Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Mozda zato sto postoji realna opasnost da ih ima jos koji su pozitivni? Nakon svakog novog testa pronadji jos nekog. 

 

Vidim da se spominju ljudski kvaliteti kao nesto sto se spocitava Brajantu, ok, da znam samo. Znaci treba da trpimo "dobrog" nam Kuzmica koji je sta tacno napravio na onoj magistrali u kasne sate? Ako su to ljudski kvaliteti onda ok. 

 

Sta je uradio Majk Dzejms pa je vracen u tim Cska, sta je rekao Sale Djordjevic pa je vracen na klupu? Opet se vracam na recenicu Radonjica da je Zvezda iznad svih. Pa Zvezda je i iznad njega, njega je ta Zvezda i stvorila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Odložena utakmica u Novom Mestu, novi slučajevi Covid-19 u timu

06/02/2021

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da su nakon novih detaljnih testiranja i pregleda prvog tima i stručnog štaba koji su obavljeni u petak, identifikovan novi pozitivni nalazi  na virus Covid 19 u redovima našeg prvog tima i  stručnog štaba.

Svi pozitivni su prema svim zdravstvenim protokolima, kao i u prethodnim slučajevima, hitno stavljeni na mere kućne izolacije i njihovo zdravstveno stanje prati lekarski tim KK Crvena zvezda. Naš klub sa žaljenjem konstatuje da je od utorka tokom svakodnevnih testiranja utvrđeno prisustvo virusa Covid-19 kod 4 igrača prvog tima, 4 člana stručnog štaba i 2 člana administracije.

Zbog svega navedenog KK Crvena zvezda mts primoran je da po prvi put zatraži odlaganje utakmice ABA lige, ( Krka Novo Mesto, meč 18.kola nedelja u 18 h).

Crvena zvezda zbog bezbednosti svih, zdravstvenih protkola u Republici Sloveniji ali i velikog broja zaraženih u svojim redovima nije u mogućnosti da otputuje na meč u Novom Mestu.

KK Crvena zvezda mts će o stanju obolelih, i daljim aktivnostima prvog tima tokom vikenda i pred nacionalni Kup Radivoja Koraća,  blagovremeno obavestiti javnost. Nova detaljna testiranja biće obavljena već u nedelju u jutarnjim časovima.

KK Crvena zvezda mts

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/02/06/odlozena-utakmica-u-novom-mestu-novi-slucajevi-covid-19-u-timu/

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ili je suspenzija od 10 dana samo sarena laza za siroke mase, a u stvari je silbovan bez imalo obraza

Ovo predstavljas kao aksiom, iako se jos nije ni desilo.  Isto tako si napusavao kurcem Radonju sto dovodi Stimca umesto njega pa se eto nije ni desilo.

Niko od nas ne zna sta se desilo izmedju Obrajanta i Radonje, ali mislim da treba sacekati i da ako je neko zasluzio da se ne pljuje avansno da je to Radonjic.

 

2 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

 

 

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, madafaka73 said:

Pod Radonjom je JOB zestoko izdivljao jos u Baru. Nekoliko polu ili nerezonskih trojki prakticno u nizu. Srecom po nas, vise takvih i slicnih suteva mu je tada uslo, ali svi znamo da je Radonja alergican na te revolveraske obracune u 5. sekundi napada. Sto se ne moze reci za prethodnika na klupi. I tu treba traziti neko opravdanje za JOBa - promena trenera, a samim tim i filozofije igre, kao i drugacija uloga ovog igraca u novom sistemu. Da je JOB "malo na svoju ruku" moglo se videti iz prve njegove izjave za medije nakon potpisivanja za Zvezdu. Prilicno samouverena izjava, da budem blag u oceni. Niti je Zvezda krs tim, niti je JOB Dzordan da bi ovakva izjava mogla da se uzme kao ozbiljna. No, na klupi nam je bio trener i covek koji deli ovakvu filozofiju i koji daje svojim igracima mozda i previse slobode, pa se moze reci da su njih dvojica kliknuli u startu. Dok se shvatilo da je JOB, sa onakvim ovlascenjima u igri, u stvari minus igrac u kontinuitetu, bilo je prekasno, pa je trener, sa punim dzepovima kamenja od kojih je jedan od tezih bio JOB, poceo da tone. 

