Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

3 hours ago, medobrundo said:

hahaha, i mi posle pljujemo informer i sl

 

da li je ovo najgluplji tekst godine? vrlo verovatno

 

https://www.theguardian.com/commentisfree/2023/jun/12/novak-djokovic-not-the-goat-greatest-of-all-time-wins-french-open-record-23rd-grand-slam

 

Na te i takve jedino se može primeniti ona glupa navijačka krilatica da ih treba... smečovati jos jače. Jer teren ne laže. Idemoooo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Indig0 said:

Yup, there is. Arsenik, fekalije i aerobne bakterije, na nasu veliku neserecu i zalost.

 

 

Mozda u Vojvodini Arsenik, mi u Sumadiji imamo samo fekalije, bakterije i skoljke od Moskvica i ves masine. A leti kad radi vocara onda i jos svasta nesto sto ne mogu da ukapiram sta je. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pangea said:

Ja navijam da ne osvoji OI pa da igra još 4 godine da proba opet... lol...

 

A OI su i ovako totalno, ali totalno nebitne... Prošle su ga možda koštale kalendarskog... Tenkre 🙃

Saglasna.Pride me patriotska osečanja ne vežu više od toga da mi je drago zbog samog sportiste. Novak očigledno izgara za tu medalju . Mišljenja sam da je nije osvojio  iz razloga što se on bukvalno baci u tu priču olimpizma, internacionalnih sportskih zvezda, jure ga po selu on sam raspreda priče,razmenjuje iskustva , kao goranin u kampu, i jednostavno razbije time sopstveni ritam , fokus na turnir . 

Svaka čast Nadalu i Murray-u.

 

Tenis u svojoj suštini nikada nije bio Olimpijski već profesionalni sport .. Laver nije mogao da igra , Borga nisu interesovala OG,  Sampras nije osvojio, pa ni bivši GOAT... neke igrače čak turniri manje kategorije zanimaju više od OG 

Zna se OM donose velike nacionalne privilegije osvajačima zlata za nacionalni OK , možda više znače za igrače kao što je  Masus, možda Zverev ..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Indig0

Ti argumenti su kod nas već apsolvirani.

 

Da li to što imamo manje para i uređenosti a više korupcije, zagađenja i lopovluka znači da je zapad bolji od nas? Ne jer oni imaju bolji geostrateški položaj pa se to ne računa. Zato mi imamo dušu, Noleta, a i Bog je Srbin.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

@Indig0

Ti argumenti su kod nas već apsolvirani.

 

Da li to što imamo manje para i uređenosti a više korupcije, zagađenja i lopovluka znači da je zapad bolji od nas? Ne jer oni imaju bolji geostrateški položaj pa se to ne računa. Zato mi imamo dušu, Noleta, a i Bog je Srbin.

Tako je kolega. I najstariji smo narod na ovoj ravnoj ploči, prvi koji su prešli veliki, ledeni zid Antarktika. 😅

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Pangea said:

Ja navijam da ne osvoji OI pa da igra još 4 godine da proba opet... lol...

 

A OI su i ovako totalno, ali totalno nebitne... Prošle su ga možda koštale kalendarskog... Tenkre 🙃

 

1. Prošle OI su ga sigurno koštale grend slema.

 

2. Posle finala USO 2021 ispao je budala što je igrao OI (i u singlu i u miks dublu). Sada, pred Vimbldon 2023, NĐ za sebe može da kaže da ima iskustvo i da zna gde je pogrešio (kako se osvaja GS), tkd više nije kreten, videćemo.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Indig0 said:

Tako je kolega. I najstariji smo narod na ovoj ravnoj ploči, prvi koji su prešli veliki, ledeni zid Antarktika. 😅

Slažemo se, no to je samo vrh ledenog brega (hehe). Da citiram pukovnika B.S., bivšeg člana jedinice za paranormalno ratovanje Vojske Jugoslavije:

 

Na Rtnju se nalazi stablo šljive koje je uvijeno u obliku spirale DNK;

Tu je i stena, niotkuda došla, koja u sebi krije tajnu jezika;

Tajna jezika je da je sanskrit (san-skrit, znači skriveni san) zapravo jezik kojim govore seljaci u krajevima oko Leskovca.

