Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Vi se smejte, ali Mek bi napisao bar 23 puta smisleniji tekst od ovih.

 

Inače sa jednom stvari sa Gardijanovih strana mogu da se složim, a to je:

Quote

… there is a good reason why NOT to support the Guardian

 

Edited by Smrtokapa
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je sjajno,

Drago mi je da ovi "argumenti" za umanjivanje Novakovih uspeha vremenom postaju sve gluplji.

 

Prvo su im sve brojke bile najvažnije, pa su Federera odavno proglasili za GOAT-a iako je bilo očigledno da će Novak igrati još puno godina posle njega i imati vremena da ga prestigne.

Posle toga su odjednom Grand Slem-ovi postali jedino merilo.

Sad kad je i to nadmašeno, ponestalo je argumenata, pa se pišu totalne nebuloze na kojima bi im i Dragan J Vučićević pozavideo.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tek sad pročitao ceo tekst na Gardijanu od ovog Ozija idiota

 

Quote

But his physical advantages, at the same time, reduce the greatness of his achievements.

 

Boltove predispozicije učinile da brže trči od konkurencije

MJ skakao više
Kristijano Ronaldo se nije povređivao

Mesi nizak pa ga teže faulirati i povrediti

 

Da im se svima oduzmu titule koje imaju, ipak su imali fizičku nadmoć

 

Ovaj brat ima IQ Miše Vacića krv ti jebem

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je dilema umišljenih analitičara, novinara, nekih viđenijih fanova, filozofa koji su ex-teniseri..

 

Da li Novak sada može da piša po vama sa kog god sprata želi, a da vi držite čaše za šampanjac i pijete sa smeškom to što uhvatite, odgovor je apsolutno DA.

 

Čovek je postao bog ovog sporta, kao što je MJ u košarci, samo što Novak traje solidno duže.

 

Njegov sport. Sve što mislite da znate o tom sportu, on zna bolje. Da li mu se može? Može mu se. Kada? Uvek. Ukusan šampanjac želim 🙂

  • Like 15
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barker said:

Ja nemam nameru da to citam, ovi citati koje vadite su mi vise nego dovoljni da bezim sto dalje od njih.

 

Pročitaj da vidiš koliko su ti likovi iskompleksirana govna. Do kog to nivoa ide, i to kad pročitaš porazmisli o tome da ovaj apsolutno ni jedan validan razlog za ovu mržnju nema. A mrzi ga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Pročitaj da vidiš koliko su ti likovi iskompleksirana govna. Do kog to nivoa ide, i to kad pročitaš porazmisli o tome da ovaj apsolutno ni jedan validan razlog za ovu mržnju nema. A mrzi ga.

 

Verovatno ga ne mrzi, verovatno ga boli k...c, ali je svestan šta treba da piše da privuče najviše klikova, citata, delenja i slično. Moderno novinarstvo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John Terry said:

 

Pročitaj da vidiš koliko su ti likovi iskompleksirana govna. Do kog to nivoa ide, i to kad pročitaš porazmisli o tome da ovaj apsolutno ni jedan validan razlog za ovu mržnju nema. A mrzi ga.

Procitah 😕

Ko ih hebe, dajte mi sad neki mim/meme so onom sto pokazuje prstom nesto, da se nasmejemo malo 🙂

Edited by Barker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Indig0 said:

Misljenja sam da ukoliko ove godine osvoji WB o baksuznom USO necu ni da pricam. Jedini cilj iduce godine bice OI, jedino sto mi fali u karijeri.

 

Ako osvoji OI mislim da ce 2024 godina biti poslednja u njegovoj karijeri.

 

Do OI bice veliki favorit na jos 3 turnira WB x 2 i AO x 1. 

Ja navijam da ne osvoji OI pa da igra još 4 godine da proba opet... lol...

 

A OI su i ovako totalno, ali totalno nebitne... Prošle su ga možda koštale kalendarskog... Tenkre 🙃

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Even after all of this, many haters would still hate Djokovic. But Djokovic has overcome all of that. Like Muhammad Ali, his greatness is defined by his struggle to transcend the toxic politics, discrimination and hatred of his era. You might think that Roger Federer was a more beautiful player, or that Rafa Nadal was the greatest warrior, or that Bjorn Borg should have won more titles, or that Rod Laver won all the slams in 1962 and 1969. But they never had the world against them. Djokovic has broken their records because nothing could break his spirit — not government officials nor the tournament officials, the media, and the jeering fans of New York, Paris and elsewhere. 

That’s why Novak Djokovic is the greatest champion of all time, in any sport.   

 

:Hail:

  • Like 14
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

Ovo je ipak pobeda

 

20230612_101109.thumb.jpg.75dad0c5862f1b264aa072304859d662.jpg

 

Dragan J Vucicevic: Dovedite mi ovog, ne pitaj sta kosta.

Naslov u informeru sutra.

 

Da li je to sto imamo 300 evra nize plate u proseku od Rumuna problem?

 

Srbi su gospoda a ne varvari kao Rumuni, tih 300 evra su zapravo bezvredni jer je ta razlika stvorena... 🤣🤣🤣

 

Uhh nisam dobro napisao.

 

DA li je to sto IMAMO 300 EVRA manje plate od RUMUNA problem?!!!! malo pres'o no. v! 😅

 

 

7 minutes ago, 40Wins said:

 

 

Yup, there is. Arsenik, fekalije i aerobne bakterije, na nasu veliku neserecu i zalost.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...