Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

16 minutes ago, Brian Setzer said:

Zahvaliće se posle Vimbldona (možda, ko zna USO), baš bezveze stalno da se zahvaljuje.

Nakon izuzetnin fizičkih i mentalnih napora otišao na 1500km udaljena od obale Portugala ,Azorska ostrva sa porodicom ,da se odmori  na kratko. pretpostavljam i malo izoluje od svega uključujući i društvene mreže  ali eto već mu učitavaju šta i kako treba da radi ..

I on uvek čestita osvajačima Slama, svako treba da mu se posebno zahvaljuje

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Keira said:

Nakon izuzetnin fizičkih i mentalnih napora otišao na 1500km udaljena od obale Portugala ,Azorska ostrva sa porodicom ,da se odmori  na kratko. pretpostavljam i malo izoluje od svega uključujući i društvene mreže  ali eto već mu učitavaju šta i kako treba da radi ..

I on uvek čestita osvajačima Slama, svako treba da mu se posebno zahvaljuje

 

Mislim, mogao bi NĐ da podrži proteste (ali, ne radi to).

 

Nije se ni RF (a ni RN) zahvaljivao kada su ga svi hvalili da je teniska esencija i to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Koliko god da je većina ovih brojki poznata, nekako kad ih vidim sve na gomilu i dalje ne mogu da se opasuljim :classic_blink:

 

ovo je najjace :classic_laugh:

Quote

Djokovic has won more than 10% of the Grand Slams played in the Open Era. This year’s Roland Garros was the 220th Grand Slam event of the Open Era, and 23 out of 220 is 10.5%. Pretty amazing given he wasn’t even born until 19 years into the Open Era

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Keira said:

Nakon izuzetnin fizičkih i mentalnih napora otišao na 1500km udaljena od obale Portugala ,Azorska ostrva sa porodicom ,da se odmori  na kratko. pretpostavljam i malo izoluje od svega uključujući i društvene mreže  ali eto već mu učitavaju šta i kako treba da radi ..

I on uvek čestita osvajačima Slama, svako treba da mu se posebno zahvaljuje

Imao je vremena da se zahvali 100tinjak ljudi po IG prethodnih dana a ovo kao kulira. 

 

Eh da su obrnute uloge kakve bi pljuvacine bile po Nadalu. 

 

Rafa gospodski. Mogao je da iskulira i da se koncentrise samo na oporavak ali uredno je svima na RG cestitao pa i Novaku 2 puta.

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Imao je vremena da se zahvali 100tinjak ljudi po IG prethodnih dana a ovo kao kulira. 

 

Eh da su obrnute uloge kakve bi pljuvacine bile po Nadalu. 

 

Rafa gospodski. Mogao je da iskulira i da se koncentrise samo na oporavak ali uredno je svima na RG cestitao pa i Novaku 2 puta.

 

Verujem da ce Novak odgovoriti. Rafin potez za svaku pohvalu, kakav sportista i covek.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Indig0 said:

 

Verujem da ce Novak odgovoriti. Rafin potez za svaku pohvalu, kakav sportista i covek.

Od naredna 2 GS, zavisi Rafin povratak. Ako Novak ostane na 23 ubijedjen sam da ce Rafa dati sve od sebe da se vrati za AO i RG i tu zavrsi karijeru. Da pokusa da ih osvoji ali ako Novak uzme neki od sledeca 2 GS mislim da ce ici laksim putem odnos o da napada samo RG i oprostaj

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Imao je vremena da se zahvali 100tinjak ljudi po IG prethodnih dana a ovo kao kulira. 

 

Eh da su obrnute uloge kakve bi pljuvacine bile po Nadalu. 

 

Rafa gospodski. Mogao je da iskulira i da se koncentrise samo na oporavak ali uredno je svima na RG cestitao pa i Novaku 2 puta.

Tbh pretodnih dana i to vrv ljudima koji su ga podržavali  . Ma strašno nešto

Ne znam zašto ti je toliko stalo da se Nadalu zahvali  i zašto se ovde hvališ Nadalovim gospodstvom:tired:

Ako se ne varam Novak je njemu čestitao AO22 bez obzira na okolnosti. Da li je Nadal odgvorio , nisam pratila 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A Novak sigurno pati zbog toga sto mu Fed nije cestitao.

Garantovano zaposlili dva honorarca koji sede i cesljaju drustvene mreze i ostale medijske kanale cekajuci na Fedovu izjavu.

 

Mislim koga boli patka.

 

Ako hocete da se iznervirate citajte izjave Panate, Nastasea, Noe, McNamee, Mike Bryan. Ja biram da mi je to smesno sto zaista i jeste jer su tako salty. Patnja.

 

Za pet godina jedina stvar koja ce biti pokazatelj, bice broj GS i ostali relevantni statistcki pokazatelji, lepota je prolazna, brojevi nisu.

 

Novak ce mozda imati i 25 GS.

Ali lik je vec goat, poyyy.

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih par godina lose spavam, i sve je losije i losije, tj krace e sad jedino sto su snovi jako retki, bukvalno nesto sanjam jednom u par meseci. E pa nocas sam sanjao i to ni manje ni vise Novaka i to kako je pukao od Dimitorva na Vimblodonu laganih 3:0, cak nijedan set nije otisao ni u TB, a on je bio toliko nezainteresovan za mec da je to bilo strasno gledati. Posto kazu da je java sve suprotno od snova uzecu ovo kao dobar znak 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...