 

Izvinjavam se za off, mada i nije off s obzirom da smo na temi Novak Đoković.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Indig0 said:

 

Why so salty 🤣🤣🤣

Hahahajajajajahahhahahahaha

 

"So, let’s do that. Since 2019, Djokovic has won eight slams. But during this time, Federer was too old and injured to play his best, and the competition was generally pretty weak. It is not that these eight slams don’t count. But they are worth less."

 

Ali to nije posteno, zabraniti mu da trci i da proklizava. 

 

"Consider next physical advantages. Djokovic isn’t 10 feet tall but he is extremely fast and flexible. He is, as they say, “the rubber man”. This is an immense physical advantage. It allows him to extend points and grind his opponents down. His abilities as a returner and defender, and indeed a strategist who runs his opponents around, are part of his greatness. But his physical advantages, at the same time, reduce the greatness of his achievements."

 

Koliko ih boli.

Evo inspiracije za sledeci tekst:

 

Nadal: 22

+1 borbenost

+1 najbolji nadimak

+1 kralj sljake

+1 Toni

-1 za tikove na terenu

-1 za engleski

Konacan skor: 24

 

Federer: 20

+1 za eleganciju

+1 za harizmu

+1 posto je pravi gospodin

+1 kralj trave

Konacan skor: 24

 

Djokovic: 23

-1 ne vole ga

-1 lako osvojiti turnire bez Rafe i Rodzera

-1 nevakcinisan

-1 Srki

-1 Jelena

-1 najbolja fizicka spremnost, nije fer

-1 najbolji bekhend, nije fer

-1 najbolji ritern, nije fer

-1 ne zna smes

-1 prost, dere se na terenu

-1 baca rekete

-1 predao mec par puta na pocetku karijere

-1 nije pustio Federera da osvoji Vimbldon 2019

-1 arogantan

-1 nema olimpijsko zlato

-1 iz Srbije

Konacan skor: 7

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajoj, možete li se ostaviti malo Federera, ima ga već u previše postova od juče. Te zašto nije čestitao, te s kim je igrao, te weak era, te ovo te ono. Pustite čoveka, ispao je iz jednačine pre nekog vremena, putuje po svetu i uživa u životu i sigurno ne razmišlja ni o Ðokoviću ni o Nadalu koliko fanovi njegovi i ostale dvojice, uključujući i novinare.

Kad smo kod novjnara svi ovi pljuvački članci su za temu Nesportski komentatori, zato je i otvorena, što ovde da kvarimo.

 

Back on topic...

:heart:

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je veca tuga, sto je ovaj decko po zanimanju filozof?! ili sto mu je neki urednik odobrio ovo spisanije.

Stvarno mislim da bi Jovana Jeremic napisala smisleniji tekst o Nadalu naprimer. 
Jedino da je ovo pokusaj neke duhovitosti pa zalutalo na sport, ne znam.

Na sta spade slavna kuca Guardiana.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Smrtokapa said:

Da Bjorn Borg nije izašao iz prajma, pitanje je koliko bi se sva ova buranija posle njega sve do danas naosvajala Rolan Garosa i Vimbldona.

A mosmisliti da je bio visok 10 feeta i da je servirao bej blejdove umesto loptica, ali one metalne original ne kineske plasticne.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

meni nedostaje rafa, a verujem i noletu. ovo je sve boranija, i filip visnjic je juce posle prvog seta video da je gotovo. cici, meda, rud, zverev... oni noleta na 3 dobijena mogu da dobiju nikad. jedino alcaraz, ali niko tu nema tu klasu i taj nivo i sto je najvaznije nije mentalno na nivou rafe i noleta.

zamislite da je juce igrao sa rafom finale, a obojica po 22...

 

da se uzmu ostala dva, da se konacno uzme klaendarski gs i onda 2024. kad se rafa vrati da vidimo konacni obracun i moze u penziju lagano...

 

u ovoj konkurenciji nole bi lagano do 40. godine mogao da uzima po bar 3 slema godisnje. ali lagano... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...