 

Radonjine intervencije na utakmicama, pa i na treninzima su vrv isle u smeru da mu objasni novu ulogu, da nije prva opcija u napadu po defoltu cim kroci na parket. Dodatna otezavajuca okolnost je bila i povratak Nnoka, koji je sa pravom uzeo poziciju startnog centra, pa se Dzoni vrv upitao gde su njegovi minuti i njegova pozicija, jer svi znamo da je skoro od pocetka on igrao na 5. Da li je nesto receno na poluvremenu ili nije, to ne mozemo da znamo, ali svakako da bi mogla da se ispegla situacija posle isteka suspenzije, osim ako nije bilo nekog fizickog nasrtaja ili nekog tezeg verbalnog prestupa.

 

Ono sto mene kopka je ono sto me uvek kopka kad je KKCZ u pitanju - N. Covic. Ako je on odlucio da mu JOB vise ne treba, najmanji je problem nekom vrstom provokacije, kao sto je izvodjenje posle 2,3 minuta i ostavljanje na klupi, izazvati neprimerenu reakciju igraca i onda to iskoristiti za svoj cilj. Pisanja portala bliskih klubu o JOBu koji ide na *urac igracima od kako je dosao u klub, odnosno isticanje istog kao remetilackog faktora, je na tragu modus operandi prvog coveka naseg kluba. A stit u vidu odluke trofejnog trenera Zvezde je vec podignut i on je dovoljno veliki da se iza njega moze sakriti jedna tako mala osoba kao sto je N. Covic. 

 

Kako god, niti velicam JOBa kao igraca, niti smatram da je nemac pojma. On je jedan od onih koje smo morali uzeti, jer nemamo dovoljno para ili znanja da se ugrabi bolji igrac. Dzoni ima upotrebnu kosarkasku vrednost, posebno za nivo takmicenja i protivnika gde jos imamo neke sanse za ostvarenje cilja, pa bi najbolje bilo za obe strane da se problem resi. 

 

 

 

 

uz napomenu da je sve što si napisao uglavnom plod tvoje konstrukcije & rezonovanja "na prazno", sa pinch of spinovanja ali okej, sve se na kraju svodi na to da su radonjić & čović preuzeli odgovornost za krajnji rezultat - ukoliko pričamo na nekim eventualno zdravim parametrima. ako prihvatamo logiku kako je radonja nama učinio uslugu a čova je lud pa ka opusti ga, onda je obrajant dileja sa kojom ne može drugačije osim da ga odstraniš iz ekipe i igraš sa ekipom koju imaš.

 

meni se uopšte ne dopada ovo ali koga zabole patka šta se meni ne dopada. uostalom, i  ne treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Cavani said:

Ovo predstavljas kao aksiom, iako se jos nije ni desilo.  Isto tako si napusavao kurcem Radonju sto dovodi Stimca umesto njega pa se eto nije ni desilo.

Niko od nas ne zna sta se desilo izmedju Obrajanta i Radonje, ali mislim da treba sacekati i da ako je neko zasluzio da se ne pljuje avansno da je to Radonjic.

gde sam ja to prestavio kao aksiom?

samo sam odgovorio na tvrdnje ovde da je dzoni bla bla...opcijom da mozda i nije tako... jasnom konstrukcijom recenice sa ili

ja ne znam sta se tacno desilo i sta se desava...a ne znas ni ti

 

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

0p1m9Se.jpg

Treninira sa Klipom i Obrenovićem.

 

Uz 4 igrača i 4 člana stručnog štaba su pozitivni na koronu.

 

Nije sad da mi je ovo nešto važno, ali nema nekog čvrstog dokaza da je ova slika aktualna...

 

Ustvari, taj suspenz od 10 dana ionako ističe sad jednom, tako da čemo jako brzo znati imali tu šanse za pomirenje i nastavak saradnje ili ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

gde sam ja to prestavio kao aksiom?

samo sam odgovorio na tvrdnje ovde da je dzoni bla bla...opcijom da mozda i nije tako... jasnom konstrukcijom recenice sa ili

ja ne znam sta se tacno desilo i sta se desava...a ne znas ni ti

 

Pa da, ne znam, ali mi zvuci malo verovatno da je Covic dosao kod Radonjica i rekao mu 'e cuj daj da silbujemo ovog Dzonija, ima veliku platu, ti odglumi neku frku i da ga liferujemo'.

