Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Perkins i Mozli, igraci na koje se ovde cezljivo gledalo, postigli 0 poena veceras zbirno u Aba. Mogu da zamislim posle koliko bi ih terali da smo ih doveli za EL. I Dangubic isto krompiric.

Edited by Cavani
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Problem je odraditi kršten trening sa ovim što je ostalo, vrlo neprijatna situacija.

1. Uskokovic, Radanov
2. Lojd, Dobric
3. Lazic, Davidovac
4. Rit, Simanic
5. Kuzmic, Kuridza

Verovatno će i Lojd igrati na kecu ...

Sad je po Nebojšinom ukusu, domaće snage na terenu. :classic_smile:

nisam Nebojsa, ali je tim i po mom ukusu, s tim sto bih aktivirao Davidovca za poziciju rezervnog plejmejkera.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Možemo li mi da za kup registrujemo neke juniore? Ne zajebavam se. Pretpostavljam da postoji neko od 210 cm tamo.

Ne znam kako ide sa registracijom za KLS. Verovatno mozemo da registrujemo i jos neke igrace posto za nas KLS jos nije poceo, bar je to meni logicno. Zna li neko pravila oko registracije?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Možemo li mi da za kup registrujemo neke juniore? Ne zajebavam se. Pretpostavljam da postoji neko od 210 cm tamo.

I da ne zaboravim, s obzirom na situaciju sa domaćim igračima, kaparisati Jošila na vreme za sledeću sezonu.

Mislim da može, posebno se prijavljuje tim za KUP i KLS ... samo koja korist od toga, sem da popune broj.

Za Jošila sam znao da je igrač po tvom ukusu :lol_2: to je trebalo uraditi pre 5-6 godina dok je igrao u Metalcu.

Ima jedan mali zanimljiv igrač, Stepanović (četvorka) igrao u Metalcu prošlu sezonu, sad je valjda u Slobodi.

Treba ga probati u FMP-u, ima potencijala.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kankkunen said:

OK, al za koje takmičenje?

i gde ćeš DeDu na pleja, ne može on to.

Igrao je Davidovac pleja I to vrlo uspesno. Cak mislim da nam je 'onaj' plej of prelomila povreda Reglanda I prebacivanje Davidovca na mesto pleja.

Sa ovakvim timom vise nemamo presiju favorita u kupu, ali sa svakim mozemo da se 'pobijemo'. Kljuc je u eventualnom finalu naci resenje za Petruseva, a protiv komsija ionako pobedjuje onaj ko ima makar malo vise motiva I energije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steva cenejac said:

 

Znači, zbog Zvezde je bio otkazan meč. Zašto onda priča o tome, kako prvi put zbog njih nema meča?

Ako me sećanje ne vara utakmica Zvezda - COL je bila zakazana za ponedeljak a u nedelju nakon testiranja tima je Lojd bio pozitivan. Ceo tim je morao u karantin i na ponovna testiranja. Zato je otkazana utakmica.

Edited by Knipex
slovo
Link to comment
Share on other sites

Jedan od dvojice Hol/Volden je trebalo da ostane zdrav, pa da se nadamo da ovaj period nekako proguramo. Sada ce to biti maltene nemoguce. Jos i Kuzmic sto znaci da Rit ostaje sam da igra na poziciji 5....a ko ce da ga menja, Kuridza? 

 

Ovo potencijalno Silbovanje Obrajanta je doslo u najgorem mogucem trenutku...e da nam je bar Stimac tu. 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Perkins i Mozli, igraci na koje se ovde cezljivo gledalo, postigli 0 poena veceras zbirno u Aba. Mogu da zamislim posle koliko bi ih terali da smo ih doveli za EL. I Dangubic isto krompiric.

 

Mozli tata, nije ni sutnuo na kos celu utakmicu a indeks mu dvocifren u plusu.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Mislim da može, posebno se prijavljuje tim za KUP i KLS ... samo koja korist od toga, sem da popune broj.

Za Jošila sam znao da je igrač po tvom ukusu :lol_2: to je trebalo uraditi pre 5-6 godina dok je igrao u Metalcu.

Ima jedan mali zanimljiv igrač, Stepanović (četvorka) igrao u Metalcu prošlu sezonu, sad je valjda u Slobodi.

Treba ga probati u FMP-u, ima potencijala.

 

Pa koliko vidim, ako uopšte budemo igrali kup, na pet će biti samo Kuridža i Rit. Bolje je i neki junior tu ili će i Davidovac da guli peticu.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Ima jedan Filip

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa koliko vidim, ako uopšte budemo igrali kup, na pet će biti samo Kuridža i Rit. Bolje je i neki junior tu ili će i Davidovac da guli peticu.

 

Ima jedan Filip... ne zezam se 🙂  Brankovic. On je centar. Valja pomenuti i Saranovica ali je on krilo. Oni su se malo istakli od juniora.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nece da moze, on je u filijali Klipersa i igrace u bablu. Inace, ne kazem da Kuzmic nece igrati, nego da je kasljao par dana, a da mu je test negativan. Da li kaslje jos uvek, ne znam. Mozda nije korona.
Ma zezam se, ali nisam znao da je dogurao do filijale.. Eto i njemu smo bili odskočna daska.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Možemo li mi da za kup registrujemo neke juniore? Ne zajebavam se. Pretpostavljam da postoji neko od 210 cm tamo.

I da ne zaboravim, s obzirom na situaciju sa domaćim igračima, kaparisati Jošila na vreme za sledeću sezonu.

 

Dok god su tu deset igraca u sastavu nema razloga da se registruju juniori.

 

Nigde ne pise da moramo da imamo svih 12 igraca, a ti juniori su ionako na nivou losijih timova KLS.

 

Problem je nastavak sezone, pet odlozenih meceva, a oba pleja su van stroja, uz prvog centra, prvog krilnog centra, a vidim i rezervnog centra.

 

Kup nema sanse da osvojimo, Uskokovic nije za prvog pleja, Radanov nije plej nego 3/2, na 4 i 5 su tu samo Reath i Kuridza. Tu ce ocekivano finale biti Mega - Partizan, kao sto se svih ovih ranijih godina znalo da ce finale biti Crvena zvezda - Partizan.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jel samo Kolom pozitivan? Nisam bas najbolje ispratio desavanja. Mislim da klub mora neke mere igracima da postavi, ipak su profesionalci i treba koliko toliko da se paze. Dzaba Lojd sto tipa izbaci sliku sa maskom zvezde kao pridrzava se mera a 3 sata kasnije pravi zurku na splavu... Okej jeste Lojd vec imao koronu al opet..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor028 said:

Jel samo Kolom pozitivan? Nisam bas najbolje ispratio desavanja. Mislim da klub mora neke mere igracima da postavi, ipak su profesionalci i treba koliko toliko da se paze. Dzaba Lojd sto tipa izbaci sliku sa maskom zvezde kao pridrzava se mera a 3 sata kasnije pravi zurku na splavu... Okej jeste Lojd vec imao koronu al opet..

A ko kaze da klub vec nije postavio mere. Kao neko ko je prelezao koronu mogu ti reci da sam je dobio iako sam stalno nosio masku. Maske nisu garant da neces dobiti koronu, vec pre svega da je neces drugom preneti, a u takvoj situaciji najvise zavisis od drugih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...