Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nema razloga da se kup ne igra. Ako mi ne mozemo, jebiga. Nije fer, ali ne bi bilo fer prema ostalima da se odlozi ili otkaze.

 

Prosle godine je korona sjebala Partizan, imali su odlicnu sezonu i realnu sansu da osvoje aba (naravno, nije kao sto oni kazu da bi sigurno osvojili). Ove godine smo mi sjebani. Nije fer ali tako je kako je.

Link to comment
Share on other sites

 
Brankovic je centar, Saranovic je krilo. Nisam rekao da bi mogli da pomognu vec da treba da popunimo broj igraca na klupi ako ih nema dovoljno. Kao vid nagrade za dobar juniorski rad. A ako se bas ukaze prilika da debituju zasto da ne i to?
Brankovic je 'centar' od 202 koji u juniorskoj konkurenciji dominira na snagu. Pokretljivost nula. Saranovic jeste relativno talentovan, ali sa telom koje tek treba da se razvija.
Link to comment
Share on other sites

Jedino ako imas ovakvu podrsku na tribinama biggrin.png 

 

Spoiler

 

Screenshot_2_1000x0.png

 

 

 

 

 

 

Ok...zapucao sam očigledno previsoko...ipak je Simana ,,king of the bench''. Uzgred, taj ugao gledanja na tribine plaćamo ove sezone najmanje 100k...samo gledanje. Svejedno, povlačim kandidaturu a ti Laki brate teraj...samo bez zadnjih promena. 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Uskokovic, Lojd, Radanov, Dobric, Davidovac, Lazic, Kuridza, Rit.    Za Kuzmica sam procitao da ima simptome ali i negativan test. Simonovic ocigledno jos nije spreman. A neko spomenu da Simanic takodje medju korona pozitivnim igracima..

 

 sile nema da Simanić bude pozitivan... 

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Mi nismo teski koliko smo srecni, najbolji period za zarazavanje igraca, ako vec mora sad je svakako bolje, nego u plejofu, pa da bez sekiracije osvojimo ABA ligu i KLS. Samo da brzo ozdrave kao Markec i kapivam da ce biti ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto resenja:

,,Како РСБ незванично сазнаје, услед кадровских проблема, тренер Дејан Радоњић принуђен је да потражи појачања у јуниорском погону. Конкуренцију би наводно требали да појачају Милутин Вујичић и Никола Шарановић. 

Милутин Вујичић је плејмејкер рођен 2002. године. У Јуниорској лиги Србије просечно бележи 12,3 поена, и 5,7 асистенција. Никола Шарановић је годину дана млађи и покрива крилну позицију. У досадашњем делу сезоне по утакмици је уписивао 11,9 поена и 8,4 скокова."

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Eto resenja:

,,Како РСБ незванично сазнаје, услед кадровских проблема, тренер Дејан Радоњић принуђен је да потражи појачања у јуниорском погону. Конкуренцију би наводно требали да појачају Милутин Вујичић и Никола Шарановић. 

Милутин Вујичић је плејмејкер рођен 2002. године. У Јуниорској лиги Србије просечно бележи 12,3 поена, и 5,7 асистенција. Никола Шарановић је годину дана млађи и покрива крилну позицију. У досадашњем делу сезоне по утакмици је уписивао 11,9 поена и 8,4 скокова."

 

Kao sto sam sve vreme pricao. S tom korekcijom da je s obzirom na to da je pozicija pleja kriticnija od centra odlucili su se za Vujicica a ne Brankovica.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Eto resenja:

,,Како РСБ незванично сазнаје, услед кадровских проблема, тренер Дејан Радоњић принуђен је да потражи појачања у јуниорском погону. Конкуренцију би наводно требали да појачају Милутин Вујичић и Никола Шарановић. 

Милутин Вујичић је плејмејкер рођен 2002. године. У Јуниорској лиги Србије просечно бележи 12,3 поена, и 5,7 асистенција. Никола Шарановић је годину дана млађи и покрива крилну позицију. У досадашњем делу сезоне по утакмици је уписивао 11,9 поена и 8,4 скокова."

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

pa zar Tirke i kosarku igra? 

 

2 hours ago, Crni said:

Mi nismo teski koliko smo srecni, najbolji period za zarazavanje igraca, ako vec mora sad je svakako bolje, nego u plejofu, pa da bez sekiracije osvojimo ABA ligu i KLS. Samo da brzo ozdrave kao Markec i kapivam da ce biti ok.

 

Hoce... samo da ne ispadnemo iz prva 4 do tad. Cedevita, Mornar, Igokea, Mega...svi konkurisu. 

Edited by mmajstor
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Hoce... samo da ne ispadnemo iz prva 4 do tad. Cedevita, Mornar, Igokea, Mega...svi konkurisu.     

 

 

 Završiće se i EC ubrzo pa će svi konkurenti da se usmere i spremaju samo za preostale susrete u ABA ligi. A mi radjaj mečke po Evropi...uglavljuj odložene tekme...kultiviši Job-a...cedi vodu iz Kuz drenovine...vraćaj Simketa da nas čupa...budi Dedu. Bar je Kolom tu da nas uveseljava sa Donald Duck driblingom...jer i ovakvi smo sila. Mislim da niko nije verovao da će Radonjić nakon preuzimanja disfunkcionalnog tima na pola sezone nastaviti rad sa zatečenim rosterom bez i jednog pojačanja...nego eto ga Sašino biciklo pa teraj. Može to tako...ali dokle...? Da li uprava može da dobaci samo par meseci unapred i da se zapita čemu ovo busanje u grudi ćosave ako Radonja ne uvede tim u plej-of i samoinicijativno da ostavku. Otimaćemo Alimpija od Bursaspora.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VISOKOLETAC said:

Eto resenja:

,,Како РСБ незванично сазнаје, услед кадровских проблема, тренер Дејан Радоњић принуђен је да потражи појачања у јуниорском погону. Конкуренцију би наводно требали да појачају Милутин Вујичић и Никола Шарановић. 

Милутин Вујичић је плејмејкер рођен 2002. године. У Јуниорској лиги Србије просечно бележи 12,3 поена, и 5,7 асистенција. Никола Шарановић је годину дана млађи и покрива крилну позицију. У досадашњем делу сезоне по утакмици је уписивао 11,9 поена и 8,4 скокова."

Auu sta ce ovo biti. bukvalno poslednji u KRK

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

 Završiće se i EC ubrzo za sve konkurente pa će da se usmere i spremaju najozbiljnije samo za ostatak tekmi u ABA ligi. A mi radjaj mečke po Evropi...vraćaj odložene susrete...kultiviši Job-a...cedi vodu iz Kuz drenovine...vraćaj Simketa...budi Dedu. Bar je Kolom tu da nas zabavlja sa Donald Duck driblingom...jer i ovakvi smo sila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzimajuci u obzir da ce nasi pauzirati mesec dana plus povratak u formu...

Ne bi me cudilo da zavrsimo kao peti 👀

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...