Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, kokodakalo said:

Maske nisu garant da neces dobiti koronu, vec pre svega da je neces drugom preneti, a u takvoj situaciji najvise zavisis od drugih.

Upravo ovo 90% Srbije ne moze da shvati. A onda jos ovi sto su zdravi kazu "pa dobro, znaci ja ne moram da nosim masku!" - pa jbg, moras, jer ima asimptomaticnih zarazenih koji i ne znaju da imaju koronu ili onih koje jednostavno boli dupe. 

 

offtopic off.

 

7 hours ago, goldberg said:

Nigde ne pise da moramo da imamo svih 12 igraca, a ti juniori su ionako na nivou losijih timova KLS.

 

I zamisli pukne film MJK-u i dobije 2 tehnicke, ili Kuzmic oseti bol u grudima i pozali se u toku utakmice da ne moze da igra... A Rita napune licnim. Ili bilo koji jedan od ta neka hipoteticka 3 scenaria, pa ova preostala 2 igraca nece moci do kraja utakmice da pokriju pozicije 4 i 5. Koga ces da uvedes? Merdevine neke? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, steva cenejac said:

 

Naravno, da nije bitno. Al zašto su onda to pomenuli u izjavi za javnost?

mozda je COL zatrazila odlaganje kad je Lojd bio zarazen?

ili jednostavno imaju sablon saopstenja gde svako pocinje sa "po prvi put u modernoj istoriji ...."

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Upravo ovo 90% Srbije ne moze da shvati. A onda jos ovi sto su zdravi kazu "pa dobro, znaci ja ne moram da nosim masku!" - pa jbg, moras, jer ima asimptomaticnih zarazenih koji i ne znaju da imaju koronu ili onih koje jednostavno boli dupe. 

 

offtopic off.

 

I zamisli pukne film MJK-u i dobije 2 tehnicke, ili Kuzmic oseti bol u grudima i pozali se u toku utakmice da ne moze da igra... A Rita napune licnim. Ili bilo koji jedan od ta neka hipoteticka 3 scenaria, pa ova preostala 2 igraca nece moci do kraja utakmice da pokriju pozicije 4 i 5. Koga ces da uvedes? Merdevine neke? 

Zamisli da se i drugim timovima desi isto?

Zašto samo nama. Zamisli da KKP ima igrače a ne može vola da ubode.

Sve zavisi od inspiracije i naravno od SUDIJA.

A i zašto bi morali da osvojimo kup?

Vašno je sačuvati ekipu pred takmičenja U ABA koja dolaze.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

A ko kaze da klub vec nije postavio mere. Kao neko ko je prelezao koronu mogu ti reci da sam je dobio iako sam stalno nosio masku. Maske nisu garant da neces dobiti koronu, vec pre svega da je neces drugom preneti, a u takvoj situaciji najvise zavisis od drugih.

Nisam ja napisao da su maske garant.. pa nesto ne verujem da je mera kluba privatna zurka na splavu?

Link to comment
Share on other sites

Dokoni navijači smišljaju abrove. Tako su, dok se nije znalo ko je pozitivan, pisali da je jedan od njih O'Brajant koji se zarazio tako što je obilazio splavove dok je pod suspenzijom. I tu "vest" je neko preneo ovde. Da bi 2 dana posle toga izašla slika O'Brajanta sa treninga. Za sada verujem samo onom kkcz_insajder sa instagrama, jer kako reče @Kankkunen on ima info direktno iz kluba i do sada sve što je objavio je bilo tačno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Dokoni navijači smišljaju abrove. Tako su, dok se nije znalo ko je pozitivan, pisali da je jedan od njih O'Brajant koji se zarazio tako što je obilazio splavove dok je pod suspenzijom. I tu "vest" je neko preneo ovde. Da bi 2 dana posle toga izašla slika O'Brajanta sa treninga. Za sada verujem samo onom kkcz_insajder sa instagrama, jer kako reče @Kankkunen on ima info direktno iz kluba i do sada sve što je objavio je bilo tačno.

Nit sam dokon navijac, nit smisljam abrove... 

Igrom slucaja sam dobio snimak sa te zurke sinoc na kojoj se vidi Lojd, i ne kazem da su se tu zarazili, niko ne zna gde su se zarazili, ali bi trebala neka pravila ponasanja da imaju dok traje ovo sa virusom.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace izgleda da ima jos zarazenih u nasem timu. Kuzmic je i dalje negativan, ali izgleda da Simanic nije te srece. Ovo za Simanica sam cuo, pa ne znam da li je istina, u svakom slucaju bice jos zarazenih u timu i to bas predstavlja problem.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ko1ot said:

Zamisli da se i drugim timovima desi isto?

Zašto samo nama. Zamisli da KKP ima igrače a ne može vola da ubode.

Sve zavisi od inspiracije i naravno od SUDIJA.

A i zašto bi morali da osvojimo kup?

Vašno je sačuvati ekipu pred takmičenja U ABA koja dolaze.

Pa ako im se desi zasto ne bi stavili neke juniore da popune klupu? Evo KKP je to vec uradio. I samo to sedenje na klupi i slusanje tajmauta, biti deo svlacionice je vec samo po sebi oldicno iskustvo za juniora. 

 

Ako zavisi od inspiracije i sudija, daj onda da se bavimo poezijom, slikarstvom, pa ko ima vecu inspiraciju i sudije procene da je bolje odradio posao na zadatu temu, neka podigne pehar. 😄 Valjda ima nesto i u umecu i utreniranosti. 

 

Vazno je ucestvovati i dostojno se boriti. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Igor028 said:

Nit sam dokon navijac, nit smisljam abrove... 

Igrom slucaja sam dobio snimak sa te zurke sinoc na kojoj se vidi Lojd, i ne kazem da su se tu zarazili, niko ne zna gde su se zarazili, ali bi trebala neka pravila ponasanja da imaju dok traje ovo sa virusom.. 

Nisam na tebe mislio da smišljaš abrove, ti si samo preneo. Na nekim drugim forumima se piše po instrukcijama, kada i kome šta odgovora. Nije prvi put da se to dešava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Zamisli u ekipi Borca se pojave 4 zaražena i zatraže odlaganje kupa tamo negde u jun. Šta bi mi na to rekli?

Može, da se ja pitam, prekinuo bih sada sezonu pa se vidimo opet dogodine.

Link to comment
Share on other sites

ako se 

32 minutes ago, Laki21 said:

Mogu i ja, menjaću Koloma :)))))

 

ako se otvori ta opcija...ja bi bio ozbiljan apgrejd kao zamena za Simanića na klupi...

 

prvo: pokazujem izrazito visok stepen egzaltiranosti pa bi Radonja morao vazda da me napušava kao Šoneta onomad...

drugo: umem znalački da tešim igrače koji izlaze po kazni a da ložim ove ''on fire'' koji izlaze da odmore...radio sam kao HR godinama...tu mi Simana nie ni za prineti.

i treće i najbitnije...mogu da me plate samo jednim kompletom opreme al ja da biram.

I ako može da na putovanjima ne budem cimer baš sa Lakijem.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...