Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Realno, ja za sad ne bih dovodio nikog jer postoji velika vjerovatnoća da se takmičenja ne nastave na jesen. Kad/ako bude izvjestan početak onda dopuniti roster a sad raditi sa ovim što imamo. 

 

Vidjećemo šta će biti sa NBA i kako će se završiti njihova sezona, to bi bio neki dobar pokazatelj šta nas čeka na jesen.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jakob Aman said:

Zapelo sa Vilijamsom, očekivano. Vredi, skup. Nama će neko ko i ne igra u poslednje vreme (Meklin) ili slično. 

 

Ali ovo mi je omiljeno...  Traži se Vilijams koji je znao i po 30p da da u EC, a alternativa je igrač koji da je 3p po meču. 

 

Lesor mi je loš izbor, ali nije da smatram da je baš toliko nesposoban kao što komšije pričaju. Jednostavno, sa njime i Mozlijem bi ostali bez bilo kakve igre na niskom postu, što je veliki problem po meni. Vrlo verovatno da bih radije probao popraviti neku olupinu tipa Meklin, čak i samo godinu dana nakon Arta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koji Williams, ima ih trojica u EC?
 
Alan Williams
 
Johnathan Williams
 
Devin Williams


Treći. Devin.

Izgleda da definitivno jurimo nekog “evroiskusnog” i da se ne razmatraju neki od preko bare poput Lendejla onomad.

Hamilton i Džekiri su očigledno bili nerealni jer su dostigli EL nivo. Onaj Senegalac ode u Cedevitu. Ima li šta još zanimljivo iz EK i FIBA LŠ od prošle sezone? Ili neki EL centar koji je u padu?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pendulum said:

 


Treći. Devin.

Izgleda da definitivno jurimo nekog “evroiskusnog” i da se ne razmatraju neki od preko bare poput Lendejla onomad.

Hamilton i Džekiri su očigledno bili nerealni jer su dostigli EL nivo. Onaj Senegalac ode u Cedevitu. Ima li šta još zanimljivo iz EK i FIBA LŠ od prošle sezone? Ili neki EL centar koji je u padu?

 

 

Tanko skroz u EK, ali bi izdvojio sledeće koji mi se čine zanimljivim:

 

Jerry Butsiele iz Limoza, veoma snažan i odličan na skoku pod oba kosa, centarska tehnika upitna. 

Erik Buckner iz Monaka, odličan u svim segmentima igre,mene čudi da nije u nekoj EL ekipi. 

Martynas Echodas iz Rytasa, izuzetno mobilan centar, lepo se odmota iz pika, odličan u tranziciji, izuzetan u skoku pod oba kosa i prilično atraktivno zna da zakuca. On će sigurno u EL. 

 

Recimo Alen Omic je meni isto okej sa svim svojim manama. 

Finu sezonu je odigrao i Muhsin Yasar (bio back up Williamsu) iz Tofasa. 

Edited by propolis
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, propolis said:

Erik Buckner iz Monaka, odličan u svim segmentima igre,mene čudi da nije u nekoj EL ekipi. 

 

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/news/i/af9lxhbmtob8a9pb/buckner-mosley-fight-for-field-goal-mark

 

Mislim da sam već kačio, analiza njega i Mozlija. 

 

A sad me SoG podseti, moguće da se i pominjao kad smo otpustili Parahovskog. 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...