Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

7 minutes ago, Clash said:

A mosmisliti da je bio visok 10 feeta i da je servirao bej blejdove umesto loptica, ali one metalne original ne kineske plasticne.

Zamerili bi mu Gardisti što je fizički dominantan, onda bi proglasili Spensera Gora za goata, čovek uzeo Vimbldon a čak nije ni bio teniser.

 

Mogao bih i ja da se javim da me ubace u konkurenciju, ono jes da Đoković ima više slemova od mene ali ima i tu nefer prednost da je trenirao ceo život, plus ja ne bih svuda sa sobom vodio Srkija (šalim se, bih) i ovako sam ok kao osoba.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

FyZUUrGXoAE1e2m?format=jpg&name=medium
 
FyYBOGoWwAAO5oS?format=jpg&name=medium
 
FyaFz1yaMAkI527?format=jpg&name=large
 
FyaoDX5aAAEc5C-?format=jpg&name=large
 
FyYNfJ7WcAALkDi?format=jpg&name=large
Da iskoristim ove naslovne stranice najuglednijih svetskih novina i da pitam @McLeod da li je i dalje mišljenja da su vaterpolo i tenis na istom nivou i kad je poslednji (ili prvi) put neki vaterpolista ili vaterpolo klub bio na naslovnoj strani jednog od ovih medija, a kamoli svih i kad će?

[emoji12]
  • Like 5
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Ovog časa da pitaš da li iko poznaje nekog bivšeg vaterpolistu, a da taj nije iz ex sfrj, tesko da ce neko da se seti. Meni padne na pamet Estiarte i toliko. Isto vazi i za aktuelne igrace.

U svetu isto tako. 

A za toliko tenisera, kako bivsih, tako i sadasnjih, mnogo ljudi zna.

Tako da je uporedjivanje ova dva sporta u bilo kom pogledu besmisleno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Eddard said:

Da iskoristim ove naslovne stranice najuglednijih svetskih novina i da pitam @McLeod da li je i dalje mišljenja da su vaterpolo i tenis na istom nivou i kad je poslednji (ili prvi) put neki vaterpolista ili vaterpolo klub bio na naslovnoj strani jednog od ovih medija, a kamoli svih i kad će?

emoji12.png

Nije ni snuker pa je bio i Roni o Saliven, nije ni golf, pa su bili mnogi, nije ni mrtva formula 1 koju ne bih nazvao sportom uopste, pa su bili i tu. Sport je nebitan, prica je bitna.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad stvarno ne znaš o čemu pričaš... Tenis je jedan od 5 najgledanijih sportova na svetu, a golf je odmah iza.

Ako izuzmemo hokej na travi, kriket, stoni tenis, zbog jelte Kine i Indije, Tenis je top 3, a golf top 5.

Vaterpolo ne može u istu rečenicu sa tenisom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:

Da iskoristim ove naslovne stranice najuglednijih svetskih novina i da pitam @McLeod da li je i dalje mišljenja da su vaterpolo i tenis na istom nivou i kad je poslednji (ili prvi) put neki vaterpolista ili vaterpolo klub bio na naslovnoj strani jednog od ovih medija, a kamoli svih i kad će?

emoji12.png

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Nekad stvarno ne znaš o čemu pričaš... Tenis je jedan od 5 najgledanijih sportova na svetu, a golf je odmah iza.

Ako izuzmemo hokej na travi, kriket, stoni tenis, zbog jelte Kine i Indije, Tenis je top 3, a golf top 5.

Vaterpolo ne može u istu rečenicu sa tenisom.

Posto znam na sta se nastavljas, stvarno me mrzi da dodatno objasnjavam po pedeseti put - vaterpolo kao sport u relativnom odnosu prema tenisu nije bitan, niti smo pricali o tome, pricali smo o vaznosti Sapica za vaterpolo i Djokovica za tenis i tom relativnom odnosu. A tenis globalno gubi znacaj vec godinama a tek ce da izgubi, i nije ni blizu top 3 sport na svetu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...