Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Posle kazu nema nista na trzistu, ovog Brazilca iz NBA/G league je doveo Limoz,lik je odlican EL format, a sigurno u Limozu ne igra za velike pare.

Pa doveli smo par takvih igraca. I Volden i Hol i Rit su igraci koje smo doveli iz manjih klubova. Kod njih ili se bas pogodi ili je katastrofa od komentara:,, sto smo ovog doveli". Mi smo trazili pleja, a takvih nije bilo na trzistu. Evo doveli smo Hola koji je odlicno igrao u Promiteju i bio jedan od najboljih igraca LS i evo na sta lici kod nas.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Posle kazu nema nista na trzistu, ovog Brazilca iz NBA/G league je doveo Limoz,lik je odlican EL format, a sigurno u Limozu ne igra za velike pare.

Uz duzno postovanje svakome, smesno je pricati kako nema igraca na trzistu.

 

Siguran sam da bi nekoliko momaka sa foruma iskopalo odlicne igrace ispod radara, za razliku od onih koji su debelo placeni za ono sto 'rade'.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nasa dva najveca igraca su nekako prikaz neke cudne, baksuzne aure KK CZ. Prvi je sitna dusa i zloban, a drugi je covek sa psihickim problemom, u nekom svom svetu, i sam kao igrac zrtva politickih spletki. Mada mi je bilo zao sto ih govedo od Covica nije pozvalo pre par godina na obelezavanje osvajanja evropskog trofeja. Dosli, ne dosli, to je bila obaveza.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

Uz duzno postovanje svakome, smesno je pricati kako nema igraca na trzistu.

 

Siguran sam da bi nekoliko momaka sa foruma iskopalo odlicne igrace ispod radara, za razliku od onih koji su debelo placeni za ono sto 'rade'.

Sigurno ima takvih igraca, ali je problem sto sa svakim takvim igracem rizikujes i vece su sanse da takav igrac ne bude to sto tebi treba, nego obrnuto. Pogledaj samo Hola kod nas ili Hendsa iz FMP-a. Njega su doveli kao jako talentovanog pleja i on to na trenutke pokazuje, ali ce mu trebati par godina seniorske kosarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Ima i igraće.

 

Dobićemo mi danas, verovatno, ali će i Budućnost da razmontira Mornar.

Jbg, potrefilo se da mi igramo bez igraca, a protivnici u ful sastavu. Za razliku od nas za najbitnije utakmice buducnost igra protiv oslabljenih Igokee i Mornara. Mornaru je ova utakmica biti ili ne biti, pa mozda i zapnu, posto je Pavicevic, jos pre par utakmica izjavio da ce da tankuju, sto niko nije pomenuo, a sto ozbiljno utice na regularnost lige. Obe utakmice se igraju u 17h.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa doveli smo par takvih igraca. I Volden i Hol i Rit su igraci koje smo doveli iz manjih klubova. Kod njih ili se bas pogodi ili je katastrofa od komentara:,, sto smo ovog doveli". Mi smo trazili pleja, a takvih nije bilo na trzistu. Evo doveli smo Hola koji je odlicno igrao u Promiteju i bio jedan od najboljih igraca LS i evo na sta lici kod nas.  

Ovaj je bolji od obojice duplo 😁

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj je bolji od obojice duplo 😁

Mogli smo i mi da ga dovedemo pre 20 dana, pre toga, teško ... bitan je i tajming, nije to tako jednostavno.

Hteli smo mi Adamsa al u to vreme nije bilo moguće, kasnije je Promitheas mogao da ga dovede ...

Sad je pravo vreme da se ugovaraju igrači za narednu sezonu, al to kod nas neće da se desi.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Inbox said:

Nebojsa Popovic je uzeo 10 uzastopnih titula sa muskom ekipom i jos 7 sa zenskom. Ne znam da li je imao i neki kup... 

 

Tako je, i Radonjic se izjednacio sa njim sa onom titulom na kupu (10. titula u Zvezdi). To je verovatno motivisalo Moku na ove baljezgarije... 

 

U vreme gospodina Popovica nije bilo Kupa, a bilo je i sezona koje su imale svega 4 utakmice 😄 

Ali imao je bolji % uspesnosti kad se sve uzme u obzir. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Nasa dva najveca igraca su nekako prikaz neke cudne, baksuzne aure KK CZ. Prvi je sitna dusa i zloban, a drugi je covek sa psihickim problemom, u nekom svom svetu, i sam kao igrac zrtva politickih spletki. Mada mi je bilo zao sto ih govedo od Covica nije pozvalo pre par godina na obelezavanje osvajanja evropskog trofeja. Dosli, ne dosli, to je bila obaveza.

Obojica uredno pozvana.

Naravno nisu došli, svako iz svojih razloga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Karakondzula! said:

Uz duzno postovanje svakome, smesno je pricati kako nema igraca na trzistu.

 

Siguran sam da bi nekoliko momaka sa foruma iskopalo odlicne igrace ispod radara, za razliku od onih koji su debelo placeni za ono sto 'rade'.

 

Mislim da je Šarac rekao da mi u stvari i nemamo profesionalnu skauting službu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:
 
Mislim da je Šarac rekao da mi u stvari i nemamo profesionalnu skauting službu.

 

A koj će nam kad je gazda trijes godina u košarci.

Kad je Čoki bio mali uvek je imao najveće topče sličica pa je i njemu sada prelazni rok hajlajt sezone.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Mislim da je Šarac rekao da mi u stvari i nemamo profesionalnu skauting službu.

To je ocigledno. Pitanje je zasto nemamo.

Smejalo se Tomicu kada je pricao o softveru, a on je u prvoj sezoni ispogadjao samo tako. Sta se desilo u drugoj, mogu samo da pretpostavljam - dugogodisnji sportski radnik je umesao prste + najbolji dostupni domaci plej; mada da junior nije igrao i da je doveden Hol-tip pleja, ona ekipa bi bila poprilicno dobra... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...