Silbovanje je izraz koji se odomacio, iako je Silb specifican slucaj, gde je klub zaista ispao palanacki i seljacki. Neiskusno je ponudio igracu trogodisnji ugovor gde se protegao vise  nego sto je dugacak pa se posle vadilo na nedostatak krvavokolenastva. 

Tu se ustedelo na dve godine Ugovora, na seljacki nacin kao sto rekoh. Sta znam, ja ne vidim nikakvu paralelu silbovanja sa Dzonijem i finansijski aspekt, covek ima ugovor jos par meseci i tu bi morali da mu isplatimo sve do kraja sezone. 

Mojih pet centi je da ce ga vratiti u tim.

 

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

pa nije samo silb silbovan

ta praksa se nastavila i narednih sezona, pod istim ovim trenerom

gal mekel sends his regards

I Mekel ima malo dodirnih tacaka sa Silbom, igrao je lose u EL i solidno u Aba, nije ispunio ocekivanja i trazio se izlazak iz Ugovora. Nista sto se ne desava svaki dan u skoro svim klubovima u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nije sad da mi je ovo nešto važno, ali nema nekog čvrstog dokaza da je ova slika aktualna...

 

Ustvari, taj suspenz od 10 dana ionako ističe sad jednom, tako da čemo jako brzo znati imali tu šanse za pomirenje i nastavak saradnje ili ne.

Ovo je tačno, sve informacije dobija iz kluba ...

problematično je ovo za 10 dana suspenzije, to nigde ne stoji ... ovaj kkcz insajder kaže da je suspendovan do daljnjeg, ako je uopšte bitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

I Mekel ima malo dodirnih tacaka sa Silbom, igrao je lose u EL i solidno u Aba, nije ispunio ocekivanja i trazio se izlazak iz Ugovora. Nista sto se ne desava svaki dan u skoro svim klubovima u Evropi. 

pazi, ja se sa boldovanim potpuno slazem

uopste nisam u fazonu da udaram po labrnji kada se promasi igrac

samo sto sve to moze da se uradi mnogo mnogo kulturnije od ovoga sto kkcz radi

i neko bi naravno na kraju morao da snosi odgovrnost za te promasaje...posebno ako ih je bilo vise

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Džoni je dobar igrač tako da poređenje sa Mekelom ne stoji. Verovatno nije ni preskup, niti smo ga potpisali na višegodišnji kao Šilba pa da sad gledamo kako da se otarasimo njegovog ugovora. Ubeđen sam da problem nije finansijske prirode. Meni je najčudnije što je on pokazao da ume da igra timsku košarku, da zida ledjima, podeli pas spolja, odigra dobru odbranu i onda se odjednom vratio na staro. Nema potrebe da napominjem koliko bi nam značio. On i Noko su jedini košarkaši na centarskim pozicijama. Ako ga stvarno oteraju isekli smo sebi jednu nogu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Silb zaista jeste specifican slucaj od svih, iako se taj izraz odomacio. Covek stvarno jeste igrao dobro, doneo nam par pobeda, kreirao sa svoje pozicije sto nam je trebalo jer nismo imali kreaciju sa pleja, drugim recima tacno ono zbog cega je doveden. E sad, imao je ugovor ako se dobro secam na 3x600k, sto se ispostavilo kao prevelik zalogaj za KK, pa je Covic poceo po starom dobro obicaju da spinuje umesto da prizna svoju gresku.

Eno danas bas citam kako Covic kaze da ne moze lepo da spava, ima nocne more navodno zbog korone. Kako da ne, savest uvek ispliva, nevezano samo za taj slucaj.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

a kad se to vratio na staro, ne kapiram
u ona 3min sto je odigrao pre nego sto ga je radonha suspendovao?

 

Pa bukvalno čim je ušao krenuo je da šutira za 3, samo što obruč i tablu nije polomio. Da je neko hteo da ga šilbuje, ne bi uopšte ulazio u igru. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...