lose ce proci u zivotu.

 

Mokin vrhunac stvaralaštva odgajanje i vaspitanje sina klošara, dilera droge i ubice.

 

To je sve što o njemu treba da se zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobijamo mi i mornari večeras. Čova za svaki slučaj kontaktirao nacionalne dispečerske centre Crne Gore i Slovenije, nezvanično određeni dispečeri imaju debeli dosije u dobro poznatoj fioci i izaći će u susret ako zatreba. :smiley59:  :smiley48:  :shake:

 

Sad bez šale, ajmo da vidimo od čega smo satkani. 

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Apropo diskusije o nasledjivanju ekpe i rezultatima nakon toga. Svima koji misle da je to jednotavno predlazem da im ja u decembru ostavim novcanik sa 100 evra u njemu, a da od njih ocekujem da u junu kupe teslin automobil. Naravno da se podrazumeva da su neimaci pojma ako ne uspeju. Moze i lemuri.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Knipex said:

Ne vidim šta ovde nije tačno? 

Mislim da on uopste nije ni pricao sa Covicem. Jeste, njemu se ispovedio Covic da se zajebao sto je smenio Obradovica. Ovaj inace prica u superlativu...nije pricao nikad.

Sustinski on uvek prica o onome sto se desilo,a za buducnost kaze da on ne veruje u Radonjica. Ako izgubimo sigurno ce dati jos neki intervju, ako dobijemo nece ga biti do sledece krize.

 

Ljudi uopste ne shvataju da EL nije zajebancija i da nema tu da igras sa drugim timom. 12 igraca je igralo u rasponu od 9 do 26 minuta u Atini. Da ne pricam vadjenje na Covid....ko se to tacno vadio? Evo ja nisam video nigde da je Radonjic ili neko iz kluba kukao na to.

 

Ne treba smetnuti sa uma da je Buducnost imala zgusnut raspored tek na mecevima sa Monakom. EC su imali po dva meca sa Mornarom i Cedevitom+ najdalji put Burg i tu Bolonja. Na sve to duplo manje meceva nego Zvezda u EL. 

 

Plus sto je odvalio glupost, jer sa kim god bude igrala Buducnost u 1/2 oznojice dobro guzicu i njihov budzet nije  ni priblizno Zvezdin,vise su blizi Olimpiji i Mornarima..ne samo da Buducnost nije sigurna u tom ''projektovanom'' finalu vec nije ni Zvezda. Moka je potpuni kreten.

Link to comment
Share on other sites

Malo sam se zabrinuo što Moke baš dugo nije bilo. Sad kad je tu, opljunuo po Radonji, dao mišljenje koje qrcu ne vredi, osporio Radonjine trofeje..mislim da nam se smeše preostala dva trofeja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...