Jump to content

  • Popular Now

  • Topics

  • Posts

    • Ja stvarno pijem samo specificnu vodu, ako mogu samo Propel. Bez cega ne mogu je mleko za kafu, I struja za baterije. Prosle godine kad me prva oluja zatekla ovde pitala sam se dal treba nesto da radim. Ne shalim se kad kazem da mogu bez hrane 3 dana, imam kesu chipsa I to je dovoljno, jos sam ono juce bila u Publix pa imam voca.   U filadelfiji sam vozila kroz Sandy. Ovde sam samo brinula za kucu, ali za godinu dana se lepo drzala, nista poplavilo. I ne bih da mi osteti kola, ali opet, samo zato sto ne volim stetu, kola su osigurana, ali su meni draga.    Mogu da odem da parkiram u zgradi prijatelja, ali racunam I obo ce biti vise buke nego rezultata.    Mozda i uzmem kartu I odem kod klinca 😀
    • Osiguranje za kucu? Sta je to? 😂 Da si ti meni ziv i zdrav, gomila osiguravajucih kuca je zapalila iz Floride, ko ima srece da dobije osiguranje, taj ga placa vise nego kredit, totalni su haos napravili sa time. Ljudi masovno beze iz Floride zbog toga i hoa. Iscedili su narod do besvesti sa tim dadzbinama. A oni sto imaju osiguranje bukvalno im ni pola stete ne pokrije kad se nesto ovako desi. Ja sam imala osiguranje za storage i proletos kada je pala ona ludacka kisa meni se poplave sve stvari, natezala sam se sa njima tri nedelje i na kraju su mi platili otprilike desetinu stete.    Imam druga koji ima stan i izdaje ga. I desi se da (doduse to je jos bilo dok je bilo osiguranja i po normalnim cenama) pukne neka cevka srpat iznad njega i njemu poplavi stan. On zove osiguranje, ovi mu kazu da nije osiguran protiv poplave. Pita ako u Fl nije osiguran protiv poplave, protiv cega je osiguran. Kazu oni, protiv vulkana i smetova  kao, takav je paket. 
    • Moja snaja je operisala pre koju godinu slicnu stvar u Cikagu, ja sam sa njom isao na operaciju posto brat u to vreme nije mogao da se krece. Njoj su u Edmontonu preporucili Northwestern ako moze da priusti , jer postoji sansa da se ostane nepokretan ako operacije ne uspe. Tri dana u bolnici , jos sedam dana u hotelu za oporavak i nakon toga nikakvih problema ili bolova. 
    • Ovog Nikolića ubacivati svaku 3. utakmicu zadnjih 20 min i svaki put će ga dati. Češće ne treba ni pokušavati ali ovo će ispoštovati. Tako mi izgleda.
    • BTW I ja jedem svu nezdravu hranu, I ko ti, otkad sam empty nester kupujem samo sta mi treba. Samo sto mi za to ne treba ajvar (mrzim ajvar). Potrefilo se pre oko 10 godina, mi se preselili u novi fancy kraj, I taj dan jedina prodavnica koju smo nasli je bio Trader Joe's I mi gladni tek usli u kucu, aj nesto za vece...I moj sin kupi neke "zdrave" alge tamo, kola mi smrdela nedelju dana.   Tako da sam ih zamrzela na prvi pogled
  • Popular Contributors

    1. 1
    2. 2
      Guru
      Guru
      322
    3. 3
      Čočo
      Čočo
      321
    4. 4
    5. 5
  • Most Contributions

×
×
  • Create New...