Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 hours ago, Kooineeperk said:

I zamisli pukne film MJK-u i dobije 2 tehnicke, ili Kuzmic oseti bol u grudima i pozali se u toku utakmice da ne moze da igra... A Rita napune licnim. Ili bilo koji jedan od ta neka hipoteticka 3 scenaria, pa ova preostala 2 igraca nece moci do kraja utakmice da pokriju pozicije 4 i 5. Koga ces da uvedes? Merdevine neke? 

 

Pa ko je mogao da igra centra u onoj sezoni u kojoj su na 4 i 5 bili Zirbes, Stimac, Miller i Simonovic?

 

Ili u onoj sezoni u kojoj su na 4 i 5 bili Zirbes, Marjanovic, Mitrovic i Kalinic?

 

Ako se desi tvoj scenario igrali bi bez centra, odnosno centra bi igrao Davidovac. Mozes misliti, imamo 3 igraca koji mogu da igraju na 5 i sta se desi ako se jedan povredi, a drugi dobije dve tehnicke? Treba li za svaki slucaj da imamo 5 igraca koji mogu da igraju centra?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

 

Pa ko je mogao da igra centra u onoj sezoni u kojoj su na 4 i 5 bili Zirbes, Stimac, Miller i Simonovic?

 

Ili u onoj sezoni u kojoj su na 4 i 5 bili Zirbes, Marjanovic, Mitrovic i Kalinic?

 

Ako se desi tvoj scenario igrali bi bez centra, odnosno centra bi igrao Davidovac. Mozes misliti, imamo 3 igraca koji mogu da igraju na 5 i sta se desi ako se jedan povredi, a drugi dobije dve tehnicke? Treba li za svaki slucaj da imamo 5 igraca koji mogu da igraju centra?

 

Sve to stoji, ali ja i dalje ne vidim razlog ne popuniti klupu sa juniorima. Eeeej, nasim juniorima! 

 

 

p.s. kad smo mogli da igramo 5 na 4, mozemo da igramo i 4 na 5, ne mora niko da igra centra 😄 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sve to stoji, ali ja i dalje ne vidim razlog ne popuniti klupu sa juniorima. Eeeej, nasim juniorima! 

 

 

p.s. kad smo mogli da igramo 5 na 4, mozemo da igramo i 4 na 5, ne mora niko da igra centra 😄 

 

Pa mogao je i Radonjic da ubaci nekog juniora kao treceg centra u toku sezone.

 

Nekada smo igrali sa Kuzmicem i Bjelicom na 5 i Simonovicem i Mitrovicem na 4 i imali rezultate, a sad imamo 5 igraca koji mogu na 5, 6 koji mogu da igraju 4 i malo nam je samo Kuzmic, Kuridza i Reath na 5. I opet nismo uradili nista u EL.

 

Koji juniori, kad za njih nema mesta ni u KK FMP?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, goldberg said:

Koji juniori, kad za njih nema mesta ni u KK FMP?

Hajde nemoj i u ovoj temi o FMPu. Jasno je da to cemu smo se mi nadali da ce FMP biti, i ono sto jeste, nema gotovo nikakve veze. 

 

Naveo sam koji junior zasluzuje poziv. Dva juniora ako bas hocemo. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Kooineeperk said:

Hajde nemoj i u ovoj temi o FMPu. Jasno je da to cemu smo se mi nadali da ce FMP biti, i ono sto jeste, nema gotovo nikakve veze. 

 

Naveo sam koji junior zasluzuje poziv. Dva juniora ako bas hocemo. 

 

Mora da sam to propustio, za kog juniora mislis bi mogao da nam pomogne na 4 ili 5?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Mora da sam to propustio, za kog juniora mislis bi mogao da nam pomogne na 4 ili 5?

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/01/12/mk-uspesni-juniori-i-kadeti/ 

 

 

Quote

Najbolji pojedinac utakmice bio je kapiten crveno-belih Filip Branković koji je meč završio sa 24 poena i sedam skokova. Nikola Šaranović, koji je nedavno skrenuo pažnju javnosti tripl-dabl učinkom je ponovo punio sve kolone. Utakmicu je završio sa 12 poena, 13 skokova i pet ukradenih lopti. Dvocifren je bio i Vladimir Pavlović koji je upisao 12 poena.

 

Brankovic je centar, Saranovic je krilo. Nisam rekao da bi mogli da pomognu vec da treba da popunimo broj igraca na klupi ako ih nema dovoljno. Kao vid nagrade za dobar juniorski rad. A ako se bas ukaze prilika da debituju zasto da ne i to?

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...